Pierwszy gol Suso w Milanie po wejściu na boisko z ławki rezerwowych

1 listopada 2019, 10:03, cinassek Aktualności

Czwartkowy gol ze SPAL z rzutu wolnego był dla Suso jego 23. bramką zdobytą w zespole Milanu. Jak przytacza znany statystyczny profil OptaPaolo na Twitterze, gol ten pod pewnym względem był jednak unikalny. Po raz pierwszy w barwach rossonerich Hiszpan trafił bowiem do siatki wchodząc na murawę z ławki rezerwowych, nie zaś wybiegając w podstawowej jedenastce.

1 listopada 2019, 14:58
On powinien wchodzic w ostatnich 20- 30minutach w momencie faulu przed polem karnym. Wczoraj oprocz bramki z wolnego zagral jak zawsze czyli slabo. Co myslicie zeby dac wyzej Bena. Mi sie wydaje ze on tez by super mogl zagrac przed defensywnym pomocnikiem.
2
SNIPER
SNIPER
1 listopada 2019, 13:13
Yyy a czy przypadkiem Suso nie strzelił po wejściu z ławki przeciwko dudeląż w lidze europy? 5:2 było chyba wtedy a Suso strzelił trochę szczęśliwie po rykoszecie z gry z przed pola karnego?
Czy się mylę? Jeśli tak to mnie poprawcie
1
AC1899
AC1899
1 listopada 2019, 13:16
Wtedy chyba zaliczyli to ostatecznie jako samobój.
0
tober12
1 listopada 2019, 11:30
Co jak co, ale wolne to Suso kręci jak trzeba. Szkoda że brak szybkości, bo byśmy mieli swojego Robbena a tak wszystko jest za wolne i nie potrafi minąć/wyprzedzić rywala. Ciekawe jakby zagrał obok Bennacera. Mógłby wtedy wychodzić po skrzydle na obieg czy grać na trójkąt, wtedy otwierałaby się bezpośrednia szansa na strzal z dobrej pozycji. Ohh zapomniałem, że my z pierwszej piłki na trójkąt to nie pogramy.
2
Moderator pazioni
1 listopada 2019, 11:25
Gol palce lizać, trener miał nosa ,żeby gp wpuścić.
2
Grande
Grande
1 listopada 2019, 11:24
I tam powinien pozostać. Wchodzić jako joker w drugich połowach na podmęczonych rywali.
2
LunaS
LunaS
1 listopada 2019, 12:19
Tak będzie zmiennikiem tego bolka samu ... przeciez jest od niego lepszy. Sadzanie go na ławce nie pomoze, on musi byc wrzucany na pierwsza linie az sie przebudzi a jak nie to sprzedaż. A moim zdaniem jemu najbardziej przyda sie odciążenie, ktos musi ze środka robic różnice.
4
Grande
Grande
1 listopada 2019, 13:41
Nie mówię o Samu, bo od niego jest każdy lepszy. Liczenie na to, że się przebudzi Suso jest bezsensu. To przypadek jak Hakan, jeden niezły występ na kilkanaście. Wchodząc z ławki byłby większy pożytek z niego, z gościa bez szybkości, z przewidywalnym zwodem, bez obrony i egoizmem boiskowym.