Milan remisuje 1:1 z Novarą w sparingu rozegranym w Milanello

19 lipca 2019, 11:16, Redakcja Aktualności

W towarzyskim spotkaniu rozegranym w ośrodku treningowym Milanello, drużyna Milanu zremisowała z Novarą 1:1 (0:0). Wynik meczu w 59. minucie otworzyli goście za sprawą bramki z rzutu karnego w wykonaniu Matteo Stoppy. Na wyrównującego gola przyszło czekać do 82. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się nowy nabytek Rossonerich, Theo Hernández. Francuz strzałem z dystansu pokonał bramkarza Novary. Dzisiejsze kontrolne spotkanie było pierwszym w sezonie 2019/20. W weekend zawodnicy Milanu udadzą się do USA, gdzie wezmą udział w turnieju International Champions Cup 2019.

Drużyna Milanu w pierwszej części spotkania zaprezentowała się w poniższym składzie:

MILAN: G. Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Calhanoglu, Biglia, Brescianini; Suso; Castillejo, Piątek.

Tak natomiast prezentowała się po zmianie stron:

MILAN: G. Donnarumma, Conti, Musacchio, Gabbia, Theo Hernandez, Calhanoglu, Biglia, Borini, Suso, Castillejo, Piątek.

19 lipca 2019, 21:30
Oglądałem skrót meczu i dużo akcji po podaniach na wolne pole albo prostopadłych, fajnie. W ogóle dużo strzałów, ale ogromna nieskuteczność, w tym Piątka, który marnował akcję za akcją. To bardzo dobrze, bo wypudłuje się w sparingach a w sezonie będzie 100% skuteczności. :) Bramkarz rywala też miał mecz życia. Theo sprokurował karnego a potem cud miód brameczka.
19 lipca 2019, 18:37
Przecież kiedyś była akcja, że nasza marna primavera z seniorami chyba zremisowała albo ledwo co przegrała xD Także nie spinajcie dupy.
19 lipca 2019, 17:00
Hurr durr zwolnić tego amatora i zatrudnić prawdziwego trenera!
1
Krauser
Krauser
19 lipca 2019, 16:41
Widać że zawodnicy Milanu od początku wyrabiają sobie "mentalność zwycięscy". A potem się dziwić że w lidze, grając ze słabszymi wychodzą z podobną mentalnością i pyk...strata punktów.
1
ACstach
ACstach
19 lipca 2019, 15:49
Legia też miała np takie 0-0 z drużyną z Gibraltaru. Nie ma co panikować.
2
BadMad
BadMad
20 lipca 2019, 23:06
Wlasnie. A teraz bez problemów naladuja mam punktów do rankingu grając do wiosny:-)
0
19 lipca 2019, 14:46
W drugiej połowie grali jeszcze Antonio Donnarumma, Capone, Strinic i Djalo.
Strinic chyba na środku obrony.
0
wielki prostownik
19 lipca 2019, 14:27
To co? Zaczynamy hejt na Giampaolo? W końcu nie wygrał z Novarą to czas by był.
Ludzie...
Cel takiego sparingu, to po pierwsze, żeby było bez kontuzji.
Po drugie uczyć się nowych założeń taktycznych, przemieszczanie po boisku przy nowym ustawieniu itd. Jak można przeżywać wynik sparingu zamkniętego ?
Z Bayernem też było 4:0 i co było potem ?
13
ksieciunio
ksieciunio
19 lipca 2019, 15:51
Doświadczeni piłkarze, reprezentanci swoich krajów uczą się poruszać w nowym ustawieniu (w miarę klasycznym dodajmy) i dlatego nie potrafią pokonać kelnerów...?!?!? Już bez przesady... Strzelałbym bardziej że byli świeżo po siłowni i nóżki nie nosiły.
0
Daniel Maldini
19 lipca 2019, 12:47
Popieram co piszą niektórzy użytkownicy o nauce przemieszczania, nowej formacji, itp. Pamiętajcie, że przez półtora roku te chłopaki kopali toporną piłkę pod wodzą Gattuso. Na którą narzekała znaczna większość tutaj. W zupełnie innym ustawieniu. W dodatku wszyscy wrócili po wakacyjnej przerwie. I grają sparing. Pierwszy. Z nowym trenerem. Dziekuję za uwagę.
13
szfarceneger
19 lipca 2019, 12:40
Wynik jest bez znaczenia. Pamiętacie jak 2 lata temu wygraliśmy z Bayernem 4:0? :P
19 lipca 2019, 12:27
Nie widzę w składach Andrzeja ani Patryka. Czyżby to coś oznaczało?
0
FossaDeiLeoni
Moderator FossaDeiLeoni
Tak. Oznacza to że Cutrone wrócił wczoraj do treningów a Silva nie jest gotowy.

