Scaroni zapowiada spotkanie w sprawie stadionu. "Mam nadzieję, że decydujące"

9 marca 2020, 12:47, cinassek Aktualności
Scaroni zapowiada spotkanie w sprawie stadionu.

Dla Il Corriere della Sera następująco wypowiedział się prezes Milanu, Paolo Scaroni: "Zgadzam się z naszym burmistrzem Giuseppe Salą, że trzeba koordynować kwestie związane z bezpieczeństwem przy zachowaniu maksymalnej uwagi i skupianiu się na przyszłości oraz odrodzeniu Mediolanu. A patrząc właśnie na przyszłość sądzę, że nie ma nic lepszego niż zbudowanie w naszym mieście najpiękniejszego stadionu na świecie. Milan i Inter pracują wspólnie. To współpraca, która możliwa jest chyba tylko tutaj, gdzie kibice są rywalami, ale nie wrogami. Oba zespoły z pewnością mierzą się na boisku, ale ona kluby pokazują, że wiedzą, jak wspólnie pracować. Zrealizowanie planów byłoby wspaniałą wiadomością dla wszystkich sportowców i mediolańczyków. Może to pokazać, że nawet w czasach kryzysu możliwe jest patrzenie do przodu i praca nad przyszłością. W przyszłym tygodniu ponownie spotkamy się w Urzędzie Miasta. Mam nadzieję, że będzie to spotkanie decydujące w kwestii stadionu. Jeśli jakieś miasto jest w stanie to osiągnąć, jest to właśnie Mediolan".

5 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Jaca23
Jaca23
9 marca 2020, 15:23
Dobra mina do złej gry. Leśne dziadki z władz Mediolanu robią wszystko, by Milan i Inter wyremontowali stadion, który należy do miasta, a koszt remontu to połowa inwestycji nowego stadionu. Tylko szaleniec zgodziłby się na te warunki. Jednak znając włoską biurokrację finał prędko nie nadejdzie.
3
dziadek
dziadek
9 marca 2020, 15:10
Don Słuppo.
5
Jaca23
Jaca23
9 marca 2020, 15:25
Co by nie patrzeć posadka całkiem spoko. Za nic nie odpowiadasz, parę razy wypowiesz się w mediach i pouśmiechasz przy okazji ważnych wydarzeń, a kilkaset tysięcy euro rocznie wpada na konto bankowe ;)
4
adamos
adamos
9 marca 2020, 15:03
ja proponuje aby wujek z Ameryki sie pojawił i wszyscy dyrektorzy porozmawiali z nim. Bo tutaj okazuje się, że każdy robi co chce. Zaraz się okaże, że Gazidis od grudnia sam pertraktował budowę stadionu za plecami wszystkich.
0
matten
matten
9 marca 2020, 14:02
Trzymam kciuki za budowę nowego obiektu. Nie przeszkadza mi, że prawdopodobnie będziemy dzielić stadion z Interem o ile będzie to tańsze i szybsze rozwiązanie. Myślę, że to na ten moment najważniejsza kwestia obok zatrudnienia kogoś, kto uporządkuje pion sportowy.
8

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się