Wygrana pierwszej drużyny w gierce treningowej z Primaverą. Trzy bramki Maldiniego

18 listopada 2019, 19:51, Presidente Aktualności

Stefano Pioli postanowił urozmaicić nieco dzisiejszy trening w Milanello i zorganizował gierkę treningową, którą podzielono na trzy odsłony po dwadzieścia minut, w której zmierzyli się gracze pierwszej drużyny, których nie powołano do reprezentacji narodowych, z Primaverą Milanu. Pojedynek zakończył się oczywiście wygraną podopiecznych Stefano Piolego w stosunku 5-0. Trzy bramki dla zwycięskiego zespołu zdobył Daniel Maldini, a po jednym trafieniu dołożyli Andrea Conti oraz Giacomo Bonaventura. Gierkę z boku obserwowali Paolo Maldini oraz Frederic Massara.

23 komentarzy
Rafalzki
Rafalzki
19 listopada 2019, 15:23
może Milan powinien się zgłosić do rozgrywek Seria A Primavera :P wtedy wreszcie byśmy może w top4 w tabeli byli na koniec sezonu :D
19 listopada 2019, 01:20
Magia rodu Maldinich jest niezwykła. Byłoby pięknie, gdyby za parę lat Daniel okazał się symbolem odrodzenia Milanu, jednak mam duże wątpliwości, czy choć w połowie nawiąże do osiągnięć dziadka, a tym bardziej ojca. Chciałbym, a wręcz pragnę się głęboko mylić.
0
Semper Fideli
18 listopada 2019, 22:34
Młody to nie napastnik aczkolwiek chętnie zobaczył bym go w jakimś meczy za np Paquete
2
Rafalzki
Rafalzki
19 listopada 2019, 15:22
to musisz zacząć oglądać mecze z Primaverą ;)
0
19 listopada 2019, 16:34
Czemu?
0
Milanboy
18 listopada 2019, 22:21
Włosi 8 do 0, jak kończyć eliminacje, to z przytupem, i Romagnoli gola strzelił, Tonali średnio, widać że to jeszcze nie ten poziom. :).
Edytowano dnia: 18 listopada 2019, 22:30
0
18 listopada 2019, 22:23
ogladasz ? wlasnie wróciłem i patrze na wynik :O dwa razy sprawdzałem. Tyle ze zwrociłem uwage na bardzo słaba ocene Tonalliego co on tam wyrabia ?
1
Milanboy
18 listopada 2019, 22:29
Genialnie, zwłaszcza swietny mecz rozgrywa Chiesa i Orsolini który zaliczył gola i asystę.
0
18 listopada 2019, 22:33
no właśnie na sofascore kazdy z nota powyzej 7 a młody ledwo powyżej 6
0
Milanboy
18 listopada 2019, 22:35
SemperFideli - no niestety, taki sobie mecz mimo kapitalnej gry Reprezentacji Włoch, no cóż, ostatnio gra źle w klubie, to i w kadrze.
1
grzyweek7
grzyweek7
18 listopada 2019, 21:30
Jako że mamy problem z napastnikami to można by dać mu szansę, to dopiero byłaby historia gdyby po tylu latach miernoty w ataku to Maldini byłby zbawieniem.
3
Huczaj
Huczaj
18 listopada 2019, 20:40
widziałem Maldiniego w skrótach jakiś, nigdy w meczu. Może ktoś coś powiedzieć? Ciekawe czy ma odpowiednią mentalność.