Sky: Gazidis oficjalnie poinformował Maldiniego o zatrudnieniu Rangnicka

6 lipca 2020, 19:14, cinassek Aktualności
Sky: Gazidis oficjalnie poinformował Maldiniego o zatrudnieniu Rangnicka

Stacja Sky informuje, że Ivan Gazidis oficjalnie ogłosił Paolo Maldiniemu​​​​​​, że od nowego sezonu w Milanie będzie pracował Ralf Rangnick​​​​​​. Niemiec obejmie funkcję trenera, dyrektora technicznego, a nawet osoby odpowiedzialnej za sektor medyczny. Maldiniemu zaproponowano pozostanie w klubie w roli ambasadora - póki co nie wiadomo, czy się zgodzi, ale trudno się tego spodziewać.

73 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
JKQ33
JKQ33
9 lipca 2020, 21:54
Trochę się odciąłem od newsów transferowych. Możecie napisać, kogo chcemy realnie sprowadzić? Jakieś trzy nazwiska? Dzięki.
0
Biegan
Biegan
22 lipca 2020, 14:19
Pioli, Ibra, Maldini.
0
Jaca23
Jaca23
7 lipca 2020, 13:29
Podoba mi się pomysł łączenia funkcji trenera i DS przez Rangnicka. Ile razy już słyszeliśmy, że nasz trener nie dostaję takich zawodników jak chce pod swoją filozofie? Tutaj nie będzie takich wymówek. Trzeba zaufać Niemcowi i dać mu dwa pełne sezony pracy na udowodnienie swojego fachu. Po awansie do LM, można myśleć nad innym trenerem, a RR zajmie się pionem sportowym.
3
LunaS
LunaS
7 lipca 2020, 09:41
No nie wiem czy Rangnick przypasuje do Serie A. Będzie chciał ich wziąć od razu za mordę. Gdzieś kiedyś czytałem że wymyślał jakieś kary dla piłkarzy - postawił w szatni koło fortuny - i jak ktoś miał np. karę za użycie komórki to podchodził do koła fortuny i kręcił dla siebie karę :) Na pewno będzie ciekawie.
1
Biegan
Biegan
7 lipca 2020, 11:30
Na pewno Pan z Twojego zdjęcia profilowego bardzo pasuje do seria A i pokazał u nas potencjał xDDD
4
gattusoBDG
7 lipca 2020, 08:27
OK, no to mamy: trener, dyrektor techniczny, szef skautingu i szef sztabu medycznego. Pyatnie: co z tym zrobi Football Manager? ;)
9
adamos
adamos
7 lipca 2020, 08:25
Albo mi się zdaje, albo coś już jest nie tak? Zatrudniamy trenera ok w ciągu 14 od podpisania umowy, składamy do Serie A dokumenty. Czy w związku z tym nie powinna być uchwała zarządu? Jakie kompetencje ma Gazidis, skoro zatrudniał szkoleniowców Maldini? Na miejscu Pioliego jeszcze dziś w południe bym z całym sztabem złożył rezygnację, jeśli to prawda.
0
tmqTV
7 lipca 2020, 09:31
Jak złoży rezygnację to nie dostanie pensji za rok kontraktu, który pozostał. A tak, jeżeli zostanie zwolniony przez pracodawcę, będzie mógł leżeć orzeszkami do góry przez 12 miesięcy. Czasami w życiu jest tak, że gdzie zaczynają się duże pieniądze, kończą się duże ambicje.
3
tmqTV
tmqTV
7 lipca 2020, 11:32
Ale przecież to nie jest oficjalka A klub zdementowal plotki.
0
Jaca23
Jaca23
6 lipca 2020, 23:34
Odejście Maldiniego może być spowodowane również braku zgodności co do nowego trenera. Paolo uparł się na włoskiego szkoleniowca, a Gazidis wraz z Eliottem na zagranicznego i słusznie.
1
Trzesuaf
6 lipca 2020, 22:55
