W sobotę retransmisja remisowych derbów z 2017 roku

26 marca 2020, 15:14, cinassek Aktualności

W dobie przestoju w światowym futbolu związanym z pandemią koronawirusa, sportowe stacje telewizyjne stawiają na retransmisje meczów. W bieżącym tygodniu kibice Milanu będą mogli obejrzeć jeden taki pojedynek z udziałem swojej drużyny. Mowa o derbach z Interem, które odbyły się w Wielką Sobotę, 15 kwietnia 2017 roku. Wówczas - z nerazzurrimi w roli gospodarzy - padł remis 2:2. Pamiętnego gola na wagę punktu dla rossonerich zdobył w 97. minucie Cristian Zapata, co pozostaje najpóźniejszą bramką w historii derbowych pojedynków.

Retransmisja w sobotę, 28 marca o godzinie 23:00 w Eleven Sports 1.