Suso: "Kibice mają prawo do gwizdów, ponieważ ani ja, ani cała drużyna nie gramy dobrze"

8 listopada 2019, 13:02, cinassek Aktualności
Suso:

W sobotę ukaże się tygodnik Sportweek wydawany przez La Gazzetta dello Sport, w którym opublikowany zostanie wywiad ze skrzydłowym Milanu, Suso. Jako zapowiedź rozmowy wypuszczono już następujące wypowiedzi Hiszpana: "Bardzo lubię grać w Milanie. Mogłem odejść przez dwa lata z rzędu, ale tego nie zrobiłem. Zostałem tutaj, ponieważ chciałem tego. Przyszedłem za darmo i biorąc to pod uwagę sądzę, że mój wkład w Milan był bardzo fajny. Kibicom mówię: zaufajcie mi. Krytyka? Kibice mają prawo do gwizdów, ponieważ ani ja, ani cała drużyna nie gramy dobrze. Jestem jednak też przekonany, że nie muszę niczego udowadniać. Ludzie wiedzą, co mogę zrobić. Jeśli mnie krytykują to dlatego, ponieważ spodziewają się, że dam radę jeszcze więcej i mają świadomość, że mogę to uczynić. Gdy piłkarz nie jest krytykowany oznacza to, że nic się od niego nie oczekuje".

17 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Gzikuu
Gzikuu
8 listopada 2019, 15:13
Ale głupoty. Nawet jak piłkarz gra słabo, ale widać po nim zaangażowanie, to nigdy nie zostanie wygwizdany. Tutaj raz, że Hiszpan gra słabo albo bardzo słabo, to snuje się po boisku jak pijany albo czeka w miejscu ma piłkę czy zwalnia akcje robiąc kółeczka albo przekładając piłkę.
3
GreyWay
GreyWay
8 listopada 2019, 14:08
No i taka jest prawda. To nie jest jeszcze ten Suso za którego warto umierać, ale widać, że ma świadomość swojej formy, a raczej jej braku w tym momencie. Dlatego jestem przekonany, że zobaczymy jeszcze lepszą wersję Hiszpana, niż do tej pory we wszystkich sezonach.
0
Rafalzki
Rafalzki
8 listopada 2019, 14:12
czyli nagle nauczy się grać prawą nogą i szybko biegać?
0
GreyWay
GreyWay
8 listopada 2019, 14:18
Strasznie to irytujące jak "czepia" się piłkarza, że wOlNo bIeGa tO jEsT sŁaBy. Gdyby szybkość była tak ważna, to jakiś Walcott czy inny Bolt byłby najlepszym piłkarzem w historii. Owszem, jest potrzebna, szczególnie na w bocznych sektorach boiska czyli teoretycznie na pozycji Suso. Jednak to tylko dodatek. Przecież on jednym podaniem czy strzałem może zmienić przebieg meczu. Najlepsza lewa noga Serie A obok Dybali i może Ilicica.
5
yagi
yagi
8 listopada 2019, 18:39
Pirlo też nie był demonem szybkości i też kręcił kółeczka - więc to nie o to chodzi. Suso po prostu brakuje czasami pomysłów - i mam wrażenie, że zrobi wszystko, żeby nie podać do Piątka.
2
WinstonSmith
WinstonSmith
9 listopada 2019, 09:04
@yagi - ale Pirlo nie był skrzydłowym, grał w czasach gdy nie każdy piłkarz musiał mieć wydolność średniodystansowego sprintera, a i na koniec u nas też był gwizdany za te "kółeczka".

No i (mimo jego późniejszych bufońskich zachowań) nie wypada krzywdzić Pirlo porównaniami do Suso ;)
0
yagi
yagi
9 listopada 2019, 11:28
@WinstonSmith zgadzam się w 100% - od skrzydłowego wymaga się większej szybkości niż od środkowego pomocnika, ale Suso nigdy wcześniej nie był szybszy, a jednak dawał radę. Były czasy, że w pojedynkę wygrywał nam mecze i ciągnął cały zespół za uszy.
1
Rafalzki
Rafalzki
8 listopada 2019, 14:07
nie chce stąd odchodzić bo w każdym lepszym klubie siedziałby na ławce...
0
adamos
8 listopada 2019, 13:46
"...jestem jednak też przekonany, że nie muszę niczego udowadniać..." No tak bo jesteś jak Ronaldo, który ma gablotę Pucharów i już praktycznie wszystko osiągnął... Musisz udowodnić, że zasługujesz na ten klub, i że w reprze Cię wystawią w podstawowym składzie na silniejszego rywala, niż na Wyspy Owcze... Marazm, marazm i jeszcze raz marazm. Gwaizdorzenie- zjedz Snickersa.
3
Katan
Katan
8 listopada 2019, 15:32
Chyba pan nie zrozumiał, słowa pisane mają to do siebie, że można je przeczytać na kilka sposobów, proszę przeczytać raz jeszcze i nie kierować się najprostszą linią oporu :) pozdrawiam
7
The Legend
The Legend
8 listopada 2019, 15:44
Czytaj ze zrozumieniem, myslenie nie boli.
3
Meloon
Meloon
8 listopada 2019, 23:11
Czego Wy wymagacie od adamosa, zmiłujcie się
0
SilvioBerlusconi
SilvioBerlusconi
8 listopada 2019, 13:14
Paradoksalnie mamy też za duże oczekiwania, bo patrzymy dalej przez pryzmat tego, że Milan BYŁ jedną z najlepszych ekip przez bardzo długi okres. Walka o 4 jest możliwa, ale to szczyt marzeń, chociaż od realnego 5-6 jesteśmy też bardzo daleko :v Chociaż czy my mamy faktycznie lepsze nazwiska od Lazio czy Atalanty?
0
Marcos Salinas
8 listopada 2019, 13:50
Oprócz środka pola Lazio mamy lepsze.Za to Roma pod względem nazwisk jest minimalnie przed Milanem.
2
Rafalzki
Rafalzki
8 listopada 2019, 14:11
Marcos Salinas tutaj bym się jednak spierał, Gigio i Romek na swoich pozycjach lepsi ale reszta? Mam spore wątpliwości, Immobile i Correa? nie ma co porównywać nawet z Naszymi "armatami", środek pola też szkoda strzępić język. Ciężko porównać boki obrony bo gramy inną formacją ale obawiam się że prawą obronę to ma obecnie chyba każdy w tej lidze lepszą.
0
Marcos Salinas
8 listopada 2019, 14:20
Gdyby Lazio zmieniło trenera na podobnego poziomem do Piolego/Giampaolo Immobile ze spółką zjechaliby do tego, co było przed 2015 rokiem czyli miejsc 7-10.Oczywiście porównywanie Piątka z Ciro nie ma sensu lecz ogólny overall ofensywy Milanu(nie mylić z aktualną formą) jest trochę wyższy od Lazio.Podobnie ma się w przypadku defensywy.
1
pazioni
pazioni
8 listopada 2019, 13:05
Trudno się nie zgodzić, że jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego .
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się