Pierwsze czyste konto na Allianz Stadium

13 czerwca 2020, 08:22, Adam6 Aktualności

Po raz pierwszy Milan wrócił z Allianz Stadium, nie tracąc bramki. Ponadto wcześniej Rossoneri tylko raz zremisowali na nowym stadionie Juventusu, 2-2 w Pucharze Włoch, 20 marca 2012 roku, ale nigdy nie zdołali zachować czystego konta. Wciąż jednak Allianz pozostanie dla Milanu niezdobytą twierdzą, przynajmniej do przyszłego sezonu.

4 komentarze
Moderator pazioni
13 czerwca 2020, 13:46
Cieszy ten fakt ,ale zawsze jest niedosyt.
0
MrCostacurta
13 czerwca 2020, 09:40
A czy w 2012 w rewanżowym meczu 1/4 finału pucharu włoch nie wygraliśmy w Turynie 2-1 doprowadzając do dogrywki?
1
Adam6
13 czerwca 2020, 10:01
O tym meczu pisze na górze. Teoretycznie można by było to zaliczyć jako zwycięstwo w regulaminowym czasie, ale nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. Ostateczny wynik po dogrywce to 2:2 i dlatego mecz ten liczony jest remis.
0
13 czerwca 2020, 10:18
Zależy jak na to spojrzeć. Równie dobrze pierwszy mecz mógłby być w Turynie 1-2 a drugi w Mediolanie 1-2 i po drogrywce przechodzi Juve. Sytuacja identyczna tylko na naszą niekorzyć jest fakt że dogrywka była po naszym zwycięstwie bo był to rewanż. U bukmachera wygrana by była jakbyśmy obstawili wygraną Milanu w Turynie a nie remis bo liczy się regulaminowy czas gry. Idąc tym tokiem rozumowania w 2005r Milan Liverpool był remis 3-3. A wygrana padła w rzutach karnych.