Maldini powinien wylecieć, do niczego się nie nadaje, a jego nazwisko nie jest atutem przy transferach dobrych graczy, którzy chodzą do innych klubów.
0
KKP19
KKP19
6 lipca 2020, 23:34
mi tam transfery Paolo się podobały :)
1
Trzesuaf
7 lipca 2020, 00:29
Szczególnie Olmo
0
KKP19
KKP19
7 lipca 2020, 00:54
Moi maldiniowi-transferowi ulubieńcy to Rebić, Benek, Theo, a na kolejnego wyrasta Salemakers :)
0
adamos
adamos
7 lipca 2020, 08:49
przeczytaj wywiad Theo, z kim rozmawiał i kto go namówił do gry w Milanie....
0
Trzesuaf
7 lipca 2020, 12:20
I co ten Theo takiego zdziałał? Na razie jest skrajnie przeciętny. Dobry w ofensywie ale słaby w defensywie. A może Rebić taki super? 9 goli od początku? To są gwiazdy zespołu środka stawki, nie zespołu, który aspiruje do LM czy mistrzostwa. Ile nowych Romków, Dollarów i innych piłkarzy na tym poziomie przybyło?
0
dykt4tor
dykt4tor
10 lipca 2020, 04:27
Theo zdecydowanie poprawił się w defensywie i tylko slepiec tego nie widzi . A co do pozostałych bzdur, może od razu mamy sprowadzić KDB, Mbappe i Messiego? Co za brednie.
0
Trzesuaf
10 lipca 2020, 10:18
dykt4tor ty jesteś za głupi., żeby ze mną dyskutować, stosujesz typową taktykę debili: "Nie dasz mi 100 zł za darmo? To może mnie od razu zabij". Nie umiesz znaleźć argumentów w efekcie czego przytaczasz skrajności niemożliwe do osiągnięcia, jednocześnie rozciągasz rezultat tych skrajności na wszystko inne, biorąc to za pewnik. Masz problem z wartościowaniem rzeczy, w związku czym nie jest zaskoczeniem, że nie umiesz ocenić efektywności pracy.
0
Corsa
Corsa
6 lipca 2020, 22:20
Rangnick dyrektorem, Pioli trenerem, tak będzie, zobaczycie :)
1
matten
matten
6 lipca 2020, 22:04
Uważam, że przyjście Rangnicka jest przesądzone, inaczej Boban nie poszedłby z "płaczem" do mediów i nie ryzykowałby utraty posady. Mnie osobiście cieszy to, że przyjdzie ktoś z doświadczeniem i spoza Włoch, bo ile można wałkować ten sam schemat? Jeśli trzeba będzie poświęcić Maldiniego to trudno, aczkolwiek wolałbym, aby został i zbierał szlify u boku niemieckiego kolegi po fachu.
10
gieemce
7 lipca 2020, 11:13
Mysle ze warto w końcu złamać schemat i nie oczekiwać lepszych rezultatów robiąc ciagle to damo. Mam nadzieje jednak ze dla Paolo znajdzie się miejsce w zarządzie . Bo wielkie kluby musza tez mieć tożsamość, a on i jego historia rodzinna są tu wzorem
0
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
6 lipca 2020, 21:57
Ja się zastanawiam skąd media czerpią informacje piszac takie rzeczy. Mam ku temu kilka hipotez, byłbym wdzięczny gdyby ktoś z branży mi przybliżył, która jest najbliższa prawdy.
1. Redakcje płacą osobom decyzyjnym za sprzedawanie takich informacji.
2. Redakcje płacą osobom wewnątrz klubu (sekretarkom, sprzątaczkom itp) za podsłuchiwanie i sprzedawanie newsów.
3. Zakładają managerom, agentom itd. podsłuchy na telefony.
4. Dzwonią na bezczelnego i pytają o takie rzeczy.
Na koniec najbardziej prawdopodobna wg mnie:
5. Piszą bzdury bez pokrycia byle tylko coś napisać, no bo bez jaj żeby wiedzieli o czym rozmawia osoba A z osobą B w biurze klubowym.

