Pozbierać się z kawałków. W czwartek mecz z Juventusem

10 lutego 2020, 09:04, cinassek Aktualności

Pękło serce wszystkim kibicom Milanu wraz z wybrzmieniem ostatniego gwizdka sędziego derbów Mediolanu. Choć do przerwy rossoneri prezentowali się znakomicie i zasłużenie prowadzili 2:0, to druga odsłona wyglądała już dla nich jak z najgorszego koszmaru. Skończyło się porażką 2:4, a co gorsza nie ma dużo czasu, aby w spokoju się po niej pozbierać. Już w czwartkowy wieczór na San Siro dojdzie bowiem do pierwszego starcia półfinału Pucharu Włoch z Juventusem. Stawką wypracowanie zaliczki przed rewanżem, który zaplanowano na 4 marca w Turynie.

17 komentarzy
BadMad
BadMad
10 lutego 2020, 23:04
O tak. Musimy wypracować sensowną zaliczkę;) oby nie taka jak do przerwy w niedzielę bo to za mało ponownie może byc:-)
0
Grande
Grande
10 lutego 2020, 20:23
Wynik dwumeczu jest znany. Ciekawe jak dalej w lidze nam pójdzie, bo rok temu po derbach już było po drużynie mentalnie.
0
milan78
milan78
10 lutego 2020, 13:24
Over 60K tickets have already been sold for Milan-Juventus in Coppa Italia on Thursday. Match will probably be sold out
0
AndreyK
AndreyK
10 lutego 2020, 12:55
Porażki bolą bardzo, ale i uczą wiele. Pierwszy raz od dawna świetnie się oglądało Milan( pierwsza połowa). Niestety Interowi wszystko wpadło... Dla mnie spalony przy drugie bramce .
2
10 lutego 2020, 12:33
Będzie dobry mecz. Musimy pokazać charakter. Stracimy bramki w pierwszej połowie i zaczniemy remontadę w drugiej. Forza.
0
yagi
yagi
10 lutego 2020, 13:47
Oby tak było :-). Scenariusza, w którym strzelamy dwie bramki w pierwszej połowie, a potem pozwalamy na remontadę w drugiej, mógłbym drugi raz z rzędu nie przeżyć.
0
Gieno
Gieno
10 lutego 2020, 12:16
Nie wiem czy Ci nasi pilkarzyki sie pozbieraja po takim meczu.Bo ja do dzis nie wierze to co sie wczoraj stało.Ciągle mnie boli serce po wczorajszym dramacie.Tylko zwyciestwo z Juve moze lekko zalagodzic ból.
1
EdgarDavids
EdgarDavids
Gdy emocje już opadną. Jak po wielkiej bitwie kurz. Gdy nie można mocą żadną. Straconych bramek cofnąć już.
5
danio25
danio25
10 lutego 2020, 12:08
Oby nie było jak rok temu, jak po kilku fajnych meczach i porażce w derbach, nasza gra była piachem do końca sezonu.
1
lechef
lechef
10 lutego 2020, 10:06
Po tym co chłopaki pokazały w meczu derbowym, pierwszy raz zastanawiam się czy jest sens oglądać ich wyczynów w meczu z Juventusem. Od niepamiętnych czasów pierwszy raz wyłączyłem mecz Milanu w niedzielę, po bramce na 3:2 dla Interu. Nawet siermiężne pojedynki z Hellasem, Benevento czy Spal tak mnie nie poirytowały jak to jak ich przygotował Pioli, czy też jak tragicznie taktycznie podeszli do meczu. Tak - DO MECZU, nie do 2 połowy- to było konsekwencją błędnego założenia grania cały czas pressingiem w I połowie. Nie ma w Europie drużyny, która może grać na takiej intensywności jaką Milan pokazał w I połowie, bez konsekwencji dla II połowy. Nawet drużyny Kloppa znają takie pojęcie jak arytmia. Oczywiście super to wyglądało - że zdominowaliśmy Inter- tylko efekt końcowy jest bardzo marny.
10 lutego 2020, 11:13
Ale i tak wychodzi przede wszystkim brak przygotowania fizycznego.
10 lutego 2020, 09:55
Jak to już ktoś napisał, zakładamy porażkę, ale liczymy na niespodziankę.
10
adamos
adamos
10 lutego 2020, 09:20
Ciekawe, czy pokażą jaja, czy jak zawsze się załamią i fala przegranych się zacznie...
Edytowano dnia: 10 lutego 2020, 09:39