Serie A Femminile: Remis z Juventusem po bramce w ostatniej akcji meczu

17 listopada 2019, 17:28, Presidente Aktualności

Remisem 2-2 zakończył się hitowy mecz szóstej kolejki Serie A Femminile pomiędzy drużynami Milanu, wiceliderkami tabeli, oraz Juventusu - liderkami. Ekipa z Turynu jako pierwsza wyszła na prowadzenie za sprawą samobójczego trafienia w 20' minucie Laury Fusetti. Odpowiedź piłkarek Milanu nadeszła pół godziny później, kiedy to wyrównanie dała Dominika Conc. Od 81' minuty podopieczne Maurizio Ganza ponownie były zmuszone gonić wynik, gdyż dla Juventusu trafiła Andrea Staskova i kiedy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem mistrzyń Włoch, to w ostatniej akcji spotkania swoją pierwszą bramkę dla Milanu zdobyła Francesca Vitale i finalnie obie drużyny podzieliły się punktami. W ligowej tabeli bez zmian, prowadzi Juventus o dwa punkty przed Milanem.