Leao: "Zasłużona wygrana. Ibra przewidział, że mogę coś zmienić"

8 lipca 2020, 00:23, FossaDeiLeoni Aktualności
Leao:

RAFAEL LEAO: "Zagraliśmy znakomicie. Dobrze zareagowaliśmy na stratę drugiego gola. To zwycięstwo jest w pełni zasłużone. Walczyliśmy do końca. Do końca sezonu pozostało wiele meczów. Nie możemy się podpalać. Ibra? Zawsze mi służy dobrą radą. Podczas przerwy powiedział mi, że mogę coś zmienić. Przyszłość? Jestem zawodnikiem Milanu.

20 komentarzy
karp_fso
karp_fso
8 lipca 2020, 13:17
Tacy piłkarze to trochę zagadka, bo czasami dzięki ich sporej pewności siebie potrafią walnąć bramkę na 3-2, a czasami przez cały mecz plątać się w zbyt długich dryblingach. W nogach ma, tylko teraz kwestia tego, ile będzie miał w głowie.
2
MK92
MK92
8 lipca 2020, 09:30
Ta jego indywidualna akcja bramkowa na 3:2 dla Milanu kolejny raz pokazała próbkę wielkiego talentu Leao. Akurat ja jestem od początku w niego zapatrzony. Dawno nie było u nas kogoś takiego, kto z taką lekkością prowadziłby piłkę sklejoną do nogi. Trzeba go tylko większej pracowitości w grze bez piłki nauczyć.
2
Kosmateus123
8 lipca 2020, 10:33
Chciałbym żeby Leao wypalił, ale ostatnio utalentowani ale wrażliwi zawodnicy nie radzili sobie tu dobrze na dłuższą metę. Lepiej idzie walczakom z jajami ze stali. Ciekawe czy Leao dołączy do tej drugiej grupy...
1
matten
matten
8 lipca 2020, 09:27
A co chodziło z tym gestem po strzelonym golu?
0
MK92
MK92
8 lipca 2020, 09:35
To niby telefon wykonywany do jego taty - tak tłumaczył kiedyś tę swoją cieszynkę ;)
8 lipca 2020, 02:10
Może jeszcze coś z niego będzie tak jak inni młodzi zawodnicy bez kibiców gra o niebo lepiej.
0
Andre
Andre
8 lipca 2020, 01:18
Ibra ma niezaprzeczalnie dobry wpływ na Leao.
8 lipca 2020, 01:13
I człowiek sobie uświadamia jaki my mamy mocny skład w tym sezonie , taki zawodnik wchodzi z ławki ... Co tam na początku sezonu poszło nie tak ,że jest aż tak tragicznie . Ale teraz trzeba się cieszyć chwila mamy wreszcie wielki Milan
1
dykt4tor
dykt4tor
8 lipca 2020, 00:49
Nawet więcej biegał dzisiaj i w obronie pomagał, dzisiaj bardzo dobry mecz :)
8 lipca 2020, 00:45
Nie wiem jak Was, ale Leao tym trafieniem na 3 2 mnie uciszyl ;)
Edytowano dnia: 8 lipca 2020, 00:46
2
tober12
tober12
8 lipca 2020, 00:50
Nie ma co, 4 spotkania, łącznie 113 minut rozegrane w lidze po przerwie, wszystko to wejścia z ławki i 3 gole. Uciszyl i ucieszył :)
10
szfarceneger
8 lipca 2020, 00:43
Przed przerwaniem rozgrywek 2 gole w 21 ligowych meczach, po wznowieniu 3 gole w 4 meczach za każdym razem wchodząc z ławki. Tak trzymaj, Rafał.
8
tober12
tober12
Leao robi robotę, wchodzi z ławki i ładuje sztuki.
2
Milanboy
8 lipca 2020, 00:30
Ależ to była genialna akcja z jego strony, nie czekał na odgwizdanie przewinienia na zawodniku AC Milan, zabrał piłkę i strzelił gola.

Wielkie brawa chłopcze.
16
Demick
Demick
8 lipca 2020, 00:29
"Przyszłość? Kosztowałem 38 milionów, teraz chcę zrobić wszystko, żeby przy kolejnym transferze to było 60-70 milionów." Dobrze że tak nie powiedział...