Zlatan ustalił z Raiolą swoje oczekiwania odnośnie nowego kontraktu (AKTUALIZACJA)

4 sierpnia 2020, 08:58, Adam6 Aktualności
Zlatan ustalił z Raiolą swoje oczekiwania odnośnie nowego kontraktu (AKTUALIZACJA)

Tuttosport donosi, że w poniedziałek Zlatan Ibrahimović spotkał się z Mino Raiolą w Montecarlo i obaj ustalili ostatnie szczegóły swoich oczekiwań w sprawie odnowienia kontraktu z Milanem. Mają nadzieję, że najbliższe spotkanie z kierownictwem klubu będzie decydujące. Umowa ma obejmować pensję stałą (ok. 4 mln euro), do której zostanie dodany szereg premii indywidualnych i zespołowych, które pozwolą graczowi zarabiać nawet 6 mln, czyli kwotę, o którą prosił od początku. 

Aktualizacja: Wliczając wszystkie bonusy pensja Zlatana Ibrahimovicia może wynieść łącznie nawet siedem milionów euro, podaje La Gazetta dello Sport. Co więcej, podczas rozmów z Maldinim i Massarą omówiono kwestię kontynuowania współpracy po zakończeniu kariery przez Szweda.

11 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
pjotr
pjotr
4 sierpnia 2020, 21:15
"omówiono kwestię kontynuowania współpracy po zakończeniu kariery przez Szweda."

od razu wskoczy za Piolego? :)
0
pjotr
pjotr
4 sierpnia 2020, 21:15
"omówiono kwestię kontynuowania współpracy po zakończeniu kariery przez Szweda."

od razu wskoczy za Piolego? :)
0
DarthImpaler
DarthImpaler
4 sierpnia 2020, 12:48
4 mln + bonusy nawet do 7?? Daję z pocałowaniem ręki. Jakby Ibrze zależało na kasie to by nie wracał do europy, poszedłby klepać 40+ bramek dla szejków w katarze. I cieszy też opcja współpracy po zakończeniu kariery. Takiego motywatora w szatni nie mieliśmy od kilku lat.
1
Janik14
4 sierpnia 2020, 10:23
Ibra sam sobie zasłużył na taką pensje, Lepiej płacić około 6mln dla Zlatana niż oglądać Piątka czy inne asy z ostatnich lat.Mimo ze wiekowy to i tak zdobył dwucyfrowke respect
15
M@sło
4 sierpnia 2020, 09:06
Troszku dużo ale widocznie za gwarancję odpowiedniego poziomu sportowego trzeba trochę głębiej zajrzeć do kieszeni.
3
Marcos Salinas
Marcos Salinas
4 sierpnia 2020, 09:17
Patrząc ile zarabia Ronaldo raczej mało.Sama obecność Ibry jest warta około 5 mln. , a co dopiero mówić o tym po dodaniu czysto piłkarskiej wartości?Gdyby Szwedowi zależało na forsie mógłby spokojnie krzyknąć 8-12 mln.i Milan nie chcąc zaliczyć bolesnego przebudzenia musiałby zgodzić się na takie warunki.
8
M@sło
4 sierpnia 2020, 09:25
@Marcos Salinas
Po prostu kole mnie w oko wiek Zlatana. Uwielbiam tego gościa i trzymam kciuki za niego w Milanie ale taka pensja dla gościa w takim wieku troszkę mierzi.
2
LunaS
LunaS
4 sierpnia 2020, 11:41
Myślę podobnie jak Marcos - to raczej jest promocja :) A tak serio - uczciwa oferta dla obu stron. Niech da nam w końcu LM i wszystko się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
0
Bufor85
Bufor85
4 sierpnia 2020, 11:47
Tylko, że Ronaldo nie ma 38 lat więc jeszcze trochę pogram na większych obrotach. Zlatan...cóż szybki już nie jest ale za to posiada niesamowity zmysł strzelecki, świetnie się ustawia, co czyni ogromną różnicę w polu, bo umie się zastawić, potrafi zrobić miejsce innym atakującym, bardzo dobrze asystuje i sam zdobywa bramki i nie robi to kosztem jakichś rajdów.
0
Marcos Salinas
Marcos Salinas
4 sierpnia 2020, 11:53
Bufor85
3 lata różnicy dają +25 mln. wartości do rocznej pensji? Przede wszystkim CR7 jest wyłącznie silnikiem napędzającym ofensywę Juventusu.Zlatan robi za lidera całej kadry wokół którego budowana jest prawie każda postać(prócz stoperów oraz bramkarza) z aktualnego Milanu.
0
Bufor85
Bufor85
4 sierpnia 2020, 12:05
Marcos Salinas
ok tylko, że w Juventusie mamy weteranów znających się na swojej robocie, tam nie trzeba nikogo poprawiać. Nie trzeba takiego lidera jak u nas. My nie mieliśmy lidera do momentu kiedy wrócił Ibra. Jakie to jest piękne, że wystarczy jednego człowieka, żeby swoją osobowością mógł zmienić nastawienie w drużynie. Coś ala Michael Jordan w Chicago Bulls:).
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się