Z góry dzięki.
2
Cimar94
Cimar94
6 lipca 2020, 21:58
Obstawiam nr 5.
0
Dozen
Dozen
6 lipca 2020, 22:01
Czlowieku to pisal Di Marzio a nie jakis kasztan a kazdy w Italii wie ze ma kontakty glebokie z agentami i to od nich plynie info, nie szukaj hipotez tylko poszukaj filmiku na BR Football o dniu pracy Romano ze Sky, wszystko jak na tacy.
9
Dozen
Dozen
6 lipca 2020, 22:03
Nawet nie szukaj, lap

https://www.youtube.com/watch?v=EBsdNSDsDMk
4
Victor Van Dort
Victor Van Dort
6 lipca 2020, 22:25
Moim zdaniem media są różne, poważniejsze i brukowe, często koloryzują czasami wręcz podają nieprawdę nie mniej nie licząc "mediów-bojówek" to zazwyczaj opierają się na sprawdzonych informacjach dodając coś od siebie i trochę koloryzując tak jak by próbując odgadywać co będzie się dalej działo. W miarę pewne jest to że Milan jest dogadany z Niemcem i w sierpniu podpiszą deal, raczej pewne jest też to że Gazidis oficjalnie poinformował Maldiniego o tym że przychodzi Rangnick i to oznacza że zarząd czeka na jego decyzję i ten musi się określić na co pewnie ma ok 2tyg (do sierpnia), wielce prawdopodobnie że Gazidis zaproponował pozycję ambasadora Maldiniemu ponieważ podaje to SKY a oni raczej nie robią z "gęby cholwey" i w tym wypadku powołują się na oficjalne informacje wprost od Gazidisa. Jakie są źródła pozyskiwania takich informacji: bardzo różne ale mało jest w tym działalności przestępczej raczej współpraca. Zarząd sam oficjalnie informuje media (jak w tym wypadku) lub "nieoficjalnie" informuje swoich ludzi którzy sprzedają te informacje mediom po to by wyglądało to jak przeciek a w rzeczywistości zarząd chce w ten sposób przemycić te informacje do mediów z różnych porodów np. by nie podpaść kibicom lub by ich oswoić za wczasu np. z informacją o sprzedaży jakiegoś ważnego piłkarza. Obecnie presja mediów jest przerzucona na Maldiniego i do czasu decyzji wszyscy będą patrzeć na niego. Czasami zdarzają się "krety" sprzątaczki, sekretarki i ludzie z wewnątrz nie mniej ich kariera raczej długo nie trwa bo kluby szybko się orientują jeśli jakaś informacja naprawdę tajna wypływa bez ich woli poza tym pracownicy niższego szczebla nie mają aż takich możliwości by poznać te bardzo tajne informacje czyli zamiary zarządu, mogą jedynie donosić o konfliktach w drużynie i takich tam ale nie dostarczą informacji z samej góry. Podsłuchy etc., to odpada, to było by poważne przestępstwo i było by drakońsko ukarane.
4
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
6 lipca 2020, 23:08
Dzięki, z ciekawości właśnie pytałem żeby wiedzieć na ile cześć moich przypuszczeń ma odbicie w faktach.

@Dozen - hipoteza polega na tym, że mam pewne przypuszczenia bez dowodów, stąd taki post bo jestem ciekaw jak to się odbywa, dziękuję za odpowiedzi, chętnie zapoznam się z tym co wrzuciłeś.
1
Jaca23
Jaca23
6 lipca 2020, 23:32
Dzięki Dozen za filmik z Romano.

