Maldini: "Historia związku mojej rodziny z Milanem jest tak długa, że chyba nigdy się nie skończy"

18 maja 2020, 09:05, Adam6 Aktualności
Maldini:

Paolo Maldini był wczoraj gościem Fabio Fazio  w programie „ Che Tempo Che Fa ”. Oto, co miał do powiedzenia dyrektor techniczny Milanu. 

Jak się masz po wyleczeniu koronawirusa?

- Cała moja rodzina została zarażona. Zarówno dwoje moich dzieci, jak i moja żona, ale teraz wszyscy mamy się dobrze. To były ciężkie dwa tygodnie, ale teraz mamy się dobrze. 

Co sądzisz o możliwym wznowieniu rozgrywek?

- Musisz spróbować ukończyć ligę. Piłka nożna to firma, której aktywa wynoszą prawie pięć miliardów euro. Ma ona znaczenie społeczne i sportowe, więc trzeba wznowić, ale oczywiście zapewniając wszystkim bezpieczeństwo.Musimy także wziąć pod uwagę zdrowie psychiczne graczy. Wznowienie sezonu po dwóch miesiącach pauzy nie jest łatwe. 

Czy zostaniesz w Milanie?

- Historia związku mojej rodziny z Milanem jest tak długa, że chyba nigdy się nie skończy. 

Kto wygra mistrzostwo?

- Patrząc na liczby, sądzę że Lazio. 

 

5 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
grzechu84
grzechu84
18 maja 2020, 22:00
Eksplozja talentu Daniela byłaby piękna dla historii Milanu:) Mając jednak świadomość presji nazwiska jaka na nim ciąży jestem zdania, że trzeba być podwójnie mocnym, aby jej sprostać. Oby młody Maldini zaszedł dokładnie tam, gdzie chciałby zajść.
0
Semper Fideli
Semper Fideli
18 maja 2020, 10:38
Z jednej strony chciałbym aby wygrało Lazio, jednak gdyby się nie udało może byla by szansa wyciągnąć Simone chyba że Ralf nie bierze pod uwagę trenera z Włoch
0
tommyb1
tommyb1
18 maja 2020, 13:29
Też bym chciał. Ale nie wierze ze Lazio ma takie jaja żeby dociągnąć z dobra gra do końca. Przez ostatnie lata paraliżowała ich szansa na LM a co dopiero szansa na scudetto
1
Miszcz
Miszcz
18 maja 2020, 09:12
Nie chciałbym się czepiać, ale według zagranicznych wersji wywiadu chodziło o "historię mojej rodziny", co może oznaczać równie dobrze, że miał na myśli swojego syna. Myślę, że warto to sprostować.
1
Adam6
Adam6
18 maja 2020, 09:23
Można to też rozumieć, że on już już zawsze będzie rodziną z Milanem (cokolwiek się stanie), choć rzeczywiście wersja z synem chyba bardziej prawdopodobna. Poprawione :)
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się