19 lipca 2019, 12:09
Dokładnie. Tutaj chodzi o ćwiczenie przemieszczania się formacji i zachowania na boisku, a nie o wynik.
0
Marcos Salinas
19 lipca 2019, 12:10
A ja wcale nie zdziwię się, gdyby w przypadku fatalnego występu(np. 3 porażki) na ICC ludzie zaczęli podnosić głosy o zmianie trenera, bo po wpisach widać, iż niektórzy nastawiają się kolejnego Sarriego/Sacchiego, kiedy MG jest wyłącznie solidnym trenerskim wyrobnikiem pokroju np. Mihajlovicia.
19 lipca 2019, 11:57
Potezna novara ponoc prowadzi z karnego..
19 lipca 2019, 11:52
To tylko sparing nie ważne z kim się gra byle było dużo lepiej w lidze itd tylko ACM:D

0
XXL
XXL
19 lipca 2019, 11:47
No troche lipa, ze nic nie wcisnelismy w pierwszej połowie. Slabo... No i zanim hejterzy sie zleca, ze "to tylko sparing", to spojrzcie na sklad, to po pierwsze, a po drugie - przypominam, ze Novara to zespol z Serie C.
0
Cactus
Cactus
Co z tego że Serie C? Podejrzewam, że założeniem tego sparingu nie jest wciśnięcie 10 bramek rywalowi, tylko ćwiczenie przemieszczania się formacji, ustawiania się poszczególnych piłkarzy, asekuracji i innych podstawowych założeń taktycznych niezbędnych przy wdrażaniu nowej formacji. Dla mnie możemy nawet przegrać 5 bramkami byleby efekt pracy nad taktyką był widoczny na starcie rozgrywek.
7
Generalnie koło wora mi to dynda. Dwa lata temu wygraliśmy z Bayernem bodajże 4:0 praktycznie nowym składem, co wcale nie przełożyło się na resztę sezonu.
13
XXL
XXL
19 lipca 2019, 12:01
Powaznie piszesz? Nie licze na 10-0, ale glownym celem tego sportu jest zdobywanie bramek. Jezeli przegramy ten mecz, a na dodatek wcisna nam 5 bramek, to faktycznie efekt pracy bedzie widoczny. Boze, co za ludzie.
0
Cactus
Cactus
19 lipca 2019, 12:08
Nie wzywaj Boga tylko się trochę zastanów. Ile oni trenują? 10 dni? Żeby zdobywać bramki trzeba w pierwszej kolejności pracować nad schematami i założeniami taktycznymi. Mamy nowego trenera, nowy pomysł na grę, nowe ustawienie i takie sparingi są po to żeby zobaczyć jak praca na treningach sprawdza się w warunkach meczowych i którzy zawodnicy łapią nowy pomysł, a którzy mają z tym problem. Jeśli dla Ciebie wynik meczu z Novarą jest w jakikolwiek sposób istotny to pozostaje tylko współczuć, bo jeszcze dużo nerwów stracisz przejmując się takimi rzeczami.
19 lipca 2019, 11:35
Człowiek jest już solidnie wyposzczony brakiem jakichkolwiek meczów Milanu od blisko dwóch miesięcy ;)
19 lipca 2019, 13:56
Głupie wakacje :) Petycję trzeba napisać do Elevenu żeby ten mordziaty nie relacjonował meczów Milanu - znowu będzie markował płacz i miłość ...
1
Kishony
Kishony
19 lipca 2019, 11:32
Piatek za Tsadjouta i Plizarri za Donnarumme. Lecimy.
0
landik
19 lipca 2019, 11:28
Ktoś coś wie więcej o tym młodym Brescianini?
19 lipca 2019, 11:18
Blad, nie gra Piatek tylko Tsadjout. :), 3:0 do przerwy, Castillejo 2x, Tsadjout 1x.

Kishony - miesięczny BAN za specjalne podawanie nieprawdziwych informacji oraz trolling
Edytowano dnia: 19 lipca 2019, 11:35