Zlatan Ibrahimović / 6
Rafael Leao / 6
Trener Stefano Pioli / 6
133 oddanych głosów

W absolutnie szalonym meczu Milan wyrwał zwycięstwo z gardła Udinese w ostatniej akcji meczu po golu Ante Rebicia! Rossoneri wygrali na San Siro 3:2.

Zachęcamy do tradycyjnego ocenienia zespołu rossonerich za postawę w ostatnim spotkaniu.

17 komentarzy
adamos
adamos
20 stycznia 2020, 08:21
Jakby Piątek, grał jak Ibra i zmarnował te sytuacje byłby hejt, że drewno, że go sprzedać, że stoi, że nie umie strzelać. Ale, że to Ibra to złego słowa nikt nie da.
4
BadMad
BadMad
20 stycznia 2020, 10:57
Ibra to Ibra,Piątek to Piątek,sam sobie odpowiedziałeś. Oczywiście jeśli ewidentnie nie będzie z niego pożytku to powinny nastąpić jakieś zmiany;)
0
DonDamiano
DonDamiano
20 stycznia 2020, 12:51
Ibra nie gra nic... Technicznie na poziomi Piątka.Strzelił jedną bramkę i tyle... Ale najwidoczniej w przerwie meczu w szatni robi porządek bo po przerwie inny Milan grał na boisku. Jakby tak jeszcze Piątka na drugą wystawili zamiast Leao to mogłoby się sprawdzić (mieliśmy szybkie skrzydła!).
1
KKP19
KKP19
20 stycznia 2020, 13:15
Gdyby nie Rebic w ost min to Ibra by nam przegrał mecz. Taka sytuacja powinien zawsze wykorzystywać. Zrozumialbym nawet gdyby obronił bramkarz ale takie strzał to :(
2
Fushnikov
Fushnikov
19 stycznia 2020, 22:12
Gdyby nie babol Gigio to spokojnie mógłby 9 złapać :)
1
DarthImpaler
19 stycznia 2020, 16:47
Jak tu ocenić naszych piłkarzy. Za pierwszą połowę wszyscy zasłużyli na 1. Ale po przerwie coś się zmieniło.
Gigio - zawinił przy bramce ale odrobił to w drugiej połowie z nawiązką - 7.
Conti kilka wejść kilka dobrych i złych zagrań - 5.
Kijer, Romek 6.
Theo - 8 jak zwykle jeden z najlepszych na boisku.
Samu - widać że łapie formę za dzisiaj 8.
Kessie - jego na boisku widziałem tylko jak chodzi w jedna i drugą stronę -1.
Bennacer całkiem udane spotkanie tak jak Conti kilka dobrych zagrań kilka słabszych - 5.
Jack - nic mu dzisiaj nie wychodziło więc słabe 3.
Ibra - stoi więcej niż biega ale efekt Ibry widoczny jest na boisku - 6.
Leao - przy Ibrze gra całkiem całkiem kilka fajnych zrywów kilka dryblingów - 7.
Rebić - wejście smoka, podejrzewam że posadzi Jacka na ławce na następny mecz - 9.
Krunić dla mnie brak oceny bo nic nie zepsuł ale też nic nadzwyczajnego nie pokazał.
Pioli 7 za drugą połowę. (Wyjściowa ocena dla mnie to 5)
Edytowano dnia: 19 stycznia 2020, 16:49
0
adamos
adamos
20 stycznia 2020, 08:17
Dzięki Contiemu padły 2 gole. 1 Asysta a druga bramka to na 3-2, bo on pocisnął pressingiem, przejął, podał idealnie na klatę Zlatanowi, a ten odegrał Rebicowi i zrobił co należało :-) I też jedną groźną akcje wyczyścił.
0
PanPrzemus313
19 stycznia 2020, 15:13
Za co Kessie ma ocene niższą o 1 niż Bennacer?
0
22KAD
22KAD
19 stycznia 2020, 15:41
obejrzyj se mecz jeszcze raz, Bennacer kilka udanych dryblingów kessie 0, Ben 2 kluczowe podania kessie 0.
0
19 stycznia 2020, 16:34
Kessie to 0 powinien mieć. Był na boisku ale jakby go nie było.
2
MilanHomer
MilanHomer
19 stycznia 2020, 17:11
Najważniejsze, że nie pchał się do przodu, tylko walczył w obronie, gdzie robił sporo dobrego, przy katastrofalnej grze w obronie Conti i Theo.
2
19 stycznia 2020, 17:33
Kessie wyjątkowo grał dziś odpowiedzialnie, czego prawie nigdy nie można powiedzieć o Algierczyku, a na tej pozycji to bardzo istotne
0
20 stycznia 2020, 00:13
Kessie grał odpowiedzialnie?? WTF?? Przecież jego na boisku w ogóle nie było. W pierwszej połowie graliśmy w 9 (Kessie którego nie było i Jack któremu nic nie wychodzi) w drugiej w 10 bo Jack zszedł z boiska i podejrzewam że będzie grzał ławkę w następnym meczu. A Conti akurat miał kilka interwencji decydujących więc nie można powiedzieć że zagrał tragicznie w obronie.
Edytowano dnia: 20 stycznia 2020, 00:15
1
20 stycznia 2020, 00:31
Inny mecz oglądaliśmy
Nie twierdze że Franck grał jakieś świetne zawody, po prostu mam wrażenie że jest po dziś krytykowany za nazwisko
Cały zespół grał beznadziejnie w 1 polowie, nie gralismy w 9 tylko wcale i zrzucanie tego na 2 zawodnikow nie ma sensu, w drugiej natomiast Kessie był tam gdzie powinien nie popelnial strat ani nie pchał się do przodu gdzie niewiele by dał
Nie grał gorzej niz Bennacer tylko był mniej widoczny ale tez mniej błędów popelnil
A to że Conti pare razy wygrał jakis pojedynek czy mial odbior nie zmienia faktu ze gubił krycie i zle sie ustawiał, na ten moment nasza obrona to środkowi i Gigio plus wspieraący pomocnicy, bo boczni duzo wiecej dają z przodu niż z tyłu