PS. zawsze myślałem, że w większości ci dziennikarze to starsze dziadki :D
1
adamos
adamos
7 lipca 2020, 08:51
Dobrze jeden forumowicz zauważył, mecz z Juve i nagle wszystkie pismaki Turyńskie się budzą i podają tematy na Nasz temat, ktore sa później bez pokrycia. Które raczej mają na celu destabilizację.
0
Victor Van Dort
Victor Van Dort
6 lipca 2020, 21:40
Maldini powinien schować dumę do kieszeni i przyjąć ofertę, przynajmniej ja bym tak chciał, ale trudno powiedzieć czy on się na to zgodzi? Istnieje duże prawdopodobieństwo że uzna te zmiany za wielki afront i podziękuje,trudno, szkoda ale to jego decyzja.
7
kusniak_22
kusniak_22
6 lipca 2020, 21:28
Cimar94

A może wreszcie trzeba kogoś z zewnątrz, żeby potrząsnął klubem, piłkarzami i całym środowiskiem Milanu ? Żeby wprowadził coś nowego i innego, skoro stare wewnętrzne metody i osoby tak obyte z Serie A nie są w stanie ułożyć zespołu ? Gdzie jest Milan od ostatniego dobrego sezonu czyli od 2011 roku kiedy zdobywaliśmy mistrzostwo ? Trenerami byli albo byli piłkarze Milanu bo szukaliśmy drugiego Guardioli albo włoscy wirtuozi jak Giampaolo albo Montella. Więc wreszcie zmiana na inną myśl prowadzenia klubu może się okazać zbawienna.
9
Cimar94
Cimar94
6 lipca 2020, 21:32
No oby tak było :) Tak jak napisałem taki powiew świeżości może dać kompletnie różne rezultaty. Może okazać się że zaczniemy grać jak Atalanta, albo może to być kompletna klapa. Mnie dodatkowo martwi jedna rzecz, o której mówi się od jakiegoś czasu. Mianowicie musimy zadać sobie pytanie czy odpowiada nam polityka sprowadzania TYLKO młodych piłkarzy (niewykupienie Kjaera też o tym może świadczyć), robić z nimi dobre wyniki w określonym sezonie a następnie wyprzedanie połowy składu i próbowanie od nowa... Bo zatrudnienie Rangnicka poniekąd może określać taką drogę. Drogę, za którą opowiada Gazidis na zlecenie Elliotu.
0
paluch
paluch
6 lipca 2020, 21:25
Prozba do moderatora forum :D zmiencie juz sztab szkoleniowy na Poliego bo minelo kilka miesiecy a dalej jest Giampaolo, mysle ze wiekszosc chciala by go zapomniec
4
MilanHomer
MilanHomer
6 lipca 2020, 21:32
Potwierdzam panowie mają tyły. Wcześniej mieli z innymi rzeczami plecy. Ogólnie brakuje mi zakładki z rekordami np. 30-40 zawodników w danej kategorii
1
Harasimowicz
Harasimowicz
6 lipca 2020, 21:36
Pewnie czekają na Rangnicka...
3
KKP19
KKP19
6 lipca 2020, 20:56
Rangnick nie zna realiów Serie A, czy to realia Serie A nie znają jego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Milanboy
6 lipca 2020, 20:41
Nie dajcie się nabrać, teraz skupmy się razem na Juventusie.
1
SmutnaŻabaZMilanu
SmutnaŻabaZMilanu
6 lipca 2020, 20:22
Przepraszam bardzo, co niby oznacza "oficjalnie" skoro nie ma żadnego potwierdzenia ze stron klubu?
Edytowano dnia: 6 lipca 2020, 20:25
3
krisss811
krisss811
6 lipca 2020, 20:44
To nie jest oficjalna informacja dla mediów tylko info o oficjalnym poinformowaniu jednego człowieka przez drugiego. O ile to wogole prawda.
1
Cimar94
Cimar94
6 lipca 2020, 20:16
Mam ogromny dystans do Rangnicka jako zbawiciela naszego klubu. Jest to człowiek kompletnie z zewnątrz, nieznający realiów Serie A. Będzie musiał dostać bardzo dużo czasu oraz zaufania, bo wyniki nie przyjdą od razu, jeśli w ogóle. Wcale nie zdziwię się, jeśli koniec końców okaże się kompletną klapą... Osobiście postawiłbym na Allegriego wraz ze swoim sztabem. Z nim jestem przekonany, że zaliczylibyśmy progres jeżeli chodzi o wyniki, przy Rangnicku tej pewności nie mam. Możemy grać jak Atalanta, albo jak my za Giampaolo. Zobaczymy.
2
Piotrek1899
Piotrek1899
6 lipca 2020, 20:49
Przestańcie już z tymi mitami o realiach. Mourinho też ich nie znał, a rozklepał wszystkich. Największym problemem Serie A jest właśnie ta żenująca karuzela tych samych nazwisk trenerskich, które skaczą z kwiatka na kwiatek i nic nowego nie wnoszą. A Europa ucieka...
8
Cimar94
Cimar94
6 lipca 2020, 20:55
Mówimy bo to rzeczywiście jest specyficzna liga. O wiele bardziej taktyczna, nastawiona na grę obronną. Chyba w żadnej lidze zespoły z dołu tabeli aż tak nie murują bramki jak we Włoszech. Mówił o tym choćby Cristiano. Niejeden piłkarz i niejeden trener się tu wykładał, stąd moje obawy i jednoczesne przeświadczenie, że to właśnie doświadczony trener świetnie ligę znający jest gwarantem poprawy naszych wyników. Być może się mylę.
0
Vol'jin
Vol'jin
6 lipca 2020, 20:59
Tylko mowa o trenerze, który nie stawia na hurr durr tylko na ofensywę, a taktycznie jest bardzo dobrze przygotowany, także mentalnie skoro uczy się języka włoskiego to tego też pewnie będzie oczekiwał od nowych piłkarzy

