Zwycięstwo Włochów z Finami. Zagrał Donnarumma, Romagnoli na ławce

8 września 2019, 22:43, cinassek Aktualności

Do udanych wrześniową przerwę reprezentacyjną zapiszą Włosi. Po pokonaniu Armenii, tym razem wygrali 2:1 (0:0) w fińskim Tampere. Najpierw do siatki trafił Ciro Immobile, a między 70. a 80. minutą zostały wykorzystane dwa rzuty karne - najpierw przez Teemu Pukkiego, potem przez Jorginho. Italia ma tym samym komplet punktów w grupie J kwalifikacji do Euro 2020 i jest o krok od wywalczenia przepustki na czempionat.

W Finlandii pełne 90 minut rozegrał bramkarz Milanu, Gianluigi Donnarumma - dodatkowo został ukarany żółtą kartką za grę na czas przy wyniku 1:0 dla Włochów. Alessio Romagnoli spędził natomiast całe spotkanie na ławce rezerwowych - duet stoperów utworzyli Leonardo Bonucci i Francesco Acerbi.