Kolejna wielka dawka emocji! Napoli - Milan 2:2

12 lipca 2020, 20:43, Leonardo 22 Główne newsy

AC Milan zremisował 2-2 w wyjazdowym spotkaniu 32. kolejki Serie A z Napoli. Jedynego gola dla Rossonerich w pierwszych 45 minutach zdobył Theo Hernandez piekielnie mocnym uderzeniem bez przyjęcia po asyście Ante Rebića. Wyrównanie Napoli zapewnił w 34 minucie Di Lorenzo wykorzystując zagranie partnera z rzutu wolnego. W drugiej połowie dla gospodarzy trafił Mertens, a do wyrównania doprowadził Kessie pewnie strzelając z rzutu karnego.

Napoli od pierwszego gwizdka sprawiało lepsze wrażenie, przed bramką dla Milanu świetne sytuacje do tego by wpisać się na listę strzelców mieli Mertens oraz Callejon. Insigne i Zieliński straszyli Donnarummę strzałami z dalszej odległości, ale gospodarze byli nieskuteczni. W 20 minucie Rebić przyjął piłkę w polu karnym, kapitalnie się odwrócił i dostrzegł osamotnionego Theo po drugiej stronie zagrywając mu idealnie tak by ten nie zastanawiając się uderzył z taką siłą, że Ospina praktycznie wpadł do bramki razem z piłką! Podrażnieni utratą gola podopieczni Gattuso próbowali odpowiedzieć, ale strzały Mario Ruiego czy próby zawodników ofensywnych za każdym razem paliły na panewce. W 34 minucie po faulu Contiego Rui wykonywał rzut wolny, ładnie wrzucił na Di Lorenzo z którego pierwszą próbą poradził sobie Gigio, ale po dobitce Włocha był już bezradny i mieliśmy remis 1:1. W 43 minucie Donnarumma fenomenalnie obronił strzał z półwoleja Piotra Zielińskiego! Napoli pod koniec bardzo mocno przycisnęło.

Drugą połowę Milan zaczął od akcji zakończonej strzałem w światło bramki Ibrahimovića. Pierwszy kwadrans do najciekawszych nie należał, ale w 60 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Callejon z prawej strony dograł do Mertensa, a ten sprytnym strzałem z pierwszej piłki zaskoczył Gigio aż tak, że ten przepuścił piłkę między nogami. Ten gol z pewnością obciążył w dużym stopniu konto młodego bramkarza. W 70 minucie Maksimović sfaulował Bonaventure za co sędzia bez wahania wskazał na rzut karny. Tym razem do jedenastki podszedł Kessie i znów mieliśmy remis! Kibice Milanu po raz kolejny mieli dostarczoną dawkę niesamowitych emocji! W 87 minucie Saelemaekers wyleciał z boiska za ostry faul od tyłu. Sędzia pokazał mu drugą żółtą kartkę i Rossoneri kończyli w dziesiątkę. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się podziałem punktów.

SSC NAPOLI (4-3-3): Ospina – Di Lorenzo, Maksimovic, Koulibaly, Mario Rui – Fabian Ruiz(66' Elmas), Lobotka(66' Demme), Zieliński – Callejon(84' Politano), Mertens(74' Milik), Insigne(74' Lozano)

AC MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma – Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez – Kessie, Bennacer – Paqueta(46' Saelemakers), Calhanoglu(61' Bonaventura), Rebić– Ibrahimović(61' Leao)

Bramki: 20' Hernandez, 34' Di Lorenzo, 60' Mertens, 73' Kessie (k)

Żółte kartki: 10' Di Lorenzo, 30' Mario Rui, 75' Hernandez, 77' Conti, 85' Saelemaekers

Czerwona kartka: 87' Saelemaekers (druga żółta)

Arbiter główny: Federico La Penna (Rzym)

Miejsce: San Paolo (Neapol)