Jakoś jestem spokojny bo wreszcie od LAT przychodzi Profesjonalista pełną gębą.

2
milan78
milan78
6 lipca 2020, 21:08
"Osobiście postawiłbym na Allegriego wraz ze swoim sztabem."

A ja na Guardiolę
Obie kandydatury tak samo realne dla takiego średniaka jak Milan
3
dykt4tor
dykt4tor
6 lipca 2020, 21:14
No to ja na Kloppa
1
Cimar94
Cimar94
6 lipca 2020, 21:16
Nie uważam żeby Allegri był tak samo nierealny jak Klopp czy Guardiola. Nie przesadzajcie. Inter załatwił Conte w momencie gdy sezon skończył jedną pozycję wyżej od nas. Jak możemy załatwić Rangnicka, to Allegriego tym bardziej.
0
Vol'jin
Vol'jin
6 lipca 2020, 21:21
jedno ale Allegri i młodzież się wyklucza
3
Fifi22100
6 lipca 2020, 21:48
Śmieszą mnie trochę te mity o wielce taktycznej i defensywnej Serie A. Zobaczcie sobie średnią bramek na mecz,z każdym sezonem liga jest coraz bardziej nastawiona na ofensywę w skali europejskiej co pokazuje średnia bramek na mecz. Poza tym jak widać taktyka ofensywna przynosi efekty,patrz Lazio czy Atalanta. Te mity o specyfice ligi już dawno powinny mieć swój koniec,a co najlepsze powtarzają je ciagle włoskie betony,które najchętniej nikogo z zewnątrz by nie wpuściły. Seria A nie jest wcale jakaś wyjątkową ligą w skali Europy,to nie jest początek obecnego wieku czy lata 90 zeszłego.
2
mpt1899
mpt1899
6 lipca 2020, 21:52
Co wy z tym Allegrim? Wy naprawde myslicie, ze Max by zbudowal druzyne od zera i to na mlodych oraz FFP na karku? Ja sie bardzo ciesze, ze jest "poza naszym zasiegiem".
Edytowano dnia: 6 lipca 2020, 22:04
7
jasiom22
jasiom22
6 lipca 2020, 22:12
Rangnick dla dzisiejszego Milanu (w rękach Elliotta) brzmi optymalnie.

Najważniejsze wydaje się jednak to żeby nie robił żadnej rewolucji, tylko uzupełnił skład tam gdzie potrzeba.

