Pioli: "Ibrahimović kluczowy w odbudowie Milanu"

29 lipca 2020, 22:16, FossaDeiLeoni Aktualności
Pioli:

STEFANO PIOLI: "Chcieliśmy wygrać i to nam się udało. Na dodatek pokazaliśmy sporo dobrego futbolu. Mogliśmy zamknąć mecz w pierwszej połowie, ale jestem szczęśliwy. Poradziliśmy sobie bardzo dobrze. Jesteśmy zespołem. Wygrane z wielkimi rywalami tylko jeszcze bardziej scaliły naszą grupę. Ibrahimović? Zlatan odegrał kluczową rolę w naszym rozwoju, a i jego forma rośnie z dnia na dzień. Możemy być jeszcze lepsi. Rozmawiam z nim często i za każdym razem podkreśla, że jest szczęśliwy z gry w Milanie. Liczymy, że z nami zostanie na kolejny rok. Rebić? Faktycznie sytuacja z Ramirezem miała wpływ na decyzję o zmianie. Opuści mecz z Cagliari więc chciałem dać Leao trochę minut, bo dotychczas grał mniej. Nie było powodu żeby ryzykować wykluczeniem i kończeniem meczu w osłabieniu. Walka o 5. miejsce? Będzie ciężko. Wiadomo, że chcemy zagrać w Lidze Europy bez eliminacji. Jeśli jednak przyjdzie nam grać rundę wstępną, to będziemy gotowi. Rozgrywanie sześciu meczów w ciągu 20-25 dni na samym początku sezonu to spory wysiłek, ale mamy wielu młodych zawodników. Nie możemy się tym bardzo martwić. Dodatkowy napastnik? Zarząd stawia na ciągłość i nie będzie rewolucji. Są jednak pozycje, które wymagają wzmocnień i postaramy się ulepszyć zespół"