*** SKRÓT SPOTKANIA **

453 komentarzy
zbylon
13 lipca 2020, 21:38
Ktoś wie kim jest ten asystent Pioliego, co wygląda jak Pioli, nosi taka sama koszulę i podobny zegarek?
13 lipca 2020, 12:04
Jest jeszcze jeden pozytywny aspekt tego wyniku. W bezpośrednim pojedynku, jesteśmy nad Napoli. Teraz mamy lepszy bilans i z Napoli i Romą. Biorąc pod uwagę, że możemy się spotkać z tą samą ilością punktów, są to dobre informacje.
Edytowano dnia: 13 lipca 2020, 12:04
3
Marcos Salinas
13 lipca 2020, 12:23
Fantastyczne pocieszenie.Wyprzedzenie Napoli niczego Milanowi nie da w momencie, gdy Roma skończy nad nami.Zresztą ja bym nie celował w 5 miejsce tylko patrzył się za siebie na Sassuolo.
1
grzesiekpl88
13 lipca 2020, 12:57
Marcos - patrząc na formę Romy i naszą to wyprzedzenie jej jest w zasięgu spokojnie. Tyk bardziej, że ich czekają jeszcze mecze m.in z Juve i Interem, nas z mocniejszym rywalem czeka jedynie Atalanta.
1
dragantomek@gmail.com
[email protected]
13 lipca 2020, 16:47
Marcos Salinas ja wlasnie co kolejke sledze tabele za nami. obawiałem sie Chiewo i Parmy. odskoczyliśmy, teraz przyszły nowe drużyny. Sassuolo i Bologna.
0
13 lipca 2020, 18:05
Bologna gra strasznie w kratkę, Sass podobnie. Najbardziej bym zwrócił uwagę na Hellas. Grają ładną i skuteczną piłkę.
0
TR3V0R
TR3V0R
13 lipca 2020, 11:34
tak odbiegając od tematu, wie ktoś może o co chodziło z cieszynką Theo po jego bramce?
0
Skot Łilson
Skot Łilson
13 lipca 2020, 10:22
Najważniejsze że walczymy z czołówką, potrafimy się podnieść po stracie bramki co zawsze było problemem ostatnio i dużo strzelamy. Może i Pioli zostanie a dyrektorem będzie Rangick. Fajnie że są jakieś tam perspektywy w końcu. Trzeba teraz tylko zająć 5 miejsce, jest powtarzalność i za rok LM :)
2
MK92
MK92
13 lipca 2020, 10:10
Nie ma się co oszukiwać, że remis to wynik, który dobrze zobrazował przebieg gry w Neapolu. Gospodarze zaprezentowali się po prostu lepiej. Skonstruowali więcej składanych i miłych dla oka akcji. Mieliśmy szczęście, że na przykład Callejonowi zdarzyło się nieczysto trafić w piłkę. Z drugiej strony nie obwiniał też bym Gigio za stratę dwóch bramek. To nie były wcale łatwe do obrony sytuacje. Najpierw miał zasłoniony do ostatniej chwili tor lotu piłki, a przy drugim golu futbolówka wpadła mu między nogami po rykoszecie. Po prostu dużo pecha miał nasz bramkarz. Ogółem jednak narzekać nie ma co. W najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że z takim dorobkiem punktowym skończymy ten ligowy maraton w pierwszej połowie lipca.
2
kusniak_22
kusniak_22
13 lipca 2020, 10:06
Czy remis zasłużony ? Moim zdaniem tak, Napoli miało swoje szanse, ale nie było jakoś znacząco lepsze. Ciężki mecz, na ciężkim terenie, tym bardziej punkt przywieziony może cieszyć.
13 lipca 2020, 07:57
Grunt że nie przegraliśmy. Patrząc na naszą grę, remis jest dobrym wynikiem.
Teraz tylko wygrać z Parmą!
6
ACMilansince1994
13 lipca 2020, 07:35
