Theo: "Chcę się poprawić w fazie obronnej. Mam tam najwięcej problemów"

1 kwietnia 2020, 09:39, cinassek Aktualności
Theo:

Oto niektóre z komentarzy Theo Hernandeza w rozmowie na żywo z kibicami Milanu za pośrednictwem mediów społecznościowych: "Te trudne dni spędzam w domu, jestem spokojny. Mam nadzieję, że wszystko szybko minie i będzie można wrócić do trenowania i gry - do tego, co lubimy najbardziej. Gra z moim bratem? To byłoby marzenie, graliśmy już razem w młodzikach. Byliśmy małymi chłopcami. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się zagrać wspólnie ponownie. A jeśli w Milanie, to byłoby wyłącznie lepiej [Lucas Hernandez odpisał potem na Twitterze w podobnym tonie, z tym że zamiast Milanu wstawił swój obecny klub, Bayern Monachium - red.]. Komu powiedziałem o przejściu do Milanu w pierwszej kolejności? Najpierw powiedziałem o tym mojej mamie, a potem oczywiście bratu. To osoby, które zawsze mnie wspierają i są u mego boku każdego dnia. Gdzie chcę się poprawić? Wciąż jestem młody i mam wiele do nauki, ale chcę się poprawić przede wszystkim w fazie obronnej. Mam tam najwięcej problemów, ale dzień po dniu będe stawał się lepszy. Czy rozmawiam z kolegami z zespołu? Ostatnio niezbyt często. Najwięcej rozmawiam z Samu Castillejo, dobrze się dogadujemy. Dyskutujemy o tym, co się dzieje w obecnej, bardzo skomplikowanej sytuacji".

5 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
ForzaMilan!!!
1 kwietnia 2020, 20:54
Jak Ty się chłopie ogarniesz w fazie defensywne, to długo się tobą w Milanie nie nacieszymy..
1
Rafał0209
1 kwietnia 2020, 16:49
Ricardo Rodriguez na LO a Hernandez na LP czy LS i byłoby bezpieczniej w obronie i wiatr w ataku . ale co ja tam wiem gram tylko w FM
0
SzeregowyNWJ
SzeregowyNWJ
1 kwietnia 2020, 16:21
Trochę to śmieszne że obrońca ma problem z obrona. To tak jakby napastnik miał problem z strzelaniem. A nie przepraszam, juz takich mieliśmy w ataku.
Tak na poważnie to Theo ma solidne papiery na bycie w top ja świecie jeśli chodzi o bocznych obrońców
1
TR3V0R
1 kwietnia 2020, 14:39
Gdyby Theo, poprawił się w fazie defensywnej i wciąż rozwijał w ofensywnej co jest oczywiste bo jest jeszcze młody, to byłby lewym obrońcą idealnym. Na prawdę trzymam kciuki że zacznie grać lepiej w obronie. Tak czy siak, mamy bardzo dobrego obrońce na lata. Jak będzie chciał tu wgl zostać, bo z tym klubem nigdy nic nie wiadomo.
1
SilvioBerlusconi
1 kwietnia 2020, 15:50
Po prawdzie jeden z nielicznych jak nie jedyny zawodnik który pasuje do mentalności nowoczesnego futbolu :V
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się