Zakłady sportowe - na co zwrócić uwagę przy obstawianiu

6 marca 2020, 00:06, Artykuły
Zakłady sportowe - na co zwrócić uwagę przy obstawianiu

Wielu pasjonatów piłki nożnej co jakiś czas korzysta z oferty bukmacherów. Obstawianie zakładów sportowych przynosi równie wielkie emocje, co śledzenie rozgrywek ulubionej drużyny. Każdy, kto chce dołączyć do swojej sportowej pasji kolejną rozrywkę i spróbować sił w typowaniu wyników wydarzeń u bukmachera powinien bez wątpienia śledzić losy drużyn, które następnie znajdą się na kuponie. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

 

Postaw na bezpieczeństwo – korzystaj wyłącznie z ofert polskich bukmacherów

Nowelizacja ustawy hazardowej wprowadzona w życie w 2017 roku zobligowała polskich bukmacherów do uzyskania licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. W praktyce oznacza to, że zagraniczne firmy są zobligowane do uzyskania polskiej licencji, aby móc w naszym kraju działać legalnie. Podczas poszukiwań bukmachera online, korzystaj wyłącznie z ofert marek posiadających licencję (jej numer powinien zostać podany w widocznym miejscu strony internetowej serwisu bukmacherskiego). Dzięki temu masz gwarancję, że przedsiębiorstwo zostało dokładnie sprawdzone, podlega polskim przepisom prawnym i w razie jakichkolwiek kłopotów możesz dochodzić roszczeń na drodze sądowej. Nie masz czasu na długie poszukiwania takich platform? Przydatna będzie porównywarka bukmacherów Zakladyformat.pl. Znajdziesz tutaj licencjonowane firmy, najlepsze analizy i typy sportowe, informacje o bonusach na start oraz promocjach na zakłady sportowe.

 

Czerp informacje ze sprawdzonych źródeł

Weź pod uwagę, że sport nigdy nie jest do końca przewidywalny. Tzw. pewniaki wcale więc nie oznaczają stuprocentowej wygranej. Wiedza na temat aktualnej pozycji poszczególnych drużyn piłkarskich, kondycji zawodników oraz znajomość realiów bukmacherskich jest pomocna, ale nigdy nie da Ci 100% pewności na wygraną. Do wszelkich typów dostępnych w Internecie musisz podchodzić z nutką sceptycyzmu. Dane czerp wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, a typowania, które znajdziesz np. w social mediach potraktuj bardziej jako rozrywkę niż fachowe dane.

 

Obstawiaj wydarzenia, o których masz wiedzę

Gdy traktujesz grę jako typową rozrywkę i obstawiasz niewielkie sumy, możesz wybierać wydarzenia z dyscyplin, którymi na co dzień się nie interesujesz. Jednak w tym przypadku wygrana zawsze będzie zależeć od aktualnego szczęścia. Najlepiej więc typować wydarzenia z dyscypliny, którą rzeczywiście dobrze znasz. Śledzenie meczy i życia zawodników jest bardzo pomocne. Wpływ na wynik może mieć słabsza forma lub kontuzja jednego z zawodników. Kibice piłki nożnej mają więc o wiele większe szanse na wygraną niż osoby, które na co dzień rzadko interesują się meczami, nie znają aktualnych składów grających drużyn, nie wiedzą, którzy zawodnicy są w najlepszej formie.

Nie możesz jednak wpaść w pułapkę. Gdy Twoja ulubiona drużyna niedawno przegrała spotkanie, zmieniła bramkarza czy rozgrywającego lub ma inne przejściowe problemy, emocje nie powinny wziąć góry nad rozsądkiem. Wielu fanów obstawia swoje ulubione drużyny, mimo że nie są faworytami. Nie popełniaj błędu i nie graj głosem serca, a chłodnym rozumem

0 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się