Pełne 90 minut Bennacera w wygranym sparingu Algierii

10 września 2019, 07:31, cinassek Aktualności

Tylko jeden mecz rozegrała reprezentacja Algierii podczas wrześniowych terminów. Świeżo upieczeni mistrzowie Afryki zanotowali sparing z Beninem na własnym terenie - w Al-Bulajdzie. Gospodarze wygrali 1:0 po golu w drugiej połowie Islama Slimaniego z rzutu karnego. Pomocnik Milanu, Ismael Bennacer, spędził na murawie pełne 90 minut tego pojedynku.

10 września 2019, 09:20
Fajnie gdybyście napisali słówko więcej na temat gry zawodnika, bo taki suchy news dla osoby, która nie śledzi wszystkich reprezentacyjnych spotkań podopiecznych Giampaolo, tak na prawdę niewiele wnosi.
0
Gerada
Gerada
10 września 2019, 09:28
Jest spore prawdopodobieństwo, że autor newsa również tego meczu nie oglądał, wiec ciężko by było napisać opinię o grze Bennacera.
0
robert150695
10 września 2019, 10:23
Fajnie gdybyś sobie zobaczył mecz lub chociaż skrót, ewentualnie przeczytał opis meczu ;)
0
Abece
Abece
10 września 2019, 11:14
Nie chcę się czepiać. Po prostu uważam, że te artykuły byłyby o wiele ciekawsze, gdyby zawarta była w nich jakakolwiek informacja na temat formy zawodnika.
1
Starosta
Starosta
10 września 2019, 14:56
A czy ty myślisz ze Redakcja nie ma co robić tylko pisać dla Ciebie opis meczu który możesz zobaczyć w skrócie gdziekolwiek w sieci. Szanuj ich pracę i pochwal za niusa ze się taki pojawił a nie utyskuj nad tym że za mało informacji w nim zawartych. Możesz zawsze się do redakcji zgłosić, że masz za dużo czasu wolnego i bardzo chętnie się tego typu niusami zajmiesz odciążając innych.
0
Football_plboy6
10 września 2019, 15:30
Dobrze mówi, nie powinno dla redakcji być problemem na przykład wypisać noty z kilku źródeł żeby było wiadomo jak to wygląda. Nie chodzi o to by się rozpisywać jak pojebani tylko żeby dać jakiś obraz i urozmaicić newsy.
0
grzesiekpl88
10 września 2019, 19:03
@up - to znajdź noty z kilku źródeł po meczu Algieria - Benin. To był taki hit, że wszystkie światowe media go opisują i analizują szczegółowo.