Moim zdaniem ściągnięcie Leao było błędem, powinien ściągnąć Suso, Jack powinien powędrować, albo za Hakana na prawą stronę, a Turek przed Piątkiem i Leao, lub Jack przed Piątkiem i Leao. Źle przeprowadzona zmiana tylko dobiła tą nieskuteczność
czytałeś wypowiedź po meczu? Leao musiał zejść bo nie miał już sił się wracać.
MrowaGDA
MrowaGDA
27 września 2019, 09:15
plusy takie że w końcu trochę się ruszaliśmy. Brak Bigli zdecydowanie poprawił grę. Leao + Piątek jak to zaskoczy to chłopaki mogą tworzyć zgrany duet. Tylko żeby GP to zauważył.

Zostają dwa problemy w postaci Suso, który wczuł się w buty Bigli i gra nie w tą stronę i do tego zajmuje miejsce na boisku dla Terqisty bo i tak gra na skrzydle a ustawienie istnieje tylko na papierze. Jeżeli oni trenują 4312 a w meczu grają i tak 433 to jak to ma działać ?

no i Hakan ja nie wiem po co on gra ma czasem jakiś przebłysk jeden na mecz i tyle.

Źle za to się czyta narzekanie na Piątka gdyby wczoraj w końcówce weszła ta główka to byście go na rękach nosili . Krzycho to typowy koleś który wie kiedy wbiec w pole karne dla tego potrzebuje Leao który trochę pobawi się piłką i przyciągnie obrońców.

Piękny też był strzał Kessiego z metra przecież takie posłanie piłki w kosmos z tak bliskiej odległości było trudniejsze niż trafienie do pustej bramki. Umiejętności wielkie. Chłopak nadaje się do obrony i kasowania rywali i chyba nic więcej.

Źle przeprowadzone zmiany to druga kwestia. Przy kruchym prowadzeniu Bonaventura ? chłopak wszedł na boisko pierwszy raz od roku i gra upadła. Może nie było dla niego za wcześnie bo musi zacząć grać ale nie przy takim wyniku jak można było wskoczyć na 4 miejsce. no i druga zmiana czemu nie Hakan albo Kessi ? Łatwo się ogląda z boku i później komentuje ale oczy bolały w końcówce spotkania
1
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
27 września 2019, 09:14
Moim zdaniem dobrze że Suso nie został sprzedany. Ale trzeba przestać traktować go jak "świętą krowę". Widać że ostatnio mu nie idzie to posadzić go na ławce. Wpuścić go kilka razy w drugiej połowie na podmęczonego rywala i może to coś da.
1
sheva7acm
sheva7acm
27 września 2019, 08:49
Dżiampolo trener z dupy!!! wywalić póki jeszcze sezon można uratować, zamiast zmienić kloca kesjego lub zbłąkanego suso albo hakana on ściąga 2 najlepszych w tym meczu, trener na A klasę !!!
1
przemek.kili
27 września 2019, 11:30
Vukovic zaraz będzie wolny. Może i Mioduskiego na jakiegoś dyrektora? Oni lubią zmieniać trenerów we wrześniu. Bierzemy przykład z ekstraklasy! Hurra
0
hyrus13
hyrus13
27 września 2019, 08:24
Zaczęło się. Ci którzy rok temu daliby się pokroić za koszulkę z napisem Piątek teraz go będą sprzedawać i to już, przy najbliższej okazji. Nikt już nie pamięta, że to ten słaby napastnik nam ratował tyłek tyle razy. Tak, zawalił wczoraj, szczególnie mnie boli sytuacja po akcji Romka, ale nie popadajmy w paranoję.

