Maldini musi podjąć decyzję. Na tę chwilę nie ma w zamyśle opuszczenia klubu

8 kwietnia 2020, 09:59, cinassek Aktualności
Maldini musi podjąć decyzję. Na tę chwilę nie ma w zamyśle opuszczenia klubu

Jak zgodnie informują włoskie media, decyzję co do przyszłości Paolo Maldiniego na stanowisku dyrektorskim w Milanie podejmie sam zainteresowany. Dziennikarze są przekonani, że obecnie Włoch nie nosi się z intencją opuszczenia klubu, a władze ekipy otwierają mu drogę do pozostania. Legendarny kapitan rossonerich w dalszym ciągu chciałby pracować na rzecz mediolańczyków. Póki co jednak oczywiście priorytety wszystkich są inne - skupione na walce z pandemią koronawirusa. Ostateczna decyzja zostanie podjęta pomiędzy obecnym a przyszłym sezonem.

3 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
Miszcz
Miszcz
8 kwietnia 2020, 10:21
Skąd przepraszam dziennikarze mają wiedzieć czego chce/nie chce Maldini? Nie wiedzieli nawet, że siedzi od wielu tygodni chory w domu i ścigali się kto napisze głupszego, bardziej nieprawdopodobnego newsa.
Dopiero komunikat klubu ich wyprowadził z błędu.
0
Corsa
Corsa
8 kwietnia 2020, 10:38
Analizują/spekulują, ot co. Tak samo jak Ty, kiedy twierdziłeś, że to głównie choroba jest powodem braku złożenia dymisji lub chociaż wydania jasnego komunikatu co do przyszłości.

Teraz Paolo wyzdrowiał i czas pokaże jaka będzie jego decyzja.
1
Miszcz
Miszcz
8 kwietnia 2020, 10:53
Ja nic takiego nie spekulowałem, znów próbujesz manipulować.
Stwierdziłem fakt, że dziennikarze nic nie wiedzą, zresztą nie po raz pierwszy, a Maldini siedzi chory w domu, czego nawet oni przez dłuższy czas nie wiedzieli.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się