Kjaer kontuzjowany. Ma problem z prawym kolanem

22 czerwca 2020, 21:55, cinassek Aktualności

Simon Kjaer opuścił boisko w wyjazdowym meczu z Lecce pod koniec pierwszej połowy. Portal MilanNews podaje to, czego można się było spodziewać - Duńczyk nabawił się problemu z prawym kolanem. Póki co nie wiadomo, jak poważny jest uraz. Wszystko określą badania, którym defensor podda się w najbliższych dniach.

Przypomnijmy - Kjaer przebywa w Milanie na wypożyczeniu z Sevilli, z której rossoneri mogą go wykupić definitywnie za 2,5 mln euro.

11 komentarzy
adamos
adamos
23 czerwca 2020, 08:23
Ja nie rozumiem kolegów co Gabbię linczują wręcz. Chłopak jest młody potrzebuje doświadczenia. Musi grać i łapac minuty. Trzeba w niego wierzyć. Pamiętacie Romka u Nas na początku wystraszonego i sporo błędow robiącego? Chcecie Rangnicka i jego młodzież, myślcie, że nie będą popełniać błędów i będzie jak w FM, wprowadzi i super będzie grał?
1
IL Capitano 3
23 czerwca 2020, 01:54
Trzymam mocno kciuki aby to nie był poważny uraz. Kjaer zasługuje na wykupienie za tą śmieszną kwotę i mam nadzieję że żadna kontuzja tego nie pokrzyżuje.
8
jasiom22
jasiom22
23 czerwca 2020, 00:04
Durate > Gabbia ...niech grają, teraz wszyscy wracają po dłuższej przerwie to i Duarte da radę.
A Kjaer i Musacchio niech wracają do zdrowia, co zrobić...

Jedno jest pewne, podczas mercato trzeba kupić konkretnego partnera dla Romka to powinien być priorytet zarządu, podobnie jak prawa obrona, skrzydłowy (w miejsce jacka/suso) i napastnik (w miejsce Piątka).
Edytowano dnia: 23 czerwca 2020, 00:04
1
tober12
tober12
22 czerwca 2020, 23:06
Cholera mamy problem i to duży. Zaraz Roma, Lazio, Juve, Napoli a nie mamy obrońcy. Gabbia się nie nadaję co dzisiaj pokazał. Duarte dawno nie grał i jest po kontuzji. Romek zagrożony w sumie dobrze jakby oberwał żółtko z Roma i odpoczął ze Spal. Jednak z drugiej strony, lepiej mieć lepszy skład i wygrać ze Spal, bo z Juve, Lazio czy Napoli i tak zakłada się porażki.
2
adamos
adamos
23 czerwca 2020, 08:10
Napoli to Rino trenuje, kazdy zna jego schemat podaj na skrzydło i wrzuć. Zlatan co mecz to drewno jest a każdy go wychwala. Dajcie czas Gabbi.
22 czerwca 2020, 22:33
Szybko poszło. Oby Duarte złapał formę od razu.
2
MK92
MK92
22 czerwca 2020, 22:15
Oby nic poważnego, bo Gabbia jest jeszcze zbyt młody i niedoświadczony na pewną grę w obronie przez kilka spotkań z rzędu, a z kolei Duarte po długim leczeniu urazu też może być bardzo niepewnym partnerem Romka.
2
adamos
adamos
23 czerwca 2020, 08:13
??? Właśnie potrzeba młodemu doświadczenia i gdzie ma je łapac, jak nie na boisku? Pamiętasz pierwszy mecz Romka? Wszyscy dali mu najniższe oceny. Więcej wiary w młodego chłopka i dawać mu jak najwięcej minut. 2-3 mecze otrzaska się.
0
MK92
MK92
23 czerwca 2020, 09:20
Adamos, jasne, trzeba Gabbii grać coraz częściej, ale ja nie piszę o tym, żeby go do ławki przyspawać, tylko właśnie o kosztach, które w pierwszych kilkunastu meczach z nim w podstawie poniesiemy z racji na jego brak doświadczenia. Teraz i tak pewnie nie będziemy mieli specjalnie wyjścia, więc młody od razu wypłynie na głęboką wodę, zamiast być wprowadzany stopniowo.