Patrząc na naszą grę dzisiaj to remis jest dobrym wynikiem. Być może przydarzył się nam gorszy dzień. Nie zawiódł chyba tylko Kessie poza jedną sytuacją gdzie mu piłka odskoczyła i mogła być groźna kontra. Zdarza się. Nie pomógł Gigio tak jak zawsze. Kilka niepewnych wyjść, wykopy pod nogi Napoli i to na naszej połowie. Z bramek przy pierwszej mógł się lepiej zachować. Wydaje się że chciał łapać piłkę zamiast sparować do lewego rogu na rzut rożny. Tak jak już się przyzwyczaiłem do Ibry który na boisku nie za wiele daje to poniżej ostatniej formy byli Sealmakers, Rebic no i Hakan znikną w ogóle. Nawet zastanawiałem się czy on gra. Niezła zmiana Leao tylko ktoś powinien mu powiedzieć że pressing polega nie na tym żeby zrobić wiatr i schłodzić przeciwnika tylko trzeba nieraz go docisnąć. Reasumując gra taka sobie, wynik dobry i czekamy 6 kolejek jak to się skończy. Wówczas można bronić albo zwalniać Piolego.
1
matten
matten
13 lipca 2020, 07:13
Meczu nie oglądałem, ale cieszę z jednego punktu, bo miesiąc temu brałbym taki wynik z pocałowaniem ręki :P Nadal można mieć nadzieję na coś więcej niż 7 miejsce :)
2
Diavo
Diavo
13 lipca 2020, 06:31
Tego meczu obawiałem się najbardziej,dobrze że remis ugrany :).
2
tober12
tober12
13 lipca 2020, 06:21
Ja tam widzę plusy. Skończyliśmy maraton remis w Neapolu, gdzie wygrać nie możemy od 10 lat. Żadnego przegranego meczu po przerwie, ba wygrane z Lazio, Roma i Juve plus remis w Neapolu. Dodatkowo 2-2 daje nam to, że przy takiej samej ilości punktów z Napoli będziemy wyżej w tabeli :) mam nadzieję, że zachowamy taką samą koncentrację na mecze z teoretycznie słabszymi rywalami. FORZA MILAN
4
Rafalzki
Rafalzki
13 lipca 2020, 09:48
racja tober12, w sumie nikt na to nie zwrócił uwagi a ten remis 2:2 faktycznie bardzo cenny w perspektywie takiej samej ilości punktów.
2
Lipido
Lipido
13 lipca 2020, 00:34
Po takim maratonie wynik bardzo dobry. Widać było zmęczenie. Intenywna gra z Juventusem chwilę temu dała się we znaki. Ogralismy praktycznie cała górną część tabeli to się ceni.
7
Boateng93
Boateng93
13 lipca 2020, 00:28
Nadal tutaj Paqueta ma tylu fanów co wcześniej? Nigdy nie rozumiałem skąd takie zachwyty nad nimi, bo zrobił kilka rulet, które nic poza groźnymi stratami nie wprowadzały? Latem pierwszy do odstrzału.
5
Rafalzki
Rafalzki
13 lipca 2020, 09:49
osobiście uważam, że papiery na granie ma ale faktycznie jego występy od dłuższego czasu są tragiczne i ciężko go bronić.
1
Trzesuaf
Trzesuaf
13 lipca 2020, 00:12
Pioli do końca sezonu i Rangnick. To nie jest super zespół lejący czołówkę 2-3:0. To jest przeciętny szcześciarz, po prostu kontrast w stosunku do 25 pierwszych meczy jedt ogromny. 6 meczów 18pkt w grze, może będzie 13. 63pkt to za mało by został Pioli.
Andre
Z przebiegu spotkania możemy być zadowoleni z remisu, bo to Napoli miało więcej z gry. Najważniejsze, że udało nam się wyrwać chociaż jeden punkt z gorącego Neapolu.
3
13 lipca 2020, 00:03
