Theo: "Z zespołu płyną fajne sygnały"

28 sierpnia 2020, 15:26, cinassek Aktualności
Theo:

Dla stacji Milan TV następująco wypowiedział się lewy obrońca rossonerich, Theo Hernandez: "Mam się dobrze, wróciłem z wielką ochotą do wznowienia treningów. Odpoczęliśmy kilka dni i teraz wróciliśmy do roboty. Z zespołu płyną fajne sygnały. Cieszę się, że ponownie widzę swoich kolegów, trenera i Paolo Maldiniego. Mam ogromną ochotę na ligę. Nie jest łatwo co prawda wrócić po trzech tygodniach odpoczynku, ale prawda jest taka, że mamy się dobrze i krok po kroku osiągamy najlepszą formę. Poprzedni sezon był dobry, ale teraz najważniejsza jest kontynuacja pracy. Zaczynają się nowe rozgrywki i mamy nadzieję spisać się w nich jak najlepiej. Moja forma? Jestem zadowolony. Cieszę się ze wsparcia kibiców, to bardzo ważne. Zaliczyłem dobry sezon z kilkoma golami i asystami, myślę już o nowych rozgrywkach, aby były podobnie pozytywne. Zobaczymy, co się wydarzy. Dziękuję kibicom, zawsze są z nami i nas wspierają".

7 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
AdamoX__
AdamoX__
28 sierpnia 2020, 16:13
Nie da się go nie lubić .
9
Milanboy
Milanboy
28 sierpnia 2020, 15:29
Mam nadzieję, że on kiedyś zostanie kapitanem tej ekipy, aż czuć w nim takiego cichego lidera tego zespołu.
0
cinassek
cinassek
28 sierpnia 2020, 15:31
On się nadaje na uwielbianego dobrego ducha zespołu, ale na kapitana to nie. Może niektórzy myślą inaczej, ale mi się wydaje, że to taki mega sympatyczny głupek :P
24
Milanboy
Milanboy
28 sierpnia 2020, 15:34
cinassek - Bardzo możliwe, aczkolwiek gość jest pierwszym który bierze za morde zespół kiedy mu nie idzie.
2
adamos
adamos
28 sierpnia 2020, 15:38
@Milanboy
Pierwszy to jest Zlatan ;-)
2
Milanboy
Milanboy
28 sierpnia 2020, 16:21
adamos - To też.
0
ForzaMilan!!!
28 sierpnia 2020, 17:16
Nie nie, na kapitana to musi być odpowiedni materiał, ja tak myślę że gość który nosi opaskę musi mieć to "coś" gdy nie idzie, krzyknąć walnąć przemowę w szatni jebnac w stół, poklepać gościa który jebnal samobója, wytłumaczyć zawodnikowi który grzeje ławę że też jest ważny częścią zespołu, podejść do arbitra gdy ten zagwizdał kontrowersyjnie i wywrzeć presję. Nie bojącego sie gwizdów kibiców gdy nie idzie, takiego zawodnika do którego jak nie ma co zrobić z piłką jest presing to podać piłkę wiedząc że coś wymyśli(o ile to nie bramkarz) a Theo to cóż fajny wesoły chłopok ale to nie ktoś taki.
Edytowano dnia: 28 sierpnia 2020, 17:20
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się