Czyli partner dla Romka do rywalizacji z Kjaerem, który powinien zostać, prawy obrońca, skrzydłowy (prawa strona, za Suso) i napastnik na szpicę (w miejsce po Piątku). Reszta powinna zostać taka jaka jest, Rebić wykupiony... w gestii zostawienie tego co widzielismy z Lazio. 4-2-3-1 łatwo przechodzi do 4-4-2 Rangnickowego. Budować trzeba na tym co działa, a nie "od zera" jak co sezon.

Hakan zostaje, Paqueta też powinien, Kjaer i Rebić muszą, pomijająć oczywiste oczywistosci jak Romek i Gigio. I będzie dobrze, obawiam się najbardziej o obronę/a dokładniej prawą jej stronę, potrzeba mocnych i silny zawodników, a i tak będzie trzeba trochę czasu żeby zgrać, rozumiem ze sam chciał ale dalej uwazam ze oddanie Caldary, to nie był mądry pomysł.
3
Jaca23
Jaca23
6 lipca 2020, 23:20
Defensywna i taktyczna Seria A bla bla bla, powiedzcie to Gasperiniemu i Atalancie, którzy strzelili już 83 bramki, nie mając wielkich wirtuozów w składzie.
3
Miszcz
Miszcz
6 lipca 2020, 20:04
I znów "przypadkiem" przed meczem z Juve takie rewelacje?
To jest już standard przed tymi spotkaniami.
0
Michlan
Michlan
6 lipca 2020, 19:56
Po 1. Milan okazuje brak jakiegokolwiek szacunku do Pioliego, jest trenerem Milanu, więc uważam, że nie ładnie robią, mówiąc ciągle o jego następcy.
Po 2.
Wielki szacunek dla Pioliego, za to, że ciągle mówi się o jego zastąpieniu, a on robi swoje, a mógłby zachować się tak jak Milan i położyć na wszytko laske, szanuje go za to bardzo, mimo, że wyniki były jakie były, teraz pokazuje klasę!
2
Rafał0209
Rafał0209
6 lipca 2020, 20:05
Pioli wszystko wie od dawna , a całą sprawę sam klub mógł załatwić z Piolim grzecznie i kulturalnie coś w stylu szanujemy Cię doceniamy profesjonalizm ale jednak potrzebujemy zmian dziękujemy za wszystko , podać ręce i tyle . Trenerka to praca Pioliego lepiej mieć w cv doprowadzenie Milanu do Europejskich pucharów mimo takiej sytuacji aniżeli położyć laske i olać jakby nie patrzeć pracę za którą mu się płaci .
6
Bradley
Bradley
6 lipca 2020, 20:07
To nie Milan mówi, tylko gazety. Jego zaangażowanie jest jak najbardziej godne szacunku, ale tego wymaga się od trenera, żeby miał twardą głowę. Od tego zależy też gdzie i kiedy znajdzie nowego pracodawcę.
2
Vol'jin
Vol'jin
6 lipca 2020, 20:08
Za to klub miał do kibiców szacunek mimo pewnego hasztagu który obiegł media ;]

Dwa to jego praca i wyrok to on sobie w Bergamo podpisał na siebie, że zaczęto rozmawiać z Niemcem...

Mógł, ale wtedy sam na sobie wyrok trenerski by podpisał. Taka praca, jeśli chce jeszcze poważniej popracować to w jego interesie leży by skończyć najlepiej jak się da...