Więcej szczęścia niż rozumu.Swoją drogą gdyby Gattuso miał takiego Rebicia w tamtym sezonie nie byłoby nieudanej walki do ostatniej chwili o LM lecz wyrównana rywalizacja z Napoli Carletto o wicemistrzostwo Włoch.Chłop swoją grą nadrabia całą nieudolność taktyczną Piolego i oby nikt z dworu Gazidisa nie warzył się podważać potrzeby jego wykupu.
2
Milanboy
No dzisiaj nie do końca, skoro po takiej szarży Napoli ugrało tylko remis,więc dzisiaj kunsztu taktycznego nie było z jego strony, bo taktyka opierała się na skomasowanych atakach, a Milan i tak zremisował, to Milan swym pragmatyzmem ugrał tak naprawdę wynik.
0
Milanboy
Milanboy
13 lipca 2020, 00:18
Rebić to by było za mało. Brakowało też Bennacera, Theo, Ibry i kilku solidnych rezerwowych jakich mamy teraz (Leao, Jack).
To dwa inne zespoły. Z tamtego Rino wycisnął max, ale urojenia kibiców nie pozwoliły tego wielu ludziom dostrzec.
3
13 lipca 2020, 00:24
Ależ ja tutaj nic nie napisałem o kunszcie taktycznym GG akurat w tym spotkaniu, mimo iż w 1 połowie 2 prostymi zabiegami (prawie całkowicie wyłączył Ibrę z gry przodem do bramki w polu karnym Napoli oraz zniwelował siłę rażenia Bennacera w środku pola) rozłożył Piolego na łopatki w tym aspekcie.Jedynie zwracam uwagę na nikły wpływ naszego obecnego trenera na taktykę- jego praca w tej płaszczyźnie ogranicza się do zdjęcia części zadań w destrukcji z ofensywnych piłkarzy oraz sensownych zmian, a te braki są nadrabiane dzięki indywidualnym zrywom+ciągłemu pressingowi.Bez tych indywidualności samo dobre przygotowanie nie miałoby tak dużego znaczenia.
0
13 lipca 2020, 00:36
Miszcz
Rebić wystarczyłby.W końcu jego szukanie wolnych przestrzeni to dodatkowe 9-15 punktów czyli właśnie mniej więcej dystans do Napoli Carlo.Bez nich Pioli byłby już trenerskim trupem.
0
Rafalzki
Rafalzki
13 lipca 2020, 10:00
uważam, ze gdybanie co by było gdyby nie ma najmniejszego sensu bo tego się już nie zmieni. Co do Pioliego to nie jestem za jego pozostaniem. Fakt, gra Milanu wygląda o niebo lepiej ale uważam, że to już jest sufit jego umiejętności oraz jego drużyny. Trzeba przyznać mu, że zrobił kawał roboty ale jednocześnie uważam, że prochu już nie wymyśli. Być może pozostanie na jeszcze jeden rok wydaje się być rozsądne po obecnych wynikach tylko czy to wniesie Nas na wyższy poziom? osobiście uważam, że nie. Zgadzam sie z Miszczem, ze z poprzedniej drużyny Rino wycisnął 120%, i przyznaję, że zrozumiałem to dopiero po czasie bo byłem wówczas za rozstaniem z GG. Co do wczorajszego meczu uważam, że zagraliśmy całkiem mądrze, po maratonie musi przyjść zmęczenie i rzucanie się na hurra na Napoli byłoby głupotą. Przy wczorajszej fatalnej dyspozycji Contiego, Alexisa, Paquety ale też bardzo słabego Ibry i Donnarummy (tak, uważam, ze wczoraj Gigio zagrał słabo, przy pierwszym golu mógł zagrać lepiej a drugi nie miał prawa mu tak wpaść. No ale i jemu ma prawo przytrafić się słabszy mecz) ten wynik uważam za bardzo dobry. Teraz najważniejsze moim zdaniem to wygrać 3 najbliższe mecze a jak już pisałem w innym komentarzu Milan ma tendencje do wpadek z takimi rywalami więc te pojedynki pokażą tak samo ile jest warta ta Nasza dobra dyspozycja. W każdym razie pierwszy raz od nie pamiętam kiedy miło się ogląda ten Milan i jest perspektywa lepszego jutra.
