Gabbia: "Dedykuję ten występ dziadkom, z którymi chodziłem na San Siro"

18 lutego 2020, 00:07, Ginevra Aktualności
Gabbia:

MATTEO GABBIA: "Mecz? To spełnienie marzeń, ukoronowanie wielkiej pracy. Dziękuję sztabowi oraz kolegom. Chciałbym zadedykować ten mecz moim dziadkom, z którymi chodziłem na San Siro. Sytuacja? Zawsze starałem się pracować na maksimum. Po rozmowie z bliskimi mi osobami zdecydowaliśmy, że kontynuujemy przygodę w Milanie. Jestem bardzo szczęśliwy i mam nadzieję, że będę mógł grać dalej. Florencja? Zobaczmy. Jest tydzień do meczu i decyduje trener. Zobaczymy, co się wydarzy. Praca? Staram się każdego dnia pracować i podnosić umiejętności, czy to w dwójce, czy w trójce obrońców. Trening jest bardzo istotny. Jestem bardzo zadowolony. Cieszę się chwilą, ale od jutra myślę już o kolejnych treningach. Wzory? Jest ich wiele. W tej chwili staram się jak najwięcej podpatrzeć u kolegów. Od nich mogę się wiele nauczyć. Zawsze starałem się coś podejrzeć, obserwując takich mistrzów jak Maldini, Nesta, Thiago Silva. Moment zmiany? Pomyślałem, że w końcu nadeszła moja szansa. Byłem spokojny, nie obawiałem się, dobrze pracowałem przez te wszystkie miesiące. Ibrahimović? Pogratulował mi. Nie mówi wiele, ale to co mówi, jest bardzo cenne. Filippo Galli? Był dla mnie bardzo ważny. Zawsze mi pomagał, zmienił pozycję z pomocnika na obrońcę. Bardzo mu dziękuję".

7 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
maciekpl
18 lutego 2020, 05:49
A co właściwie się dzieje z Musacchio? Komentatorzy coś o jakimś konflikcie wspomnieli? Ktoś wie coś więcej?
1
patoo_07
patoo_07
18 lutego 2020, 09:31
Zgłosił uraz podczas rozgrzewki.
2
adamos
18 lutego 2020, 15:32
podobno znowu cierpi na przypadłość potykania się...
0
KosaX
KosaX
18 lutego 2020, 00:52
Licze po cichu ze zacznie regularnie sie rozwijac.Ma u boku jakby nie patrzac jednego z najlepszych wloskich obroncow jak nie najlepszego.
2
Manolas
Manolas
18 lutego 2020, 06:34
W zeszłym sezonie po kapitalnej wiośnie przyznał bym Ci rację, ale aktualnie to Romagnoli gra jak ligowy średniak na miarę miejsca w tabeli jakie zajmuje
0
KosaX
KosaX
18 lutego 2020, 12:41
Przepraszam ale my chyba ogladamy inne mecze,przeciez Romagnoli gra lepiej od Bonucciego czy Izzo.Romagnoli w tej chwili to topka.Nawet komentatorzy z eleven przyznaja ze Romek ma kapitalna forme.
1
adamos
18 lutego 2020, 15:36
@KosaX
na komentatorach z eleven bym się nie opierał, jeszcze w grudniu się wyśmiewali z Rebića... Wyznacznikiem myślę jest LM, oraz kadra. Romek póki co, nie może się zadomowić do pierwszego składu. Ma epizody ale ze słabymi reprezentacjami.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się