Ibrahimović: "Pierwsza połowa była niemal idealna, po przerwie wszystko się zawaliło"

9 lutego 2020, 23:49, Ginevra Aktualności
Ibrahimović:

ZLATAN IBRAHIMOVIĆ: "Porażka? Trudno to wyjaśnić, pierwsza połowa była niemal idealna, a druga totalnie odwrotnie. Powiedzieliśmy sobie, że trzeba bardzo uważać w pierwszym kwadransie po przerwie, aby nie stracić gola, tymczasem wpadły dwa. Różnica między pierwszą, a drugą połową? W pierwszej połowie wypełnialiśmy założenia taktyczne, nad którymi pracowaliśmy w ciągu tygodnia, potem jednak po przerwie szybko straciliśmy gola i drużynie zabrakło pewności siebie. Graliśmy bez przekonania i bez wiary w zwycięstwo. Atmosfera w szatni? Trudno o dobry humor po porażce, zwłaszcza w derbach. W czwartek mamy kolejny mecz, musimy się zregenerować i myśleć już o następnym spotkaniu. Taktyka? W pierwszej połowie graliśmy wysoko pressingiem, a potem w drugiej połowie straciliśmy gola i przestaliśmy naciskać rywala oraz operować piłką. W drugiej połowie wszystko się zawaliło. Młody zespół? W takich meczach według mnie liczy się także doświadczenie. Jeśli prowadzisz 2-0, musisz wiedzieć, jak szanować piłkę, zwłaszcza przeciw takiej ekipie jak Inter. W pierwszej połowie Inter nie wyglądał jak drużyna zajmująca drugie miejsce w lidze. Pokazali to dopiero po przerwie".

20 komentarzy
Andre
Andre
11 lutego 2020, 00:46
Mam nadzieję, że Zlatan porządnie wstrząśnie szatnią Milanu przed meczem z Juve...
0
wielki prostownik
10 lutego 2020, 11:59
Naszym grajkom zwyczajnie brakuje kohones. Jak szlo to szło ale wystarczyło aby Brozović zapakował farciarskiego gola i narobili w gacie. Z taką mentalnością to nie ma szans na sukcesy.
2
Nizial86
Nizial86
10 lutego 2020, 07:33
45 minut pracowac zapierdzielac po boisku wypracowac sobie wynik zeby w drugiej polowie w ciagu 15 minut cala prace zaprzepascic to tylko Milan potrafi niemowisc juz o koncowym wyniki
0
BakajeTraktore
10 lutego 2020, 00:19
Ty tam Bennacerem potrząsanij, żeby pracował nad prawą nogą...
1
Endriu
Endriu
10 lutego 2020, 08:15
Co ty chcesz od bena, ty jedz lepiej po kessie. To on i paru innych nie wyszli na druga polowe.
3
krisss811
krisss811
10 lutego 2020, 22:53
Kessie już nie pierwszy raz zamiast blokować strzał to chowa głowę i odwraca dupsko, ten gość gra kompletnie NIC, ani w obronie ani w ataku, Ibra na połowie przeciwnika nawet nie podaje mu piłek.
10 lutego 2020, 00:13
To jak Ibra prezentuje się na boisku w wieku 38 lat jest naprawdę zdumiewające. Dziś przegraliśmy jako cała drużyna i Ibra pewnie jest wściekły ale jego indywidualny występ na tle takich obrońców jak Skriniar, Godin czy De Vrij naprawdę zasługuje na uznanie.
26
kozik___13
kozik___13
9 lutego 2020, 23:59
wystarczyło żeby inter wrzucił drugi bieg i rozjechali nas w parę minut. Pierwsza połowa jest wynikiem zlekceważenia
1
mpt1899
mpt1899
10 lutego 2020, 00:11
Gówno prawda. Pierwsza połowa była taka bo na tyle im Milan pozwolił. W drugiej bramki po rykoszetach. Potem De Vrij strzela bramkę po której chyba sam nie wierzył, że takie coś mu wyszło. Ja oglądałem mecz w UK i tutaj komentatorzy po bramce na 3-2 też mówili, że Milan tak naprawdę to nie zrobił wiele źle. Trudno. Mam nadzieję, że Pioli w końcu znalazł optymalne ustawienie.
31
zbylon
zbylon
10 lutego 2020, 02:05
mpt1899 - jak niewiele jest głosów rozsądku w tym festiwalu idiotyzmów. Dzięki za ten komentarz. Dokładnie tak samo uważam. Pierwszy i trzeci gol dla Interu to fart nad fartami. Druga bramka była najzwyczajniej dobra, ale też milimetry od spalonego. A ostatnia bramka to zwykły efekt odkrycia się, bo mieliśmy dwie minuty na odrobienie punktu, choć akurat tutaj obrońcy mogli zachować się lepiej. Należy jednak pamiętać, że mieli 90 minut w nogach już wtedy.
3
Rucz4j
10 lutego 2020, 07:01
Mpt1899 zgadzam się w 100%, już myślałem że tylko ja mam inne zdanie na ten temay
1
Marcos Salinas
10 lutego 2020, 07:37
Fart?Radzę spojrzeć uważnie na powtórki.3 bramki Interu były wynikiem sporych niedociągnięć naszej defensywy.Nerazzurri nie wywieźliby kompletu punktów, gdyby nasza nonszalancka, grająca często zbyt bojaźliwie oraz asekuracyjnie obrona im na to nie pozwoliła.Tyle w temacie.
0
10 lutego 2020, 11:39
@mpt1899 Daliśmy sobie wbić 4 bramki w 45 minut a Ty opowiadasz jakieś brednie o farcie przeciwnika. Traciliśmy bramki bo obrona popełniała poważne błędy. Gubienie krycia, złe ustawianie, brak agresji. Z 4 bramek tylko strzał Brozovicia można uznać za fart któremu tudno było zapobiec. Pozostałe 3 to poważne błędy obrońców z czego ostatnia to wręcz kryminał.
1
Zuber
9 lutego 2020, 23:56
To jak patrzył i darł się na Kjaera, mina jak wcielony diabeł. Coś czuje, że ich tam nieźle przetrzęsie w szatni, zepsuli mu praktycznie idealny występ w pierwszej połowie.
7
MisiuACM
MisiuACM
10 lutego 2020, 00:05
Dokładnie. Jakby Milan wygrał te derby to Ibra byłby w całej piłkarskiej Europie ogłoszony jako ten 'wielki' 38-letni mistrz co rozłożył Inter na łopatki, a tak Lukaku wbija mu już szpileczkę i pucuje się na twitterze, że jest "King in town" :DDDD Oj, ale musi być Zlatan wkuiony.
filipacm
Ale miał fqurf na twarzy, gdy schodził po meczu do szatni, ciekawe co tam sie działo