Tanti auguri a Diego Laxalt!

7 lutego 2020, 10:16, cinassek Aktualności
Tanti auguri a Diego Laxalt!

7 lutego 1993 roku w Montevideo na świat przyszedł Diego Laxat. Oznacza to, że urugwajski piłkarz Milanu obchodzi w piątek swoje 27. urodziny! W dniu jego święta cała redakcja naszego serwisu składa obrońcy jak najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, radości oraz wszelkiej satysfakcji płynącej z powrotu w szeregi zespołu rossonerich. 100 lat, Diego!

8 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Fushnikov
Fushnikov
7 lutego 2020, 17:42
Wszystkiego najlepszego i obyś w końcu mógł zagrać na wahadle tam gdzie twoje miejsce.
0
Jalapeno
Jalapeno
7 lutego 2020, 10:17
Wszystkiego najlepszego! I obyś 28. urodziny świętował już w innym klubie.
5
adamos
adamos
7 lutego 2020, 10:31
Jako zmiennik idealny. Sprawdzony i czasami błyśnie. Pamiętam jak z Romą wszedł na końcowe 10 minut, więcej zrobił i więcej strzałów oddał niż cała nasza drużyna. Może przy Teo się wyrobi i będziemy mieli z niego uciechę, jak teraz z Samu.
0
Jalapeno
Jalapeno
7 lutego 2020, 10:38
Jako zmiennik idealny, ale tylko pod warunkiem, że nadal chcemy atakować miejsca 5-8. Jeżeli nasza ambicja sięga wyżej, to trzeba się oto takich delikwentów pozbyć jak najszybciej.

Poza tym, możemy tak o każdy mecz Laxalta się kłócić. Zrobił dużo w spotkaniu z Romą po wejściu z ławki. Za to zawinił przy golu Ronaldo z Juventusem. I tak w nieskończoność. Prawa jest taka, że nigdy nie zagrał dobrych przynajmniej dwóch meczów z rzędu. Jest po prostu nierówny. Nie umie wywalczyć sobie składu w słabym Milanie, to w silnym nie powinien w ogóle się znajdować. Dlatego póki co tutaj jest.
1
adamos
adamos
7 lutego 2020, 10:52
To takim rozumowania to trzeba sie pozbyć 3/4 kadry. A Robertson, Alba i Marcelo wręcz marzą by grać w Milanie, fachowcy na ławce trenerskiej z którymi każdy chce trenować, oraz klub, który co roku jest w top 4 LM. A serio to musimy odbyć drogę, kupować no name zawodników, by zrobić z nich gwiazdy, ale zarząd zapomniał, że do szlifowania diamentów potrzeba dobrej ręki na ławce.
0
Jalapeno
Jalapeno
7 lutego 2020, 12:42
Po prostu powinniśmy się pozbyć ludzi, u których nawet małego potencjału nie widać i takim zawodnikiem jest właśnie Laxalt. 3/4 skład u i tak nadaje się do tarcia chrzanu. Tylko nie pozbędziemy się wszystkich w jednym okienku. Trzeba zrobić kopię Liverpoolu. Porównaj sobie ich skład cztery lata temu, a skład z teraz. No i nie mówię o Robertsonach, Albie czy Marcelo. Można na naszym podwórku znaleźć fajnych, prawych obrońców jak Dijks chociażby. Co prawda teraz ma kontuzje, ale przedtem grał bardzo dobrze na lewej obronie.
0
GiveMeReason
GiveMeReason
7 lutego 2020, 12:44
W Torino tez byl idealnym zmiennikiem
2
ACMgaara
ACMgaara
7 lutego 2020, 21:50
Jeśli nasi rezerwowi dali by gwarancję pozycji 6-8 jak niektórzy piszą byłoby fantastycznie. Pierwszy skład luzem łapie top4 wtedy
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się