Di Marzio: "Rangnick nigdy nie powiedział "nie" dla Ibrahimovicia"

9 kwietnia 2020, 12:53, cinassek Aktualności
Di Marzio:

Na antenie stacji Sky, znany dziennikarz Gianluca Di Marzio następująco wypowiedział się odnośnie kwestii możliwego zatrudnienia przez Milan trenera Ralfa Rangnicka i decyzji Niemca w sprawie przyszłości Zlatana Ibrahimovicia: "Rangnick nigdy nie powiedział "nie" dla Ibrahimovicia. Trener dopasuje się do tego, co zadecyduje klub. Ibra był bardzo mocno związany z Bobanem i wie doskonale, że to właściciele chcieli podpisać z nim kontrakt tylko na pół roku. Zobaczymy, co się wydarzy i czy Milan rozpocznie negocjacje w sprawie przedłużenia umowy, a potem także co odpowiedziałby sam piłkarz".

3 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
Jaca23
Jaca23
9 kwietnia 2020, 18:22
Ragnick to nie jest osoba, której wszystko jedno i pozwala decydować za siebie, dla mnie artykuł z kosmosu. To facet z pomysłem i raczej nie pozostawiłby takich decyzji klubowi.
0
matten
matten
9 kwietnia 2020, 13:25
Ibra jest niewątpliwie ważna postacią w szatni, ale na boisku to cień dawnego piłkarza. Nie ma się co dziwić, w końcu chłop ma już prawie 39 lat, a wieku się nie oszuka. Niemniej jednak widziałbym go u nas w przyszłym sezonie o ile zejdzie ze swojego wynagrodzenia i nie będzie żądał, aby być napastnikiem numer jeden. Jak tak czytam doniesienia, że Donnarumma i Romagnoli mogą odejść w lecie to nie wiem kto poza Szwedem mógłby rządzić w szatni...
2
POE
POE
9 kwietnia 2020, 16:52
Trener
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się