Primavera: Milan remisuje na inaugurację sezonu ze Spezią

15 września 2019, 12:38, Presidente Aktualności

Wczoraj drużyna Milanu zainaugurowała sezon rozgrywek Primavery. W pierwszym swoim starciu w grupie 2A podopieczni Federico Giuntiego zaledwie zremisowali ze Spezią 1-1. W 10' minucie młodzi rossoneri wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia z rzutu karnego Emanuele Pecorino, który tego lata trafił przeniósł się na zasadzie wypożyczenia z Catanii, ale rywale już osiem minut później doprowadzili do wyrównania, a autorem gola był Mattia Gaddini, Od 37' minuty musieli natomiast radzić sobie bez jednego ze swoich liderów - Daniela Maldiniego, który opuścił murawę ze względu na kontuzję. Mediolańczycy w drugiej połowie mieli szansę na zgarnięcie trzech punktów, ale Luan Capanni nie wykorzystał "jedenastki". Za tydzień Primavera Milanu zmierzy się na wyjeździe z Pordenone.

Milan (4-3-1-2): Soncin; Barazzetta (84' Stanga), Merletti, Potop, Oddi; Frigerio (62' Sala), Brambilla (84' Haidara), Brescianini; Maldini (37' Mionić), Tonin; Pecorino (46' L. Capanni)