Tylko nieliczne mecze końcówki sezonu będą rozgrywane przed porą wieczorową

1 czerwca 2020, 16:37, cinassek Aktualności
Tylko nieliczne mecze końcówki sezonu będą rozgrywane przed porą wieczorową

Il Corriere della Sera zwraca uwagę na pewien problem płynący z gry we Włoszech w czerwcu i lipcu. Miesiące te w tym kraju są wyjątkowo gorące i może to stanowić spore utrudnienie dla drużyn. Jak jednak donosi dziennik, władze Serie A postanowiły, że rozgrywanie meczów przy świetle słonecznym ograniczą do minimum. Ze 124 spotkań ligowych pozostałych do końca sezonu 2019/2020, tylko 10 ma się odbyć porą popołudniową - z pierwszym gwizdkiem o 17:15. Wszystkie pozostałe potyczki będą rozpoczynały się wieczorem. Wspomniane 10 pojedynków popołudniowych na pewno ominie najgorętsze regiony Italii spośród tych, które mają swój klub w elicie - Kampanię (Napoli), Apulię (Lecce) i Sardynię (Cagliari).

3 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
ksieciunio
ksieciunio
1 czerwca 2020, 21:03
Niech grają jak najwcześniej, podobno upał zabija koronawirusa.
0
Jalapeno
1 czerwca 2020, 18:55
Offtop:

Widzieliście nowe logo Verony? Może i nowocześniejsze, ale jakoś starsze herby mają swój klimat. O Juve nie wspomnę, bo nowe logo Juve to jest jakaś parodia. To Verony nie jest złe, w przeciwieństwie do Starej Damy, ale jednak ładniejszy herb.

Wszystko dla mediów i marketingu. Oby tylko Milan swojego pięknego herbu nigdy nie zmienił. ;)
1
Gzikuu
Gzikuu
1 czerwca 2020, 18:39
Super! Przez tą zakichaną kwarantannę przestawił mi się zegar biologiczny i zasypiam o 3-4 nad ranem. A tu cyk meczyk Milanu na wieczór i spanko przed północą murowane. Dziękuję Lega Serie A, chociaż raz! < 3
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się