Gol Saelemaekersa najszybszą bramką Milanu w obecnym sezonie

19 lipca 2020, 07:53, cinassek Aktualności

Milan nie strzela w tym sezonie szybkich bramek. Za sprawą trafienia Alexisa Saelemaekersa ze spotkania z Bologną, rossoneri dopiero po raz trzeci w obecnym sezonie ligowym wpisali się na listę strzelców w pierwszym kwadransie. Wcześniej uczynił to Hakan Calhanoglu w 2. kolejce z Brescią (12. minuta) oraz Krzysztof Piątek w grudniu na stadionie właśnie w Bolonii (15. minuta). Trafienie Belga z 10. minuty jest więc najszybszym ligowym golem mediolańczyków w aktualnym sezonie.

Portal MilanNews podkreśla dodatkowo, że pięciu różnych strzelców goli dla Milanu w jednym meczu ostatnio mieliśmy okazję oglądać niemal osiem lat temu - jesienią 2012 w wygranym 5:1 starciu z Chievo Werona.