adi_avantiostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2025-04-05
16 maja 2012, 20:34
Nie mam dostępu do Canal+
Wolałbym żeby Liga Włoska trafiła do Polsatu Sport.
Inna sprawa, że atrakcyjność Serie A spada z roku na rok. Prestiż i jakość niestety lecą w dół. Nawet oglądanie Milanu to często masochizm.
Liczę jednak, że jakaś polskojęzyczna stacja sportowa będzie transmitować mecze (tym samym transmisje z polskim komentarzem będą funkcjonować w internecie).
Sport Klub !
Tam komentatorzy żyją meczami jak nigdzie indziej w Polsce !
Bez kitu, jak oglądam nawet mecz drugiej ligi Angielskiej i jak słyszę jak komentator sie wydziera to az chce sie ogladac :)
0
Abyssostatnio aktywny: Więcej niż dwa tygodnie temu, 2025-04-20
16 maja 2012, 18:12
W tym sezonie oglądałem może z 5 razy mecz Milanu na C+ także dla mnie nie będzie to wielka strata. Najczęściej wybieram fachowe Sky Calcio, Al Jazzera Sport czy portugalski Sport TV. Na polskim kanale brakuje wstępu do meczu, wymiany zdań podczas przerwy, czy analizy spotkania po jego zakończeniu. Ponadto, czasami na C+ nie da się zwyczajnie słychać relacji z meczu w wykonaniu kibica Barcelony, etc.
wcale się nie dziwię C+, coraz mniej ludzi chce oglądać jepesów i inny chcła jaki kupuje Milan czy Inter.
Dobrze, że chociaż Juve wygrało scudetto, bo mimo ogromnych pieniędzy na nowy stadion, potrafili pogodzić ilość z jakością. Teraz jak już Juve ma nowy stadion stawiać będą tylko na jakość, a Milan? W ostatnich latach średnio 35 zawodników w kadrze, z czego większośc to złom...
Żenujący zarząd, kiedy oni w koncu zostawią Milan w spokoju, już dawno się skończuli co nie dochodzi do swiadomości ich wyznawców....:(
Jesli to prawda to osobiscie rezygnuje z C+ bo chce ogladac Milan z Ibra a nie Lecha ze Slusarskim ktory od roku nie trafil do bramki oczywiscie z calym szacunkiem dla tego gracza!MILAN MILAN MILAN!!!!
0
Oxidosisostatnio aktywny: More than a week ago, 2025-04-27
16 maja 2012, 14:31
Prawda jest taka, że Roman Kołtoń to jeden z lepszych ekspertów w tym kraju.
Ja na mecze chodzę do Włoskiego pubu, a jak mi coś wypada i muszę zostać w domu, to oglądam na internecie. Mimo wszystko fajnie, jakby Polsat Sport się tym zajął ;)
Jesli ktoś zna angielski i ma swoja kase niech kupi sobie Al Jazeera Sport:
Wszystkie mecze Serie A,ligi hiszpańskiej oraz Liga Mistrzów, Liga Europejska, FA Cup, turnieje Masters tenisa. Wszystko po angielsku.
http://en.wikipedia.org/wiki/Al_Jazeera_Sports
Cena 400 - 450 PLN na ebayu
Na pewno nie powinni przenosić Serie A do Polsatu - rozumiem, że jest to tania opcja i wielu ludzi ją ma właśnie ze względu na niskie koszty ale co mają zrobić tacy którzy zainwestowali w Cyfrę+ gdzie są wszystkie najsilniejsze ligi i do tego odkupili oni Ligę Mistrzów od Nki?!
Kacapa7ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2019-06-15
16 maja 2012, 13:59
Na Premiership też można było głosować jaki mecz chce się obejrzeć. Oczywiście z tej ligi pokazują jakieś 4-5 meczy w kolejce, tak więc pierwszeństwo mają jakieś szlagiery, a potem kibice głosują czy chcą oglądać mecz Arsenalu, Liverpoolu, Newcastle itp itd
Serie A pokazywała chyba tylko 2 mecze w sobotnie i niedzielne wieczory i to w większości przypadków były bardzo dobre mecze nawet jak grało Lazio, Napoli czy Udinese :)
Możliwe, że oglądalność Serie A w C+ była niezadowalająca, co by mnie akurat nie dziwi. Niestety, z roku na rok ta liga wygląda co raz bardziej nędznie.
0
Kacapa7ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2019-06-15
16 maja 2012, 13:37
Haha, dobre nie widziałem tego filmiku :D
Mimo wszystko bardzo lubię Kołtonia, jak komentuje i jak analizuje w studiu przyjemnie się go słucha.
Canal+ ma najlepszych komentatorów w Polsce i to nie podlega żadnych wątpliwości, dlatego wolałbym, żeby Serie A nadal była pokazywana właśnie na tej antenie.
Jak polsat zakupi sobie Lipińskiego to wtedy mogą dopiero wykupić Serie A :D
Hej panowie :D temat nie jest o tym kto ma lepszych komentatorów ale o tym że nikt nie interesuje się ligą włoską.
Niepokojąca informacja ale dziwić się nie można. Z roku na rok atrakcyjność Serie A spada.
Oglądam często OS i oni znają tylko Francuzów, ale gdyby Serie A weszło za nich byłoby ciekawie, ponieważ by się oswoili z Włochami, po za tym Polsat Sport by mi pasował.
apropo Kołtonia: http://www.youtube.com/watch?v=_yaWLEfvyFw stare, ale jare :D
dla mnie może byc nawet Orange Sport (ostatnio oglądałem tam mecz i nie było źle) oby tylko to leciało w TV. Jak by mieli Serie A to pewnie by zaczęli zapraszac jakichś gości ciekawych i by nie było az tak źle ;)
No Polsat Sport by mógł przejąć w końcu bym oglądał na TV a nie na necie mecze SerieA i mam gdzieś komentarz i czy się znają czy nie ja oglądam mecz a nie słucham :)
0
Pato7ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2018-03-09
16 maja 2012, 12:07
na Canal + są fachowcy i mają pojęcie o tym co mówią. Komentatorzy na PS czy OS to żart, jeśli chodzi o Seria A oczywiście