Ante Rebić / 7
Zlatan Ibrahimović / 5.5
Trener Stefano Pioli / 4.5
62 oddanych głosów

Mimo gry w przewadze przez niemal pół godziny, Milan nie zdołał wygrać na wyjeździe z Fiorentiną i ostatecznie zremisował z nią 1:1.

Tradycyjnie zachęcamy do ocenienia drużyny rossonerich za postawę w poprzednim spotkaniu.

5 komentarzy
TR3V0R
TR3V0R
23 lutego 2020, 09:27
Najgorsze jest to, że prowadząc i mając przewagę jednego zawodnika, gramy gorzej niż przy stanie 0:0 i z 11 zawodnikami każdego zespołu. Nie potrafimy dowieźć wyniku do końca i to jest nasza największa zmora. Daliśmy się zamknąć w ostatnich 30 minutach przez co nawet nie wychodziliśmy z własnej połowy. I to już nie pierwszy raz kiedy mając przewagę bramkową czy zawodników dostajemy w dupe. Szkoda że tak daliśmy ciała, wiadomo, karny też bardzo kontrowersyjny, moim zdaniem nie powinno go być, a przynajmniej sędzia powinien go sprawdzić na var. Ale to i tak nie zmienia faktu że ostanie 30 minut wyglądało tak, że my tańczyliśmy, jak nam Fiorentina zagrała...
1
KKP19
KKP19
22 lutego 2020, 23:24
Czemu Hakan oceniony najgorzej? Bez niego w składzie było widać ile tracimy. Może nie jest najlepszy ale bardzo bardzo rzadko schodzi teraz na jakiś krytyczny poziom . Zwykle gra co najmniej przyzwoicie
0
TR3V0R
TR3V0R
23 lutego 2020, 09:24
akurat w tym meczu był najmniej widoczny i grał po prostu słabo. Jak dla mnie jeden z najgorszych na boisku. Ale to tylko moja opinia.
2
Jaca23
Jaca23
22 lutego 2020, 22:56
Dno. Ten zespół nie ma za grosz charakteru remisując dzisiejszy mecz grając w przewadze.
Edytowano dnia: 22 lutego 2020, 22:57
0
adamos
adamos
23 lutego 2020, 18:38
Jak to? Ale przecież po meczu z Interem i Juve, to pieśni chwały, juz co niektórzy tu pisali na temat Pioliego i drużyny. :-)