Przypomnę, że z tymi pomocnikami to i Igła był w Milanie miernotą. Jeśli nasza gra się zacznie kleić przez dłużej niż 25min w całym meczu to i Piątek się odblokuje. Zresztą patrząc na to co się działo wczoraj na boisku to my mamy dużo większe problemy niż porażka. Suso wyspecjalizował się w podaniach do tyłu. Chyba wspólnie z Biglią szlifowali ten element, bo weszli na niespotykany poziom. Hakan też błądzi. Jedynie przyzwoicie wyglądał Bennacer, któremu się ewidentnie chce grać w piłkę.
2
27 września 2019, 08:38
Strasznie czarno-biali są kibice. Albo kochają albo nienawidzą.
Ja mimo że jasno napisałem, że Piątek gra dramat i te wszystkie nagłówki pseudo-dziennikarzy i idiotyzmy pisane tutaj o "braku podań od kolegów czy Suso" to totalne brednie. Nie oznacza to jednak, że zapominam jak potrafi grać, ile dał Milanowi i że trzeba go skreślać.
Musi jeszcze wiele aspektów poprawić, ale jak dla mnie może być napastnikiem kompletnym.
Nie jest jednak "świętą krową" i jak ma brak formy, to ławeczka się należy.
27 września 2019, 08:15
Nie można winić trenera gdy by Piątek wykorzystał swoją setkę było by 2:2 w najgorszym wypadku Widziałem naprawdę ładną grę w pierwszej połowie ale Milan ma za mało jakościowych piłkarzy żeby tak grać przez pełne 90 min a wracając do Piątka to ewidentnie sezonowiec rachityczny, słaby bez finezji i co widzieliśmy nieskuteczny nie potrafi nawet zastawić piłki jeśli tak dalej będzie grał to chyba rzeczywiście lepiej go zimą sprzedać ale kogo byśmy wtedy mieli skoro Cutrone sprzedali.
1
sheva7acm
sheva7acm
nie wcale trener bez winy!!! przestań pierd.... sciąga dwoch najlepszych a kloce typu kesi czy hakan zostaja!
0
lopezito84
28 września 2019, 15:12
sheva7acm co ty pird...??!! myślisz że trener robił transfery?! od chciał przede wszystkim Toreirę i Correre a zarząd nie potrafił spełnić jego żądań i kupowali mu innych. Hakan to jak do tej pory dał nam jedno zwycięstwo a Kessie to co ty myślisz że z tą polityką transferową co widzieliśmy kupili by kogoś lepszego?. Na tle całej naszej drużyny to wcale nie są tacy źli, są gorsi - co piątek przy 2 setkach zrobił? więc weź się ogarnij chłopie abo po prostu zamilcz.
0
grzyweek7
grzyweek7
27 września 2019, 08:03
Piątek powinien zostać wytransferowany, bo za chwilę jego wartość masakrycznie spadnie.
27 września 2019, 05:50
10 i 8 zasłużyli na note 2. Wszystkie podania do tyłu i połowa niecelnych. Żałośni ludzie zrobili ten wynik. Tyle słów się ciśnie w ich kierunku. I Kessie co z metra do bramki nie potrafi kopnąć z zimna głową jak COP robo.
27 września 2019, 00:46
A, jeszcze co do Musacchio, tak wiem jak dzisiaj grał Calabria, tak wiem że Suso i Kessie nie wracali do obrony, ale Mateo nadal jest za bardzo elektryczny, to jak łatwo się dawał przechodzić dla Belottiego mnie zszokowalo, nawet Zaza gdy Musacchio zaczął go kryć nie miał problemu z odklejeniem się od niego, a, jeszcze niepotrzebnie także wchodzi na raz do zawodnika.

Może zalicza lepszy sezon, i może te błędy wynikają z tragicznej prawej strony po której jest Davide "gram pojedynki tylko 1 na 1 po których dam się obejść jak junior" Calabrii, ale ciągle czuje ze Caldara jeśli wróci do formy da więcej niż Musacchio dla nas w środku obrony, ale to tylko moja opinia.
Edytowano dnia: 27 września 2019, 00:52
0
dbmat
dbmat
27 września 2019, 09:08
Caldara wróci do formy w marcu-kwietniu - jeżeli wróci..
0
Marcos Salinas
27 września 2019, 00:07
Bardzo zachowawcza ocena naszego trenera.Ja za brak reakcji zarówno w szatni jak i w drugiej połowie oraz kolejne genialne zmiany dałbym mu max 4.
1
Milanboy
Milanboy
27 września 2019, 00:04
I oby Hakan oraz Bennacer grali w kolejnym meczu, i oby Calabria był na ławie.
27 września 2019, 00:01
Hit! Calabria wyżej od Musacchio;) Nieźle się bawią w tym MilanNews;)
0
LaMancha 98
LaMancha 98
26 września 2019, 23:57
Suso co dzisiaj grał to była tragedia(oprócz ostatniej minuty) ale co dzisiaj robił na boisku Piątek to, ciężko komentować, już pal licho te zmarnowane sytuacje ale te jego przyjecia piłki i irytujące strzały z dystansu to nawet w b-klasie ciężko spotkać tak nieporadne zagrania w takiej ilości przez jednego zawodnika xd
2
hyrus13
hyrus13
27 września 2019, 08:16
A wiesz skąd się to bierze? Z frustracji. Duża presja w Milanie, do tego słaba gra kolegów zabiły w Krzyśku instynkt. Rok temu nie myślał o wracaniu się po piłkę, tylko ustawiał się dokładnie tam gdzie ona spadała i ładował bez zastanowienia. Jeśli Milan zacznie grać cały czas na takim poziomie jak grał sporą cześć pierwszej połowy i ostatnie minuty meczu to Piątek znowu odzyska blask.