0
Milanboy
13 lipca 2020, 11:03
Marcos Salinas - Owszem, Gattuso ładnie zdjął Ibre I Benka, ale także miał błędy, skomasowane ataki nie zadziałały tak jak powinny, w drugiej połowie już Milan dochodził do głosu coraz bardziej i zawodnicy ugrali wynik mimo problemów, obaj trenerzy nie zrobili niczego tutaj wielkiego.
0
Piotrek1899
Piotrek1899
13 lipca 2020, 00:02
Lecce 4:1, Spal 2:2, Roma 2:0, Lazio 3:0, Juventus 4:2, Napoli 2:2.... Nie mam pytań. A niektórzy tutaj przepowiadali ośmieszanie, wypunktowanie Milanu, itd, itp. Bardzo dobry zespół mamy, Panowie. Taka jest w tej chwili rzeczywistość. To nie jest przypadek, Pioli po prostu to poukładał. Tam każdy wie, co ma robić. Jest walka, zaangażowanie, pomysł. Taktycznie Milan prezentuje się przednio. Oczywiście, dzisiaj byliśmy słabsi, ale sztuką jest w takich meczach nie przegrać. I jeszcze słówko o bramkarzu... Na linii geniusz, cała reszta fatalna. Gra nogami woła o pomstę, na przedpolu po prostu jest słabiutki. Puste przeloty, piłka go parzy. Dla mnie dramat. To nie jest jeszcze taki dobry bramkarz, jak byśmy wszyscy tutaj chcieli.
7
PaoloACM
PaoloACM
13 lipca 2020, 00:32
Nie można zapomnieć o wpływie Zlatana.
Nie zgadzam się w ocenie Gigio. Każdemu zdarza się słabszy mecz. Nawet Messiemu czy Ronaldo. Nie można grać fantastycznie w 100% spotkań. Za 3 dni z Parma może być najważniejsza postacią, bez błędów, z czystym kontem i z dobrymi wybiciem. Takie mecze już się zdarzały w tym sezonie. I wtedy znowu będzie najlepszy? Ludzie czesto mierzą zawodników w myśl zasady „jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz” co uważam za glupote. Donnarumma ma wciąż dopiero 21 lat. Jest świetny i jeden mecz, który może nie był świetny w jego wykonaniu, ale nie można tez powiedzieć ze fatalny, tego nie zmieni.
5
ósmy
13 lipca 2020, 00:01
Zlatan z meczu na mecz coraz bardziej nieobecny.
3
12 lipca 2020, 23:54
Ci co na Contiego jadą po ostatniej akcji ogarnijcie się. Nawet on nie wpadł na pomysł, że można tak durnie zagrać. Masz rzut wolny 15 sekund przed końcem, po pierwsze dziwi mnie że Pioli nie kazał nawet Gigio naparzać w pole karne, można było tylko zyskać. A to co zagrał Bennacer to już można skomentować tylko jednym - idiotyzm. Kiedyś sie rozpisywałem o zagraniu któregoś ze spadkowiczów w spotkaniu z Barceloną gdzie mieli rzut rożny w ostatnich sekundach i przy remisie zagrali na czas zamiast choćby spróbować. I właśnie taką mentalność pokazaliśmy tym zagraniem, spadkowicza który mierzy się z gigantem. Hańba. Wynik lepszy niż gra, ale walczy się do końca, czerwono-czarna koszulka do tego zobowiązuje.
12 lipca 2020, 23:53
Przecież to Bennacer podał Contiemu gdy ten był odwrócony plecami, ale kibice i komentatorzy jak zwykle się znęcają nad Andreą. Prawda jest taka, że zagrał kolejne przyzwoite spotkanie.

