Antonio Donnarumma: "Po Cagliari ta wygrana była fundamentalna"

15 stycznia 2020, 20:12, cinassek Aktualności
Antonio Donnarumma:

ANTONIO DONNARUMMA: "Dobrze przygotowaliśmy ten mecz, ważne było, aby wygrać. Rozegraliśmy świetne spotkanie. Musimy kontynuować tą drogą. Po Cagliari ta wygrana była fundamentalna. Ibra wniósł do nas entuzjazm, to wspaniała osoba. Mistrz na boisku i poza nim, przebywać ze Zlatanem to przyjemność. Gigio? Ma się dobrze".

16 komentarzy
Galant2002
Galant2002
16 stycznia 2020, 17:53
Ja tam bym mu dał mecz z Udinese zamiast begoviciowi:)

15 stycznia 2020, 22:42
Antonio to chyba najbardziej niedoceniany bramkarz w historii Milanu.
2
Legenda Shevchenko
16 stycznia 2020, 18:31
Problem jego tkwi w tym że przyszedł w niesławie.
0
15 stycznia 2020, 21:20
Który "fachowiec" płakał na niego przed meczem?
0
wielki prostownik
15 stycznia 2020, 21:12
W barwach Milanu nadal niepokonany. Może by wykorzystać okienko i go sprzedać? Za 40 - 50 baniek będzie kolejka chętnych. Nawet kluby z topu nie mają 3 bramkarza który nie puścił bramki od 300 minut.
1
kamilus
kamilus
15 stycznia 2020, 20:24
Ponoć A. Donnarumma jest pierwszym bramkarzem w historii Milanu, który zagrał przynajmniej 300 minut nie tracąc żadnej bramki. Legenda! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
16
patrykas
patrykas
15 stycznia 2020, 20:17
Antonio to kocur.. Byłem przekonany, że obroniłby ten karny :)
15 stycznia 2020, 20:31
Naprawdę są tu nadal ludzie ,którzy pierniczą o "podobno" słabej grze nogami Gigio?! Słabo grał z 2 lata temu teraz bez zastrzeżeń!
7
15 stycznia 2020, 20:37
Bo nikt go nie atakował, a mimo wszystko walił wszystko do boki, żadnej próby nad napastnikami do boku. Nie przesadzajmy więc.
1
Zbanowanyx3
Zbanowanyx3
15 stycznia 2020, 20:14
Dwa mecze, dwa czyste konta. Każda drużyna na świecie chciałaby mieć takiego bramkarza
3
Majki85
Majki85
15 stycznia 2020, 20:18
Z tego co kojarzę to mecz ze Spal był trzecim występem Antonio w koszulce Milanu i trzecim w którym zachował on czyste konto.
9
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
15 stycznia 2020, 20:27
Dodajmy że to prawdopodobnie najlepiej opłacany trzeci bramkarz na świecie.
15 stycznia 2020, 23:06
Siedzi u nas trzeci rok i dostanie za to łącznie 3mln. Myślisz, że bramkarz ze stawką 1mln/mecz jest słaby? ;D