artorn
Chociażby taki że przez jego wywracanie się straciliśmy 1brame?
0
Katan
Katan
27 września 2019, 00:06
A może jednak przez złe ustawienie obrony, piłka miała do przebycia prawie całe boisko, było wystarczająco dużo czasu, żeby do tej bramki nie dopuścić. Jeżeli szukamy dziury w całym to można i do Kessiego mieć pretensje za ten mecz
Edytowano dnia: 27 września 2019, 00:07
2
27 września 2019, 07:45
No do Hakana mam taki problem, że Jack może grać albo na lewej pomocy albo skrzydle. I z dwójki Hakan, Leao zmieniłbym Hakana.
1
Milanboy
Milanboy
26 września 2019, 23:51
Calabria to 1 powinien mieć za ten mecz, facet bez wsparcia od pomocnika gubi się jak dziecko we mgle.
26 września 2019, 23:42
Ach te oceny we Włoszech, takie piękne XD Kessie zrąbał setkę na koniec, ale do tego momentu był zdecydowanie top na boisku, w każdym miejscu, nie mylił się, bardzo dobre odbiory i bardzo dobre podania. Skoro On za jedną setkę ma 5, a resztę meczu fantyastyczną to Piątek powinien dostać co najwyżej 3.
5
primo2p
primo2p
26 września 2019, 23:41
Może i Calhanoglu zagrał dobre spotkanie, ale to po jego błędzie (stracie) Belotti wbił nam wyrównującego gola.
0
Anonim
Moderator Anonim
26 września 2019, 23:40
Według mnie wszystkie groźne akcje Torino były ze strony Calabrii i Suso. Wydaje mi się, że to o czymś świadczy. Kessie i Bennacer dzisiaj najlepsi na boisku. Hakan też brawa za walkę. Suso całkowicie niewidoczny oprócz jednego dośrodkowania w 95 minucie.
Piątek na początku grał poprawnie, jednak napastnika rozlicza się za skuteczność, której u Piątka bardzo brakowało. Poza tym wiele jego błędów technicznych i złe podejmowane decyzje. Donnarumma dzisiaj niestety źle, ale nie ma co go obwiniać, bo ile razy nam tyłki w innych meczach ratował. Calabria prawie zawsze daje się przejść na raz. Mógłbym jeszcze dużo pisać, ale tak szczerze, to mi się po prostu nie chce. Piłkarzom się nie chce, to czemu nam ma się chcieć? :) Forza Milan
7
kamilus
kamilus
27 września 2019, 08:02
Strona Calabrii i Suso to też strona Kessiego, więc on też miał wkład w to, że Torino tak łatwo atakowało tą stroną. :)
0
spread
spread
26 września 2019, 23:38
Co jest do cholery, czemu wszyscy tak krytykują kessiego.
I w tym meczu i w derbach był jednym z najlepszych na boisku.
Piątek chyba ocena wyższa od suso tylko przez strzelonego gola, bo oprócz tego też fatalna gra.
5
Jalapeno
Jalapeno
26 września 2019, 23:36
Te oceny maja sens pod warunkiem, ze najnizsza jest 5.
0
Katan
Katan
Chyba najbardziej przykre jest to, że nasz najlepszy mecz pod względem stylu to ten dzisiejszy, który i tak de facto przegraliśmy po słabym widowisku. Paradoks

Czekam na Marcelino albo Allegriego :) spokojnej nocy Panowie i Panie :)
Edytowano dnia: 26 września 2019, 23:39
3
Gzikuu
Gzikuu
Pójdźmy krok dalej - Pocchetino, który wypalił się w Spurs i pewnie odejdzie po sezonie :) SF, ale imo lepiej zainwestować 10-20 mln w dobrego trenera niż w kolejny nabytek.
0
Katan
Katan
26 września 2019, 23:50
Gzikuu
Nie mam pojęcia jakie szanse byłby na Allegriego ale myślę, że Marcelino jest na pewno w naszym zasięgu. Jednego czy drugiego widziałbym w Milanie i uważam, ze są to dobrzy trenerzy. O Allegrim wiele mówić nie trzeba, a co do Marceliono wystarczy zobaczyć co zrobił z Valencia kiedy ja objął i co się z nią dzieje teraz kiedy go nie ma :)
0
Presidente
Moderator Presidente
26 września 2019, 23:35
Giampaolo 1 - dałbym zero, ale niech ma w nagrodę, że wystawił Bennacer od pierwszej minuty.

Piątek 1 - dałbym zero, ale niech ma za tego karnego.

Suso 0,5 - dałbym zero, ale niech ma za dośrodkowanie do Piątka.

Z resztą mogę się zgodzić.
4
daro12555
daro12555
26 września 2019, 23:34
Calbria -6 za co?4 Suso 5 za co?jest beznadziejny 3,5 ,Piątek też za wysoko 4,5 ,Hakanowi 5,5-Kessie -5,5 tak słaba nota tylko za kiks bez tego 6,5
Edytowano dnia: 26 września 2019, 23:35
0
Jogin
26 września 2019, 23:33
5 dla Kessiego to chyba jakiś żart, na podstawie jednego kiksu pod koniec meczu, gdzie koleś cały mecz grał na pełnych obrotach w obronie, w pomocy i często w ataku.
2
Gzikuu
Gzikuu
No no, ta sama ocena co Suso, który na 6 dośrodkowań miał jedno celne w 94 minucie.
0
Katan
Katan
Jakby nie patrzec ten kiks zdecydował o wyniku ale zgadzam się, że do 93 minuty rozegr dobre zawody