Szkoda, że dzisiaj te idiotyczne teksty o "amatorze od którego każdy będzie lepszy" się nie sprawdziły.
Widać było lekką przewagę klas, więc remis to dobry wynik. Kolejny mecz na plus dla Pioliego, bo drużyna jakby bardziej poukładana.

Paqueta to zwyczajne nieporozumienie.
Mam dość słuchania o "braku szans" jak przy Silvie. Tak samo jak Portugalczyk nie nadaje się do tego klubu, a pewnie i całej ligi.
13
Milanboy
Trudno, najważniejsze, że mamy chociaż ten punkt mimo, że to nie był nasz dzień.

FORZA MILAN.
3
Zimer9009
12 lipca 2020, 23:52
Remis z rozpędzonym Napoli, na własnym boisku ? Zdecydowanie wynik na plus.
5
szfarceneger
12 lipca 2020, 23:51
Zebrało się kilku naszych w polu karnym Napoli to zamiast wrzucić, rozgrywają krótko...
Grunt że udało się dowieźć remis będąc w całym meczu drużyną słabszą i kończąc w dziesiątkę. Wszystkiego nie będziemy wygrywać, bilans po wznowieniu sezonu i tak jest zdecydowanie powyżej oczekiwań. Dobrze by było w tych ostatnich 6 kolejkach przegonić Romę, ale jeśli będziemy musieli grać eliminacje do LE, to też nie będzie tragedii.
3
yagi
yagi
No cóż, apetyt się zaostrzyły i remis jest jak widzę rozczarowaniem. Ale chyba każdy brałby w ciemno 10 pkt z Romą, Lazio, Juve i Napoli?
5
Nanti
Nanti
12 lipca 2020, 23:48
Po tym meczu remis mnie cieszy. Znowu nie poddaliśmy się i udało się wyrównać. Pełno ciężkich meczy za nami z przyzwoitymi wynikami.
7
Victor Van Dort
Dokładnie tak, drużyna wreszcie pokazuje że zaczyna się uczyć i wyciąga wnioski z bolesnych lekcji których doświadczyła, jednak wciąż ciężko oczekiwać od wszystkich równej i wysokiej formy niektórzy grają u nas bardzo nierówno po wybitnym meczu z Juve była szansa że dziś może nie być nasz dzień, remis to idealny wynik w tych okolicznościach.
2
AdrianoGalliani
"W 87 minucie Conti wyleciał z boiska za ostry faul od tyłu. Sędzia pokazał mu drugą żółtą kartkę i Rossoneri kończyli w dziesiątkę."

"Czerwona kartka: 87' Conti (druga żółta)"

Nie wiem co tam pijecie w tej redakcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
fett85
fett85
12 lipca 2020, 23:47
To nie jest zły wynik. Milan sobie radzi rozgrywając trudne mecze w ciągu kilkunastu dni i pomału ciułając punkty.
5
Brawo Leao przetrzymał, wymusił faul o to chodzi a więc remis który możemy uznać za szczęśliwy ponieważ to Napoli było lepszym zespołem i może czuć się lekko zniesmaczone rezultatem, w pierwszej połowie mimo iż to Milan prowadził to Napoli było znacznie lepsze zaś w drugiej Milan zaczął grać bardziej zdecydowanie i bardziej szanował piłkę przez co gra nieco się wyrównała, koniec końców trzeba było się modlić o utrzymanie tego remisu po tym jak młody Belg ujrzał dwie żółte w miarę szybko. Dobre wejście Jacka, nieco niezgrabny ale karny jak najbardziej słuszny, został podcięty i Kessie ostoja spokoju:) Brawo 7punktów z tych trzech bitew to wybitne osiągnięcie, walczymy korespondencyjnie o 5lokatę i którzy byśmy nie byli i tak wejdziemy do tej LE choć miło było by uniknąć kwalifikacji. Milan dał radę mimo że nie zagrali dobrze i popełniali błędy ale widać drużynę, dziś Zlatan nie zagrał wielkich zawodów ale wspólnymi siłami jakoś przetrwaliśmy. Ostatni raz kiedy Milan wygrał w Neapolu to Ibra i Gattuso wybiegli w podstawowym składzie ACM;)
Edytowano dnia: 12 lipca 2020, 23:49
4
Ibra1899
Ibra1899
Donnarumma dzisiaj jakiś przestraszony. Oglądałem mecz od 2 połowy i widać było przynajmniej po grze Napoli, że zagrali najlepiej patrząc na grę z Romą, lazio czy z Juve. Remis na wyjeździe 2-2 myślę, że to bardzo dobry wynik dla nas.
12 lipca 2020, 23:45
Szczerze nie wiem co się tak usraliście tego Contiego. Miał sporo dużo gorszych meczów, dziś może bez szału ale też bez tragedii.
2
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
12 lipca 2020, 23:49
Najgorszy w zespole. Oceny pomeczowe mówią to samo na każdej stronie.
1
serginho83
serginho83
13 lipca 2020, 00:17
Obiektywnie patrząc to jednak najgorszy był Paqueta...
2
Corsa
Moderator Corsa
12 lipca 2020, 23:44
Przed meczem remis brałem w ciemno, więc jest całkiem spoko. Milan gra dużo lepiej niż przed przerwą, mamy spore szanse przegonić Romę, oby tylko nie wyłożyć się z tymi teoretycznie słabszymi zespołami.
4
Podsumowując, kończymy maraton z 7 punktami, z bilansem bramkowym 9-4, i dwoma meczami, w których przegrywaliśmy i wyciągnęliśmy z tego 4 punkty. Ja jestem więcej niż zadowolony, mimo tego, jak uważają niektórzy na stronie, wszyscy przeciwnicy byli pod formą, zmęczeni i generalnie nie wychodzili na boisko i oddawali nam punkty za darmo. 4 wygrane, 2 remisy od wznowienia sezonu i w środę lecimy z rozbitą Parmą! Forza Milan!
8
Corsa
Gramy dużo lepiej niż graliśmy, ale też nie przesadzajmy z tymi różowymi okularami:

