Okazałe zwycięstwo Szwajcarii z Gibraltarem. Rodriguez rozegrał 90 minut i zdobył bramkę [WIDEO]

8 września 2019, 19:54, cinassek Aktualności

Obrońca Milanu, Ricardo Rodriguez, rozegrał pełne 90 minut w barwach Szwajcarii w meczu kwalifikacyjnym do Euro 2020 z Gibraltarem. Helweci wygrali w Sionie pewnie 4:0 (3:0), a piłkarz rossonerich wpisał się na listę tuż przed przerwą oddając skuteczny strzał lewą nogą z pierwszej piłki sprzed pola karnego.

Szwajcarzy walczą o awans na mistrzostwa Europy jeszcze z Irlandczykami, Duńczykami i Gruzinami. Promocję uzyskają dwie drużyny.

9 września 2019, 11:45
Prawie takie jak Twoja znajomość regulaminu :)
0
AdrianoGalliani
9 września 2019, 12:39
Z ciekawości, gdzie jest ten mityczny regulamin? Albo jestem ślepy, albo go nie widać.
0
9 września 2019, 12:50
Też chciałem się tego dowiedzieć od naszego wspaniałego moderatora, lecz niestety po wysłaniu dwóch wiadomości na PW. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi a chciałem tylko dowiedzieć się dlaczego zostałem zbanowany :(

9 września 2019, 13:29
A nie dałoby się tego dodać w formie linku w menu na górze? Myślę, że rozwiązałoby to niejeden problem, gdyby to było widoczne dla każdego.
8 września 2019, 22:29
RR w ofensywie i mając calabrie i Theo to bym zaeeksperymentował na miejscu giampolo a zawsze jeszcze jest Conti który też ma potencjał
8 września 2019, 21:06
Pellegrini na skrzydle i Izzo na prawej obronie. Obys Mancini nie przekombinowal, bo Finlandia to nie ogorki. Emerson kontuzja. Szkoda, bo chlopa lubie.
0
SilvioBerlusconi
8 września 2019, 20:47
To nie wina RR z tą jego defensywą :v Zaszczepiona została taktyka w której Calabria jest tym ofensywnym i podczas ataku przechodzimy na grę z trzema obrońcami gdzie RR nadaje się po prostu lepiej od Włocha, ale jak chwile obejrzałem ten mecz to nie wiem czy gość nie należy do grona najlepszych na świecie wahadłowych. Zawsze miło ogląda się jego grę w reprezentacji i chłopak lubi do tego strzelać bramki. Gdyby Theo był prawym obrońcą miałoby to sens, bo Calabria jest po prostu cienki i nie tworzy jakiejś wielkiej przewagi w ataku, ale moim zdaniem szwajcar się marnuje i my nie wykorzystujemy go odpowiednio
Edytowano dnia: 8 września 2019, 20:48
22
Starosta
Starosta
8 września 2019, 21:05
Nic dodać. W punkt. Wiele osób tego tutaj niestety nie rozumie stąd tej hejt na RR.
7
Starosta
Starosta
8 września 2019, 21:40
Calabria to dramat , gość jest tak słaby że u Italii na prawej obronie musi grać Izzo :D.
1
rossocarlonero
8 września 2019, 20:44
Może demonem szybkości nie jest i na pewno większość z nas liczyła na coś więcej po jego przyjściu, ale jedno trzeba mu oddać. Gość gra bardzo równo i wyjdzie nawet z największego gówna bez większych problemów.
13
Starosta
Starosta
8 września 2019, 21:51
Gdybyś po prawej stronie miał solidnego lub dobrego obrońcę, a nie Calabrię, to RR mógłby się zapuszczać do przodu. A tak musi asekurować lewą stronę. Takie ma założenia taktyczne nakreślone wcześniej przez Gattuso a teraz Giampaolo. Co gorsze Calabria nic nie daje w ofensywie a w defensywie jest jeszcze gorszy.
2
8 września 2019, 22:17
Calabria gra po prawej stronie i Rodriguez musi asekurować lewą. Hmm, ciekawe. Po prostu większy potencjał był po prawej stronie, bo mieliśmy tam Suso, Kessiego plus wybieganego Davide i pod nich było korygowane całe ustawienie. Aaaa i nie gdybym ja miał, tylko gdyby Milan miał :)
0
Starosta
Starosta
8 września 2019, 22:42
Masz rację nieprecyzyjnie się wyraziłem. Musi asekurować środek zostając jako 3 obrońca. Mamy jeszcze Contiego ale ten musi nabrać pewności siebie i poprawić kondycję bo podobno z tym jest kiepsko.
0
Jalapeno
Jalapeno
8 września 2019, 20:29
Elegancko Suso w pierwszym skladzie Hiszpanii.
2
8 września 2019, 20:36
Na Wyspy Owcze się nie liczy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8 września 2019, 20:16
Bardzo dobry występ RR w obu meczach z Irlandią i Gibraltarem.
0
vorti
vorti
8 września 2019, 19:58
Syndrom Gattusso. RR boi się, że jak wyjdzie za ofensywnie to Gattusso na koniec meczu złapie go w tunelu i znowu zakaże wychodzenia w ofensywę.