El. Euro 2020: Rebić z asystą, zagrał też Piątek

10 października 2019, 22:42, cinassek Aktualności

Dwóch piłkarzy Milanu wystąpiło w czwartkowy wieczór w meczach kwalifikacyjnych do Euro 2020. Ante Rebić spędził na murawie pełne 90 minut w wygranej 3:0 przez Chorwację potyczce z Węgrami, zanotował też asystę z lewego skrzydła przy drugim trafieniu (KLIK). Krzysztof Piątek zaś pojawił się na placu gry po godzinie starcia Polski z Łotwą w Rydze, które biało-czerwoni zwyciężyli 3:0 po hat-tricku Roberta Lewandowskiego.

Na marginesie, w sparingu Brazylia - Senegal (1:1) rozegranym w Singapurze, Lucas Paqueta spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych Canarinhos.

13 komentarzy
Semper Fideli
11 października 2019, 13:43
Wg mnie Piątek ma duzo duzo mankamentów ale fatalna postawa Milanu i "czepianie" sie Marco o pasywność Krzyska moze mu wyjsc na dobre, wczoraj było widać że chce grać, dużo powrotów, walki. Praktycznie od wejścia każda próba gry ofensywnej tej pseudokadry szła przez Krzyśka. Moim zdaniem najlepszym dla niego byłoby trafienie do naprawdę dobrego trenera który pozwolił by mu wyjść na wyższy poziom, a niestety u nas bedzie trudno. Tak jak wspominał ostatnio Mateusz Klich, gdyby wcześniej udało mu sie trafić na takiego trenera jak Bielsa to na pewno w piłce mógłby osiągnąć dużo wiecej. Reasumując Pio na plus, bardzo mi sie podobał Szymański, irytował niesamowicie Grosik i Zielu
1
matten
matten
11 października 2019, 07:07
Gdyby nie Lewandowski to pewnie skończyłoby się jakimś wymęczonym 1:0 w ostatnich minutach spotkania. Mecz dramatyczny do oglądania, prawie usnąłem :P
2
Jalapeno
Jalapeno
11 października 2019, 05:06
Piatek cos gral ciekawego? Mecz byl tak nudny, ze wylaczylem.
0
vorti
vorti
11 października 2019, 06:42
No teoretycznie to on wyszedł po piłkę przy 3cim golu Roberta, miał 1 strzał całkiem całkiem, ale w bramkarza. Reszty nie wiem, usnąłem.
1
dominord
11 października 2019, 06:59
Wg mnie dosyć znośnie. Pokazywał się czasami na pozycję i kilka zagrań CELNYCH bez przyjmowania no i oczywiście sytuacja gdzie nieźle się obrócił z piłka w kierunku bramki na 16 metrze przy 2 piłkarzach Łotwy ale strzelił w bramkarza, choć strzał sam w sobie był dobry.
0
adamos
adamos
11 października 2019, 08:41
Pio, Grosik i Lewy ładnie zagrali tiki takę na jeden kontakt i padł 3 gol.
0
vorti
vorti
11 października 2019, 08:50
@adamos
To sarkazm? XD co do podania Piątka to takie naciągane, ale Grosik nie podawał tylko strzelał i trafił pod nogi Roberta. Ogólnie to współczuję Krzyśkowi, bo w klubie coś się popsuło, a i nasza kadra grała tylko dobrze przez 30 minut w pierwszej połowie. Dobrze, że Brzęczek nie wystawił go od początku spotkania, bo znowu by się wylała żółć, ale z drugiej strony może by coś strzelił... Niech Pioli się za niego weźmie i zobaczymy co z tego wyjdzie.
0
jasiom22
jasiom22
11 października 2019, 11:11
A co on niby zrobił złego? tuż po wejsciu oddał pierwszy groźny strzał od 20 minut jakis flaków Grosika (ktory nadawał sie na ławke) , pozniej uczestniczył w akcji bramkowen, robił miejsce lewemu, dobrze zamykał dosroskowanie, ustawiał sie itd... nie ogarniam dlaczego ludzie oczekuja teraz od niego jakis cudow, jak wiadomo ze cudem to byl ostatni sezon, a teraz dodatkowo cały Milan zaliczył dno kryzysu.. wiec nie dziwne ze nie ma 100% skutecznosci.. to 100% była dziwna... ostatnio dostosowywał sie do systemu Giampaolo tak jak wszyscy, a teraz pioli wroci do 4-3-3 powie kilka razy "cudowny bomber" i Krzysiek znow zacznie strzelac jak Milan wygeneruje kilka podan do niego... to ze ma posuche kilka spotkan nie znaczy ze gra fatalnie tak jak media ostatnio sugeruja przesadnie...,