SCUDETTO


Kjaer: "Z Ibrą toczyliśmy zacięte boje, ale teraz mamy wspólny cel. Problem w Bergamo? Niezrozumienie z trenerem"

17 stycznia 2020, 00:13, Ginevra Aktualności
Kjaer:

Oto co miał do powiedzenia Simon Kjaer podczas czwartkowej konferencji prasowej, na której został zaprezentowany jako nowy zawodnik AC Milan: "Emocje przy zakładaniu barw Milanu? To zawsze było moje marzenie. Cieszę się, że jestem w tym wielkim klubie. W Milanello oddycha się historią. Być tutaj to wielka przyjemność. Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy. Spotkanie z idolem Maldinim? To niezwykłe, kiedy twój idol - taki jak Maldini - dzwoni do ciebie i proponuje dołączenie do Milanu. Zapoznanie się z nim to była wielka przyjemność dla mnie. Mój cel? Obecność tutaj to spełnienie marzeń, więc mój cel to pozostać. Liga Mistrzów nadal realna? Cel to rozwój każdego dnia i zgromadzenie jak największej ilości punktów. Jakość jest, obecność Ibry daje wszystkim jeszcze dodatkową motywację. Jest jeszcze zbyt wcześnie, by myśleć o zakończeniu rozgrywek. Trzeba zawsze koncentrować się tylko na najbliższym meczu i starać się wywalczyć jak najwięcej punktów. Ibra wartością dodaną w Milanie? Absolutnie tak. Często go spotykałem w mojej karierze. Na boisku toczyliśmy zacięte boje, ale nie ma między nami żadnego problemu. Mamy ten sam cel, czyli pomóc Milanowi wspiąć się jak najwyżej. Jego kariera mówi sama za siebie. Wszyscy są zadowoleni, że jest tutaj z nami. Doświadczenia jak wkład w grę zespołu? Jestem tu także z tego powodu. Muszę spróbować pomóc drużynie, zwłaszcza najmłodszym graczom. Muszę pokazać, że trzeba ciężko pracować każdego dnia. Duńskie derby z Eriksenem w Interze? Nie chcę rozmawiać o Erkisenie. Derby na pewno będą wyjątkowe. Uczestniczyłem już w wielu takich meczach w mojej karierze i mam nadzieję, że uda się do tej listy dodać także derby Mediolanu. Problemy w Bergamo? Przybyłem do Bergamo po koniec mercato, ale nie poszło za dobrze. Potem pojawiła się szansa dołączenia do Milanu. Dziękuję Atalancie, że dała mi możliwość odejścia. Z trenerem nie mogliśmy się porozumieć ze względu na kwestie taktyczne. Emocje podczas gry na San Siro? Grałem tam wiele razy, to jeden z najpiękniejszych stadionów. Zawsze panuje fantastyczna atmosfera, to wyjątkowe miejsce".

3 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
hyrus13
17 stycznia 2020, 08:21
Czuje, że to będzie nasz Barzagli :D
3
jasiom22
jasiom22
17 stycznia 2020, 00:36
..no i fajnie, aklimatyzuje się w porządku. Może to i dobrze że troche doswiadczenia w obronie będzie, niż wiecznie kontuzjowany Caldara.

Przykra historia z tym Caldarą, do dziś pamiętam jak grał w Bergamo i marzyłem żeby przeszedł do Milanu - brakowało kogoś takiego długo, a polazł do Juve.., dalej mu kibicowałem.. aż niemożliwe stało się możliwe dzięki Bonucciemu. I na koniec taka lipa..

duet Romagnoli-Caldara to jedno z największych niespełnionych marzeń ostatnich lat, kibicując Milanowi. Do tego miało być piękne trio z Kessiem i Contim.. a jak to wszystko się zepsuło, przez ten bajzel ze zmianami włascicieli trenerami.. no i te cholerne kontuzje, gdzie MilanLab wydaje się tylko pograszać sprawę niż polepszać...

dla mnie Kjaer spokojnie może byc drugim Yepes-em, i będzie dobrze. :-)
8
gieemce
gieemce
17 stycznia 2020, 07:43
Kjaer będzie drugim Mexesem, coś tam da czasem Walnie bombę z dystansu i złapie czerwo jak się zagotuje. I tak jestem za
2

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się