Cutrone pokonał koronawirusa

5 kwietnia 2020, 16:06, Adam6 Aktualności
Cutrone pokonał koronawirusa

Fiorentina ogłosiła, że testy na obecność koronawirusa, przeprowadzone u Patricka Cutrone, Germana Pezzelli i Dusana Vlahovicicia dają już wyniki negatywne. Oznacza to, że były napastnik Milanu i jego koledzy uporali się z chorobą, która została u nich wykryta kilka tygodni temu.  

14 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
SmutnaŻabaZMilanu
SmutnaŻabaZMilanu
6 kwietnia 2020, 10:12
Ktoś jest zaskoczony? W sumie ostatnio w internecie przeczytałem, że koronawirus to praktycznie wyrok śmierci, więc nic mnie już nie zdziwi.
0
Fushnikov
Fushnikov
6 kwietnia 2020, 13:42
No tak bo po nim każdy umiera. Jedni na drugi dzień na pasach inni po 40latach we śnie xD
0
Fushnikov
Fushnikov
6 kwietnia 2020, 00:39
Co tu się podniecać?? Wirus jak każdy inny. Przypominam że hiszpanka trwała dwa lata i zabiłam ok 2kk ludzi. Medialna pandemia która robi to co ma robić. Zniszczyć gospodarkę i trzeźwze myślenie każdego z nas. Podnieta bo ktoś wyzdrowiał. Natomiast wprowadzanie ustaw niezgodnych z konstytucją to już nikt nie napisze i nikt nie zrobi nic w tym kierunku. Jakie to jest wszystko głupie w tym czasie. Z dzieckiem na spacer nie wyjdę bo mateovato tak sobie wyśnił ale stać w kolejce z kaszlącymi dziadami 2h już mogę xD Ten koronawirus to pokaz kto nami rządzi a jeszcze lepiej kto na nich w maju zagłosuje XD 20 latek pokonał koronawirusa glory hole!!! Czuję że 90% z nas już go miało. U mnie w domu w lutym było stadium tego chyba kazdy grypa 3dni i gorączka,
1
SNIPER
SNIPER
6 kwietnia 2020, 08:14
Jak to czym? To strona poświęcona Milanowi. Jako kibice jesteśmy jednym społeczeństwem niezależnie czy ktoś ogląda trwam, podnieca się pisem, czy rzyga tym co te pajace w!nami robią. To nie miejsce na żale jak to nam źle. Każdy zdrowo myślący człowiek zdaje sobie sprawę, że taki wirus skądś musiał się wziąć, a że akurat w miejscu gdzie jest laboratorium pracujące nad wirusami...hmmm? Każdy chyba zdaje sobie sprawę, że wirus wirusem, a każdy chce sobie coś ugrać na tej sytuacji głównie głowy państw i wielkie korporacje. Ale my jako grupa kochająca piłkę powinniśmy się cieszyć, że jeden z naszych wrócił do zdrowia. W sumie co to za różnica czy to Cutrone czy Igła czy nawet gdyby to był kibic Interu. Milan zawsze miał klasę, a w takich chwilach tym bardziej powinniśmy być dla siebie ludźmi. Pozdrawiam
1
Fushnikov
Fushnikov
6 kwietnia 2020, 13:42
No właśnie o to chodzi. Co za różnica kto to? Ważne, że kolejna osoba przeszła przez tego wirusa bez negatywnych skutków ubocznych. Tak samo Paolo zachorował na koronę a gdy już mu przeszło test wykazał że to to. Najważniejsze to dbać teraz o zdrowie własne i bliskich. Tak by wirus mógł przejść bezobjawowo albo delikatnie.
0
SNIPER
SNIPER
6 kwietnia 2020, 15:44
A ok, źle zrozumiałem z takim razie Twoją wypowiedź. Jest news, że wyzdrowiał, bo wcześniej była informacja, że zachorował. Kwesta konsekwencji.
0
rossocarlonero
rossocarlonero
6 kwietnia 2020, 15:59
Serio? Wirus jak każdy inny? Około 1000 zgonów w poszczególnych krajach europejskich jak i na innych kontynentach w ciągu doby, a Ty piszesz, że to medialna pandemia? Porównywanie do hiszpanki, która miała miejsce 100 lat temu? Na jakim poziomie była wtedy medycyna, a na jakim jest teraz? Na prawdę ciężko jest zrozumieć, że wszelkie ograniczenia w naszym kraju są wprowadzone po to, żeby nie zapchać służby zdrowia, żeby lekarz nie musiał wybierać którego pacjenta podłączyć pod respirator. Jeśli nie wypłaszczy się krzywej wzrostu to będzie tragedia, no ale jak zwykle najlepiej narzekać i gadać, że ustawy niezgodne z Konstytucją, że nie można na spacer wyjść bo ktoś tam tak zarządził. Jakbyś chciał wiedzieć to na spacer z dzieckiem możesz wyjść, nikt Ci krzywdy za to nie zrobi. Wpieprzanie polityki na tym forum jest po prostu niepoważne.
1
Miszcz
Miszcz
6 kwietnia 2020, 19:44
Oh kupa, tutaj my idziemy znów.
0
Fushnikov
Fushnikov
6 kwietnia 2020, 22:07
a na jakim poziomie była w 2012r gdy zmarło 2k Polaków na świńską grypę?? Nikt nikogo nie zamykał w domu, żadnych stanów nie wprowadzali i ludzie z domu normalnie wychodzili. Przypominam że świńska grypa zabiła wtedy ponad 2k osób w kraju! Jak to ma się do tych 7-200?? Bo podejrzewam że ok 150 zgonów zatajono przed wyborami. Otóż nie mylisz się mocno. Z dzieckiem wyjść na spacer nie możesz bo to nie jest sytuacja wyjątkowa. Akurat pracuję w służbach mundurowych i wiem co wolno a czego nie wolno. Jeden Policjan skieruje Ci sprawę do sądu (bez podstawnie imo) a inny tylko pouczy i poprosi o zawrotkę do domu. Nie wiem ale się wypowiem. Std.
0
rossocarlonero
rossocarlonero
6 kwietnia 2020, 22:31
Świńska grypa była w latach 2009 - 2010 i zmarło na nią nie 2k, a niecałe 200 osób. Obecny koronawirus jest dużo groźniejszy, myślę że porównania są niezbyt trafione. We Włoszech zmarło ponad 10k, Hiszpania podobnie, w USA sytuacja będzie prawdopodobnie dużo gorsza, a to i tak nie jest koniec. W Wielkiej Brytanii początkowo zbagatelizowali problem, chcieli uodpornić społeczeństwo, ale widząc jakie niebezpieczeństwo to ze sobą niesie, w końcu zrezygnowali z tego pomysłu. Gdybyśmy mieli nieograniczony dostęp do służby zdrowia, to z pewnością moglibyśmy spokojnie wychodzić z domów. Niestety żadne państwo nie jest w stu procentach gotowe na największą falę zachorowań i jesteśmy zmuszeni do rozłożenia tego w czasie.
0
Nereo
Nereo
5 kwietnia 2020, 20:04
Brawo, Patrick! Oby więcej takich przypadków.
2
SNIPER
SNIPER
5 kwietnia 2020, 16:33
Uff! Oby więcej takich informacji z Włoch i nie tylko
1
pazioni
pazioni
5 kwietnia 2020, 16:32
Cieszy bardzo ten news.
1
mistrzMALDINI
mistrzMALDINI
5 kwietnia 2020, 16:10
Super!!! Świetna informacja:)
2

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się