Maldini: "Nasza koszulka nieco waży i zawodnicy muszą być oceniani także osobowościowo"

1 sierpnia 2020, 20:32, cinassek Aktualności
Maldini:

PAOLO MALDINI: "Tak jak mówiłem wiele razy, ja uważam, że stworzyliśmy coś w tym sezonie i to musi mieć kontynuację. Trzeba podążać dalej na podstawach, które zbudowaliśmy. Zlatan jest częścią tego projektu. Żadne negocjacje nie są łatwe, ale naszym zamysłem jest kontynuować z nim współpracę. Nowy napastnik oprócz Ibry? Jeśli zachowamy Ibrę, to będziemy sądzili, że jest właściwie. Mamy Rebicia, Leao i wiele młodych chłopaków, którym Ibra może niesamowicie pomóc w rozwoju. To nasz zamysł. Skomplikowany okres? Kiedy zajmuje się stanowisko dyrektorskie to charakter adaptuje się do wymagań ten funkcji. Cierpliwość musi być w futbolu podstawą. Wszyscy chcą wyników, zwłaszcza w Milanie. Czego potrzeba? Rzeczą, która umożliwia odnoszenie wyników w najłatwiejszy sposób jest jakość. Nasza koszulka nieco waży i zawodnicy muszą być oceniani nie tylko pod względem technicznym, ale także osobowościowym. Lockdown być może kilku graczy odblokował. Ale rozwój rozpoczął się przed lockdownem. Jedność wśród zarządu? Jednym z warunków pozostania w grupie pracowniczej jest podzielanie projektów. Jest jedność, inaczej by mnie tu nie było. Aurier? Rozmawialiśmy z jego agentem w zeszłym roku. Myślimy o dobrym zakończeniu sezonu, potem przez trzy tygodnie zajmiemy się mercato".

9 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
MK92
MK92
2 sierpnia 2020, 14:28
Cieszę się, że Paolo zostaje, bo tym samym tożsamość wielkiego Milanu wciąż będzie w Casa Milan obecna.
0
DolceMilan
DolceMilan
1 sierpnia 2020, 22:56
Jedno z najbardziej sensownych stwierdzeń jakie padły o Milanie: tutaj potrzeba osobowości i charakteru, bo słabsi psychicznie odpadają i grają poniżej swoich możliwości. Patrz np Hakan, który dopiero teraz zaczął grać jak zobaczył że jest lider, i na szczęście to nie on...
3
Diavo
Diavo
1 sierpnia 2020, 22:51
Synowi to chyba zbyt dużo waży :p
1
KKP19
KKP19
1 sierpnia 2020, 20:41
Aurier?
i to jest jego "ocenianie osobowościowe"???
2
kamilus
kamilus
1 sierpnia 2020, 21:01
Też mnie to zastanawia, bo kto jak kto, ale Aurier nie pasuje pod tym kątem. Chociaż może były już jakieś zakulisowe rozmowy i Iworyjczyk miał obiecać poprawę pod tym kątem?
0
SolemnSolimnia
SolemnSolimnia
1 sierpnia 2020, 21:37
Balotelli tez co transfer obiecywal :)))
5
Milanboy
Milanboy
1 sierpnia 2020, 22:09
No Aurier już od dwóch lat gra na wysokim poziomie, więc ja bym tam się nie śmiał.
1
IL Capitano 3
IL Capitano 3
1 sierpnia 2020, 20:41
Aurier kompletnie do nas nie pasuje osobowościowo tak więc Paolo błagam nawet o nim nie myśl.
0
Victor Van Dort
Victor Van Dort
1 sierpnia 2020, 20:37
Wszystko spoko tylko że Maldini usiadł na swoim fotelu i przejął stery bo rok temu zajęliśmy 5miejsce a teraz kończąc sezon na 6 miejscu mówi jak by odniósł ogromny sukces, transfery zawodników były na plus ale ten Giampaolo OMG!
2

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się