Saelemaekers: "Nie mam swojej ulubionej pozycji na boisku"

28 czerwca 2020, 21:52, cinassek Aktualności
Saelemaekers:

ALEXIS SAELEMAEKERS: "Dziś wszyscy dali z siebie na boisku 100%, bardzo cieszymy się z wyniku. To był trudny mecz. Do 60. minuty sporo naciskaliśmy i koniec końców daliśmy radę odblokować wynik. W drugiej połowie graliśmy lepiej i to połączona kwestia przygotowania fizycznego oraz mentalności. Dużo naciskaliśmy na rywala, aby osiągnąć ten wynik. Moje relacje z kolegami z drużyny? Dobrze dogaduję się ze wszystkimi. Ulubiona pozycja na boisku? Nie mam takiej, staram się dawać z siebie wszystko gdziekolwiek wystawi mnie trener".

13 komentarzy
adamos
adamos
29 czerwca 2020, 10:06
dobrze Pioli zareagował, na zmęczoną defensywę Romy, dał strusia pędziwiatra i to dało nam przewagę..
2
gieemce
gieemce
29 czerwca 2020, 00:38
Kropla w krople Abate zaraz po powrocie z Empoli. Kto pamięta wie o czym mówię struś pędziwiatr ale się wyrobił
9
IL Capitano 3
29 czerwca 2020, 02:00
Zgadzam się! To samo mówiłem podczas dzisiejszego meczu że jakbym widział młodego Abate. Ale do Milanu Ignazio wrócił z Torino które go kupiło jak wypalił na wypożyczeniu w Empoli.
3
gieemce
gieemce
29 czerwca 2020, 08:15
Masz racje - nie googlowalem przed komentarzem tylko leciałem z pamięci wiec pamięć mnie zawiodła :)
Dzieki!
1
KKP19
KKP19
28 czerwca 2020, 23:05
Jakby mnie Pioli raz na obronie, raz w ataku wystawiał to też bym nie wiedział jaką mam ulubioną pozycję ;)
0
dominord
dominord
28 czerwca 2020, 22:34
Szkoda, że w jednej sytuacji Leao mu nie podał, gdy ten stał wolny tuż przed polem karnym. Sam występ na plus. Pioli pewnie mu nie da szansy w wyjściowej 11, ale na kolejne szanse zasługuje. Jeśli utrzyma taką formę to wykup powinien być formalnością, a później wypożyczenie.
3
Vol'jin
28 czerwca 2020, 22:31
PSG oferty Salzburgowi za Szaboszlai'a nie składało

z drugiej strony idą plotki o klazuli 24-25 mln płatnej w 3 transzach i ponoć transfer jest na wstrzymaniu do czasu do wyjaśnienia przyszłości Rangnicka
5
wilku94
wilku94
28 czerwca 2020, 22:35
Też czytałem o tym, że klauzula jest płatna w 3 ratach. Wg mnie w takiej sytuacji, nie powinniśmy się nad tym transferem w ogóle zastanawiać.
12
Cimar94
Cimar94
28 czerwca 2020, 22:24
Wszedł, dał impuls, rozruszał grę ofensywną. Świetna zmiana, może ze SPAL od 1 minuty?