Kjaer i Rebić zagrali w swoich reprezentacjach

8 września 2020, 22:47, cinassek Aktualności

Dwaj ostatni piłkarze Milanu zaangażowani w obowiązki reprezentacyjne podczas wrześniowej przerwy na kadrę rozegrali swoje mecze. Simon Kjaer pojawił się na 8 ostatnich minut starcia Danii z Anglią, w którym w Kopenhadze padł bezbramkowy remis. Ante Rebić natomiast zanotował całą pierwszą połowę starcia Chorwacji z Francją w Paryżu - opuścił murawę przy stanie 2:1 dla gospodarzy, a ogólnie potyczka zakończyła się rezultatem 4:2 dla mistrzów świata.

Obrońca i napastnik wracają już zatem do Milanello, gdzie mają tydzień na przygotowania pod okiem trenera Stefano Piolego, nim rozpocznie się klubowa gra o stawkę.