AC MILAN – BOLOGNA 1:0
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | SSC Napoli | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-1 | 9 | |
2. | Juventus FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7-3 | 9 | |
3. | US Cremonese | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-3 | 7 | |
4. | Udinese Calcio | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-2 | 7 | |
5. | AC Milan | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-2 | 6 | |
6. | AS Roma | 3 | 2 | 0 | 1 | 2-1 | 6 | |
7. | Atalanta BC | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-3 | 5 | |
p. | Strzelec | Bramki |
1. | Marcus Thuram | 3 |
2. | Dušan Vlahović | 2 |
3. | Nico Paz | 2 |
Jak podaje Il Corriere della Sera, po niedzielnym blamażu w Bergamo utrata pracy nie grozi Stefano Pioliemu. Wszyscy w Milanie są przekonani, że drużyna toczona jest wieloma problemami, ale nie należy do nich kwestia trenera. Pod wodzą obecnego szkoleniowca mediolańczycy ogółem poprawili się w porównaniu z fatalnym okresem za Marco Giampaolo, choć takie wydarzenia jak w niedzielę budzą gigantyczny niesmak. Tak czy inaczej, Pioli będzie kontynuował swoją pracę od 30 grudnia, kiedy to zawodnicy wrócą do klubu po tygodniowych urlopach.
Zamiast naszych skrzydeł Hakana i Suso chciałbym zobaczyć Wahadła Theo i Conti, myślę że w jednym meczu w ataku więcej by zrobili niż Hakan i Suso przez cały sezon, ale do tego trzeba ogarniętego trenera, który posadzi na ławkę te dwie nasze gwiazdeczki, już nie wspomnę o Kessim, bo on to powinien mieć zakaz stadionowy.
i wymieniasz Allegriego na trenera, który ślepo stawiał na De Sciglio, a Ibra chciał go "zabić" w przerwie podczas rewanżu z Arsenalem
adamosie
za Gattuso przyznaj, że lepiej nam szło niż obecnie...czy nie było nam lepiej oglądać Milan walczący o 4 miejsce niż teraz kiedy zajmujemy drugą część tabeli? Jesteśmy po dwóch trenerach co tylko w Milanie może się zdarzyć
Najlepiej to nam szło za kadencji Mihy oraz Samolocika. Co by nie mówić Samolicik dostawał od top 5, ale wszystkich poniżej punktowaliśmy i nie było blamażu... A miał drewno w składzie.
Prześledź, jak sobie radziły drużyny Lazio, Interu oraz Romy w zeszłym sezonie, bo moim zdaniem, tylko ich fatalna postawa powodowała, że do końca Milan liczył się w wyścigu o top 4. Gattuso zawdzięczamy to, że w tej Lidze Mistrzów nie gramy. I to była ogromna sztuka. Nic więcej.
Wydaje mi sie że Klopp mając za asystentow Guardiole I Ancelottiego nic by nie wskorali tutaj z naszym I chorągiewkam.