Castillejo: "Trener jest bardzo blisko z zawodnikami. Nawet na wakacjach wysyła wiadomości i dzwoni"

16 września 2020, 12:28, Adam6 Aktualności
Castillejo:

Samu Castillejo udzielił wywiadu dla DAZN, w którym opowiedział m.in. o świetnych relacjach drużyny z trenerem. 

Mecz z Shamrock? Trener, kiedy usłyszeliśmy o naszym rywalu, stwierdził że Shamrock to trudna drużyna, najsilniejsza w Irlandii i grająca w piłkę nożną, na którą pięknie się patrzy. To będzie bardzo trudne spotkanie. 

Forma w 2020 roku? Od początku nowego roku dostałem szansę gry, od meczu z Cagliari. Od tamtej pory bardzo się zmieniłem, podobnie jak zespół. Wielu zawodników odeszło, a przybyli nowi. Każdy, kto mnie zna, wie, że nigdy nie opuszczę zespołu bez dobrego wspomnienia. Pracowałem w ciszy i czekałem na swoją okazję. 

Rozwój ze Stefano Piolim? Pamiętam, że po meczu w Cagliari powiedział mi kilka pięknych słów. Jest trenerem, który dużo mówi, jest bardzo blisko z zawodnikami, nawet gdy jest na wakacjach, kontaktuje się z nami za pomocą wiadomości lub dzwonienia. Jest to bardzo dobre dla zawodników, ponieważ wiedzą, że menedżer darzy ich dużym szacunkiem i nie mogą się doczekać, aby dać z siebie więcej. Poza tym, że jest dobrym trenerem, jest wspaniałą osobą. 

Ibrahimović? Dużo mówi na treningach, w meczach. Jest zawodnikiem, który daje dużo temu klubowi i jestem pewien, że da nam dużo w tym sezonie, ponieważ jest mistrzem i nie może się doczekać, aby wygrywać również na treningu. To sprawia, że ​​wydobywasz z siebie dodatkową moc. Nie możesz się pomylić. Jeśli przegapisz podanie, wdasz się w drybling lub niecelnie podasz, jesteś zarówno pod presją trenera, jak i Ibrahimovicia. Więc grasz z presją, która jest typowa, gdy masz obok siebie mistrza, który popycha cię do wydobycia z ciebie tego, co najlepsze. Byliśmy pewni, że zostanie na kolejny rok, szczególnie biorąc pod uwagę to, czego razem doświadczyliśmy w zeszłym sezonie. Otaczali go pokorni faceci, którzy chcieli pracować i powitaliśmy go jak rodzina. Nie mieliśmy wątpliwości, że wróci do nas i nigdy nie opuścił naszego czatu na Whatsappie. 

Tonali? To dobry facet. Ma umiejętności i wszyscy o tym wiedzieliśmy. Widzieliśmy go grającego w Brescii w zeszłym roku. Widać, że podczas treningu ma wielką chęć pokazania się, ale i wielką pokorę. 

Brahim? To wspaniały facet, znam go od 10 roku życia. Pochodzi z skromnej rodziny, a my dorastaliśmy w tej samej okolicy. Dla Malagi i dla nas myślę, że to duma widzieć dwóch graczy z tego miasta w Milanie. Spróbuję mu pomóc, nawet w nauce języka.

10 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
marunio
16 września 2020, 17:41
pioli najebany dzwoni w nocy do samu i pyta czemu nie strzelil wtedy brami, "tak trener jest z nami w ciaglym kontakcie, czesto dzwoni, nawet na wakacjach"
1
SzeregowyNWJ
SzeregowyNWJ
16 września 2020, 16:56
Nie wiem czego się cieszy. Jakby na wakacjach dzwonił do mnie mój brygadzista to bym się tylko zdenerwował, że przeszkadza
1
artur297
artur297
16 września 2020, 16:11
Z tekstu wg mnie moze wynikac ze maja z trenerem zajebiste relacje a to bardzo dobrze;) tworzy sie duch a to jest najwazniejsze.pozdro
1
LunaS
16 września 2020, 13:15
No widzicie - wcześniej nie wpadli na to że na treningu trzeba zapier...ć i Pan Piłkarz musiał pokazać. Parę lat zmarnowali na główkowanie.
2
Gzikuu
Gzikuu
16 września 2020, 12:50
Ciekawe, czy zadzwonił, jak Samu dodał zdjęcie z dwoma karłami trzymając ich za ręce XDD
6
Olli666
Olli666
16 września 2020, 12:45
Jak szef dzwoni w chwilach wolnych do swoich podwładnych to się nazywa lekkie nękanie/ brak życia prywatnego.
2
patoo_07
16 września 2020, 12:44
Casti szacuneczek będzie miał już zawsze.
1
RaveL
RaveL
16 września 2020, 12:40
Ciesze się, że podchodzimy do meczu z Shamrock z dużą pokorą i nie obrastamy w piórka przez sam fakt, że jesteśmy Milanem. Liczę, że podtrzymamy dobrą passę i ułożymy ten mecz szybciutko pod siebie. FORZA.
3
Bradley
16 września 2020, 12:40
Szef dzwoni na wakacjach? Ja bym sie wkurzyl ;)
3
patoo_07
16 września 2020, 12:45
Chodziło o wakacje szefa chyba, że nawet jak szefo na urlopie jest to myśli o swoich ludziach :D
9

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się