Ante Rebić / 7.5
Zlatan Ibrahimović / 6
Trener Stefano Pioli / 6
93 oddanych głosów

Na zakończenie 24. kolejki Serie A ekipa Milanu pokonała 1:0 Torino. Zadecydował gol Ante Rebicia.

Zachęcamy do ocenienia drużyny rossonerich za postawę w spotkaniu na San Siro. Pod uwagę nie wzięliśmy tylko Rafaela Leao, który spędził na murawie raptem kilka minut.

14 komentarzy
Ajvar
Ajvar
18 lutego 2020, 15:25
Nie, wiem czy to moje wrażenie, ale wydaje mi się że z meczu na mecz rośnie w siłę Bennacer, wczoraj był jednym z najlepszych, wszędobylski, super porusza się z piłką przy nodze, myślę że będziemy mieli z niego pociechę.
1
TR3V0R
TR3V0R
18 lutego 2020, 15:38
Tak jest, tak jak to już pisałem pod jednym z postów, jedno z najlepszych wzmocnień Milanu od paru okienek. Chłopak ma niesamowity potencjał.
1
wielki prostownik
20 lutego 2020, 08:22
Prawda. Może nie rzuca się w oczy ale robi dobrą robotę. Bez niego nasz środek pola nie funkcjonuje. Tylko te kartki mógłby mniej kolekcjonowac.
0
Kosmateus123
21 lutego 2020, 18:57
Coś w tym jest. Zdaję mi się, że pewną rolę gra w tym także Kessie- w ostatnich meczach zaczął w końcu grać bardziej jako DP i częściej zostawał asekurować niż pchał się do przodu. Dzięki temu Bennacer ma trochę więcej swobody do rozgrywania i widać efekty.
0
lopezito84
lopezito84
18 lutego 2020, 14:34
Nie wiem za co ibra takie wysokie noty dostaje moim zdaniem jeden ze słabszych zawodników
0
adamos
adamos
18 lutego 2020, 08:16
Wyrożnienia: Gabbia, Samu, Paqueta, Benek, Romek, Kessie (zaczyna myśleć)
Gracz meczu: Rebić
Minusy: Theo co chwile odgrywał piętką i pod nogi rywala, gubił krycie, Zlatan zmarnowane ciacho, mało widoczny, Calabria jego wrzutki to dramat, Jack niby jest, a niby go nie ma, spowalniał kontry.
0
grayman88
grayman88
18 lutego 2020, 05:47
Oglądałem mecz od 30minuty. Jak Paqueta bo od 30tej jakoś nie porwał mnie jego występ
0
Rafalzki
Rafalzki
18 lutego 2020, 09:17
ani parzył ani ziębił, kilka dobrych i złych zagrań. Na uwagę zasługuje kilka niezłych podań i jedno kluczowe, otwierające drogę do asysty dla Samu. Na minus, w drugiej połowie źle zagrał prostopadłą piłkę do Zlatana który mógł wyjść 1 na 1 z Sirigu.
0
KennyDracula
17 lutego 2020, 23:00
Ależ mi się podoba Samu w ostatnich spotkaniach. Z przodu szarpie cały czas, wraca, walczy, odbiera, przecina. Z przodu jest regularnie aktywny i efektywny. Wg mnie kluczowy zawodnik w ostatnich tygodniwch.

Oby tak dalej.
2
Biegan
Biegan
17 lutego 2020, 22:58
Offtop: Jakby nie wydrukowali karnego dla Juve w naszym meczu, to Lazio byłoby teraz liderem