Przezorność lekarzy Milanu. Odseparowali Maldinego od zespołu już przed meczem z Genoą

21 marca 2020, 21:36, cinassek Aktualności
Przezorność lekarzy Milanu. Odseparowali Maldinego od zespołu już przed meczem z Genoą

Paolo Maldiniego wykryto koronawirusa po tym, jak miał kontakt z zarażoną osobą. Prawdopodobnie później zaraził się syn dyrektora rossonerich, Daniel. Warto wspomnieć, że zgodnie z doniesieniami medialnymi, medycy Milanu dmuchali na zimne już na początku marca, gdy zaraza nie zbierała jeszcze tak wielkich żniw jak obecnie. Maldiniego seniora nie było na trybunach San Siro podczas meczu z Genoą rozegranego 8 marca, a także w dniach poprzedzających ten pojedynek podczas treningów drużyny w Milanello. Włoch czuł się dobrze, ale gdy tylko lekarze zauważyli u niego "drobnostki" w kwestiach zdrowotnych, natychmiast nakazali mu pozostanie w domu - podobnie jak i drugiemu z dyrektorów, Fredericowi Massarze. Od tego czasu Maldini przebywał w domowej kwarantannie i prawdopodobnie nie naraził na zarażenie nikogo poza swoimi domownikami. Obecnie czuje się dobrze.

W samej tylko Lombardii w ciągu ostatniej doby z powodu koronawirusa zmarło aż 546 osób. Statystyki wygląda coraz tragiczniej każdego kolejnego dnia...

6 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Cesash
Cesash
22 marca 2020, 07:04
Wcześniej było mówione, że Maldini i Massara mieli grypę żołądkową. Tutaj już nic o tym nie jest wspomniane tylko "drobnostki". Za jakiś czas będzie, że przewidzieli covid19.
0
Puszek
Puszek
22 marca 2020, 09:31
U 70% osób, u których diagnozowany jest covid 19 jednym z objawów jest biegunka i wymioty. Jakby nie patrzeć na początku każdy nazwałby to grypą żołądkową.
3
Vol'jin
22 marca 2020, 16:29
zależność między biegunką i wymiotami a Covid-19 wpłynęła do mediów kilka dni temu...

przecież to co podaje Gis to objawy korona wirusa mają podobieństwa do zwykłej grypy
1
tomicius
23 marca 2020, 12:32
biegunka czy nudności są efektem ubocznym leków stosowanych w terapii zapalenia płuc powodowanego przez covid 19, być może stąd te wysokie statystyki. W oficjalnych dokumentach biegunka i wymioty podawane są jako rzadko występujące
1
proy
proy
22 marca 2020, 00:06
Brawo zespół medyczny!
2
Yabaye
Yabaye
21 marca 2020, 22:28
Zdrówka, Il Capitano!
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się