Lazio - porażki w trzech meczach, w tym z Sass i Lecce,
Roma - też trzy porażki pod rząd,
Juve - nie może nas pokonać grając cały mecz w przewadze, wczoraj momentami posiadanie 30% grając u siebie, oprócz karnych praktycznie żadnych groźnych strzałów.

Super, że wygrywamy, ale nie udawajmy, że czołówka jest w szczytowej formie, bo nie jest. Najlepiej gra obecnie Atalanta, Napoli i właśnie my.
0
Niczego nie udaję, ale pieprzenie że rywale się położyli to ujmowanie naszych zasług. Przypominam, że nie trafiliśmy na Lazio i Romę po 3 porażkach, tylko po wygranych meczach i to od nas zaczęli serię porażkę. No a gadanie, że Juve jest bez formy jest śmieszne, bo oni są bez formy od 5 lat, zawsze nic nie grają przed meczem z nami i przez cały sezon, a jakoś całą ligę leją. Zdobyliśmy te punkty, bo byliśmy lepsi, a nie bo przeciwnik był żenująco słaby.
4
Bufor85
Bufor85
No i dobra, podział punktów. Dobrze, że nie dostaliśmy po tyłku, bo mogliśmy. Rzut karny to nie był przypadek ale szczęście. Całe szczęście, że Franek strzelił. Nie ma porażki więc trzeba spiąć dupsko i wygrać z trzema słabszymi zespołami.

Lomaxini
Wynik lepszy niż gra. Napoli było dużo bardziej konkretne od Milanu w tym meczu, dlatego remis to niezły rezultat.
13 lipca 2020, 01:03
nic nie zrobił bennacer mu podał jak conti był plecami odwrócony. Mieliśmy szczęście że sędzia to w tym momencie skończył.
1
Zuber
Zuber
Ten cały VAR to jest w ogóle bullshit, tam na bieżąco powinien ktoś siedzieć i mówić głównemu każdą akcję, a nie tylko wtedy, kiedy im to pasuje.
0
86rl
86rl
12 lipca 2020, 23:42
Chryste... Zamiast bić piłę w pole karne...
0
Cimar94
Cimar94
Szanujmy ten remis, nie może być idealnie. Mamy 7 pkt. po meczach z Lazio, Juventusem i Napoli. Kto by pomyślał. Dobrze, że remis padł w tym ostatnim meczu. Zimny prysznic przed kilkoma teoretycznie łatwiejszymi meczami naszym chłopakom się przyda. Dziś wyszarpaliśmy punkt rywalowi w gazie, który był od nas znacznie lepszy. Nie dramatyzujmy, bo nasza sytuacja biorąc pod uwagę początek sezonu na ten moment wciąż jest bardzo dobra, a gra niezła.
6
Starosta
Starosta
Conti podsumował w ostatniej sekundzie swoją grę w tym meczu.
0
serginho83
serginho83
A gdzie tu była wina Contiego?? Przecież Bennacer powinien tą piłkę dośrodkować w pole karne...
12 lipca 2020, 23:41
Hahaha zamiast wrzutka w pole karne to ten podaje sobie OMG, dobry wynik i tak dla nas.