Bawi mnie teraz ten hurra-optymizmyzm i zostawić Pioliego, a wystarczą 2-3 mecze ze stratą punktów a możemy nawet na 10 miejsce spaść a terminarz dalej mamy dość ciężki Juve, Napoli, Bologna, Parma, Saussolo, Atalanta, Cagliari. Praktycznie po za z meczem z Juve to każde jest o wadze "6pkt"
7
Rafał0209
Rafał0209
6 lipca 2020, 19:56
To bardzo dobry znak dla naszego ukochanego klubu , Rangnick nie jest kamienną buzią i nie podjąłby się pracy gdzie klub nie spełni jego oczekiwań ,także nie będzie coś w stylu siedź cicho masz tego gracza nim graj i trenuj , tak więc po wielu letnim bieganiu w kółko po lesie w końcu wyszliśmy na autostradę która zawiezie nas do LM a sam Milan do czołówki światowego futbolu
2
Maxiu
Maxiu
6 lipca 2020, 19:56
BTW
Za co odpowiedzialny jest Massara? On w ogóle jeszcze jest w klubie?
0
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
6 lipca 2020, 19:30
Moim zdaniem Pioli wie od dawna, że nie będzie trenował w przyszłym sezonie. Chce mieć jak najlepsze wyniki żeby później dostać jakaś ofertę pracy.
18
ósmy
ósmy
6 lipca 2020, 19:26
Mam nadzieję, że Rangnick w końcu trafi do Milanu, tylko dlaczego Sky podaje tego oficjala na dzień przed meczem z Juve? O ile Juventus wiele na tym nie traci - mistrzostwo raczej mają pod kontrolą - tak taka wiadomość przykładowo dla sztabu trenerskiego Milanu jest delikatnie stwierdzając - niewłaściwa.
Tak się po prostu nie godzi.
0
FossaDeiLeoni
Moderator FossaDeiLeoni
6 lipca 2020, 19:29
To nie jest oficjalna wiadomość. Sky w kontekście Milanu bazuje głównie na domysłach. Do oficjalki to jeszcze daleko.
5
kamilus
kamilus
6 lipca 2020, 19:36
A i Pioli też już raczej wie o tym, że zostanie zastąpiony.
2
ósmy
ósmy
6 lipca 2020, 19:46
W sumie obaj macie rację, źle odczytałem newsa, a i w z pewnością my kibice będący na zewnątrz nie możemy znać działań klubu, szczególnie tych delikatnych i drażliwych działań.
0
Vol'jin
Vol'jin
6 lipca 2020, 19:47
gdyby temat był wałkowany w jednym kraju to by można było traktować jednym okiem. Ale jeśli źródła w Niemczech i we Włoszech są praktycznie zgodne to kwestia czasu z tym ogłoszeniem :)
0
KKP19
KKP19
6 lipca 2020, 19:26
Mam nadzieję, że poinformował też Pioliego.
Nie ma to jak chwalić się nowym trenerem dzień przed meczem z Juventusem...
0
patoo_07
patoo_07
6 lipca 2020, 19:20
Jedyna rzecz, którą Gazidis zrobił dobrze w tym klubie.
2
kamilus
kamilus
6 lipca 2020, 19:26
Przecież ostatnie zwycięstwa to efekt jego częstszych wizyt w Milanello i na meczach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
ACstach
ACstach
6 lipca 2020, 19:19
Ragnick? Nie, nie prowadzimy żadnych rozmów.
4
dysha1992
dysha1992
6 lipca 2020, 19:19
Swoja droga, to Maldini nie zrobilby głupio jakby zostal żeby uczyć się od fachowca w tej dziedzinie. Tyle ze duma mu raczej na to nie pozwoli... Jeśli mam wybierać kogoś z dwójki Ragnick - Maldini, zdecydowanie ten pierwszy. Były eksperymenty z legendami, czas zostawić Milan w rękach fachowców...
9
kamilus
kamilus
6 lipca 2020, 19:16
Sky donosi, że oficjalnie Gazidis poinformował Maldiniego o RR - czyli co, Ivan zaprosił na spotkanie w 6 oczu Paolo i dziennikarza tej stacji, żeby był "oficjal"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
AdrianoGalliani
AdrianoGalliani
6 lipca 2020, 19:18
Maldini płakał w toalecie, a tam ma podsłuch. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
dt7
dt7
6 lipca 2020, 19:15
się nam ten Gazidis panoszy.... wolałbym aby Rangncik współpracował z Maldinim
0
Vol'jin
Vol'jin
6 lipca 2020, 19:20
jakby chciał to by mamrotał o nieodpowiednim trenerze zimą
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się