Davide Massa poprowadzi mecz Milanu po prawie trzech latach przerwy. Poprzednio skończyło się kontrowersją

2 stycznia 2020, 11:07, cinassek Aktualności

Opublikowano obsadę sędziowską na mecze 18. kolejki Serie A. Spotkanie AC Milan - Sampdoria Genua (poniedziałek, 6 stycznia, godz. 15:00, San Siro) jako arbiter główny poprowadzi Davide Massa z Imperii. Na liniach pomogą mu Alassio i Di Vuolo, zaś za technologię VAR opowiedzialni będą Pairetto oraz Bindoni. Funkcja sędziego technicznego przypadnie Ayroldiemu.

Liguryjski rozjemca poprowadzi mecz z udziałem Milanu po raz pierwszy od 10 marca 2017 roku. Wówczas było to starcie z Juventusem w Turynie i sędzia ten w ostatniej minucie doliczonego czasu gry podyktował kontrowersyjną decyzję o rzucie karnym dla gospodarzy, którzy dzięki "jedenastce" wygrali 2:1. Od tej pory Massa "odpoczywał" od sędziowania potyczek rossonerich.