SCUDETTO


Gravina: "Pracujemy nad tym, by wznowić sezon 3 maja. Mecze najpierw bez udziału kibiców"

20 marca 2020, 09:22, cinassek Aktualności
Gravina:

Dla Radio Punto Nuovo na temat planu wznowienia rozgrywek wypowiedział się następująco prezes Włoskiego Związku Piłki Nożnej, Gabriele Gravina: "Nie wykluczamy powrotu do gry 3 maja. Założenie, nad którym pracujemy, to gra najpierw bez udziału kibiców, dopóki nie będziemy mieli gwarancji związanych ze zdrowiem sportowców. Mecze przy pełnych trybunach oznaczałyby wyjście z tego okropnego koszmaru i życzę sobie tego. Co do daty, to minister sportu, pan Spadafora, założył 3 maja, ponieważ pracujemy nad tym od kilku dni. W chwili, w której Euro zostało przeniesione na 2021 roku, otrzymaliśmy serię dat do zastanowienia się, kiedy wznowić. Idea zakłada 3 maja, ponieważ przy kilku kolejkach w środku tygodnia moglibyśmy skończyć do 30 czerwca. Nie wykluczamy jednak też 10 lub 17 maja, trudno powiedzieć".

4 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
wielki prostownik
wielki prostownik
20 marca 2020, 20:28
O czy oni gadają? Nie ma szans aby Włosi skończyli ten sezon. Będzie dobrze jak o czasie rozpoczną kolejny.
1
Mi(L)anista
Mi(L)anista
20 marca 2020, 18:43
Nie ma szans by akurat Włosi skończyli sezon. Strasznie nie odpowiedzialni ludzie podobnie jak Hiszpanie. W głowie maja kawki siesty w parkach i inne podobne rozrywki grupowe niż zdrowie najbliższych
1
nokoments
nokoments
20 marca 2020, 13:43
Dopóki nie nastąpi szczyt zachorowań i sytuacja nie zacznie być z wolna opanowywana takie deliberacje mają tyle sensu co grabienie piasku na pustyni.
2
Orzelek79
Orzelek79
20 marca 2020, 10:04
Czytając ten tekst czułem się zażenowany, w momencie kiedy we Włoszech padają rekordy zachorowań i zgonów oni planują wznowienie rozgrywek. Jestem kibicem i brakuje mi bardzo piłki tym bardziej że jestem na początku kwarantanny. Szczerze mówiąc oglądanie piłki w takim momencie w ogóle mnie nie interesuje.
2

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się