Piątkowy mecz Juventus - Milan rozpocznie się o 21:00

10 czerwca 2020, 11:48, cinassek Aktualności

Redaktor naczelny MilanNews, Antonio Vitiello, poinformował, o której godzinie rozpocznie się piątkowy mecz Juventus - Milan w ramach rewanżu półfinału Pucharu Włoch. Start tej potyczki, a tym samym całego włoskiego futbolu po wybuchu pandemii koronawirusa, zaplanowano na 21:00. Przypomnijmy - w przypadku rezultatu 1:1, a więc takiego jak w lutym na San Siro, o awansie do środowego finału zadecydują od razu rzuty karne.

Juventus - Milan w piątek, 12 czerwca o godz. 21:00.

11 komentarzy
MK92
MK92
10 czerwca 2020, 18:15
Co ciekawe, dokładnie o tej porze rozpocząć się miało Euro 2020 meczem Włochy - Turcja na Olimpico w Rzymie.
2
tober12
tober12
10 czerwca 2020, 14:24
Świetnie, że wracamy do gry, ale nie liczyłbym na to, że wygramy z Juve. Nie pomoże tu nawet przerwa, która była a wręcz przeciwnie. Juventus wie jak sie przygotować do sezonu i na taką akcje zapewne dobrze przygotowali zespół do wznowienia sezonu. Obawiam się bardziej o nas bo nie potrafimy się przygotować w okresie wakacyjnym gdzie jest to planowane a taka przerwa z bomby to nasi po 30 minutach butla :D
11 czerwca 2020, 10:42
Spoko, spoko... Przy 1-0 dla Nas będzie przynajmniej jeden karny podyktowany dla Juve i może jakaś czerwień dla Milanu...