El. Euro 2020: Rodriguez zmarnował karnego, bramka Romagnoliego

15 października 2019, 23:06, cinassek Aktualności

Piłkarze Milanu we wtorkowy wieczór wzięli udział w meczach eliminacji do Euro 2020. Ricardo Rodriguez rozegrał pełne 90 minut w barwach Szwajcarii, a ta zanotowała arcyważną wygraną 2:0 z Irlandią. Przy stanie 1:0 gracz rossonerich zmarnował jednak rzut karny (KLIK). Również całe spotkanie na murawie spędził Alessio Romagnoli - Włochy rozbiły Liechtenstein w Vaduz 5:0, a trzeciego gola zdobył kapitan mediolańczyków (KLIK). Gianluigi Donnarumma tym razem był rezerwowym, podobnie jak Rade Krunić, którego Bośnia i Hercegowina przegrała w Grecji 1:2 i praktycznie zamknęła sobie drogę na turniej.