Mazzarri: "Na boisko wyjdzie Toro trochę wkurzone"

25 września 2019, 19:23, cinassek Aktualności
Mazzarri:

Torino przystąpi do meczu z Milanem po wyjazdowej porażce 0:1 z Sampdorią Genua i domowej 1:2 z Lecce. Przed czwartkowym spotkaniem następująco wypowiedział trener "Byków", Walter Mazzarri: "Myślę, że na boisko wyjdzie Toro trochę wkurzone. Jeśli chłopaki mają dumę, pokażą ją na murawie. Po meczu w Genui mówiłem o dobrej postawie również dlatego, żeby wziąć chłopaków w obronę. Poza tym była poprawa względem meczu z Lecce. Kolejka w środku tygodnia? Dla niektórych to może być fajne, ja jako trener zawsze jednak preferuję typowy tydzień - z sześcioma dniami do dyspozycji i meczem potem. Mam wystarczająco dużo czasu, aby poprawić to, co zrobiliśmy źle. W takich przypadkach jak teraz robimy to samo, ale z trochę większym pośpiechem. To jednak dotyczy także innych, jest w porządku".

14 komentarzy
gorylmagila
gorylmagila
26 września 2019, 10:11
Jeśli to prawda to Milan będzie musiał zagrać swój ulubiony schemat a mianowicie ,,obrona Częstochowy"
1
MK92
MK92
26 września 2019, 10:05
Gdyby Giampaolo już niczego nie uratował, to chętnie zobaczyłbym na naszej ławce Mazzarriego. Chłop ma już duże doświadczenie i coś osiągnął np. z Napoli. Ewentualnie Spallettiego bym wziął. Na Allegriego czy Mourinho jesteśmy obecnie za krótcy.
0
dysha1992
dysha1992
25 września 2019, 20:36
A może to będzie ten mecz, kiedy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaczną nam wychodzić wszystkie schematy, które ćwiczymy na treningach...
XD
5
Luksta1805
Luksta1805
25 września 2019, 20:13
A my po porażce w derbach wyjdziemy wkurzeni, czy wystraszeni?
7
26 września 2019, 14:47
Wyjdziemy "grając swoje", jak to powiedział MG. I tego należy się właśnie obawiać.
1
pazioni
Moderator pazioni
25 września 2019, 19:42
Yyyyyyy Milan też wyjdzie na boisko ,tylko zagubieni jak dzieci we mgle.
0
jasiom22
jasiom22
25 września 2019, 19:36
Milan musi sie w końcu przełamać, choć to kolejny mecz pod górkę, Toro wmiare mocne, zranione porazkamk i w połowie tygodnia tuż po przegranych derbach, nie będzie łatwo, wszystko zalezy od podejscia, tego co danego dnia zespoł bedzie mial w głowach, ostatnio nie wygladało to dobrze, ale kazdy kolejny mecze to okazja zeby sie przełamać... Będzie Bennacer, Leao, bedzie dobrze...
Edytowano dnia: 25 września 2019, 19:52
0
Zielony2009
25 września 2019, 19:48
O czym Ty piszesz, graliśmy w sobotę, teraz w czwartek, pełne 4 dni przerwy, ile ty byś niby chciał? Grając w LE przerwy byłyby mniejsze, a i tak nie uznawałbym takiego argumentu.
3
jasiom22
jasiom22
25 września 2019, 19:50
2/3 dni mniej niz normalnie w ligowych rozgrywkach (nie gramy w LE), a po ciezkich meczach (jak derby) czesto jest spadek formy, o tym pisze. A przełamać w sensie pozytywnego wyniku, przy niezłej grze.
Edytowano dnia: 25 września 2019, 19:55
0
Gattuso28
Gattuso28
25 września 2019, 20:02
U nas zawsze jakaś wymówka musi być. To jest w naszym DNA.
1
jasiom22
jasiom22
25 września 2019, 20:09
Ja to bardziej widze jako fakty, 2/3 dni mniej przygotowań, ciezki ostatni mecz z Interem. Psychicznie pilkarze maja raczej trudniej niz łatwiej aktualnie, zeby sie przełamac na wyjezdzie w turynie... pisze jedynie ze mam nadzieje ze sie w koncu uda... To nie sa wymowki, tylko stan faktyczny, i nadzieja na lepsze.
0
Zuber
Zuber
25 września 2019, 23:53
Spadek formy? Oni dostają gruby sos za granie, jaki spadek formy i przygotowania. Chłopie na najwyższym poziomie grają co 3 dni i nikt nie patrzy na to, tylko chłopy chodzą jak dzikie. To panienki czy piłkarze?
0
BadMad
BadMad
26 września 2019, 01:32
W Turynie to mają prawo być (przy tej kadrze )zestresowani lecz nie z tym przeciwnikiem;)